Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.132
Cevap
136
Favori
1.872.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Detaylı anlatım için çok teşekkürler ben en iyisi K&N kutu içi filtremi kullanmaya devam edeyim atraksiyona gerek yok ses dışında pek bi etkiside yok zaten bende de 3500'den sonra kutu içiyle rahatlama oluyor o yüzden şimdilik ellmiyim
  • Selam arkadaşlar... Aşağıdaki sorumu Laguna III forumuna da yazdım ancak burayı takip eden teknik bilgisi daha fazla olan arkadaşlar var, ben de takip ediyorum. İmzamdaki aracım için aşağıdaki soruyu aynen buraya da aktarıyorum. Anatamirci abimin de yorumlarını bekliyorum Yardımlarınız için şimdiiden teşekkürler
    "sizlerin yorum, görüş ve tecrübelerinizi beklediğim bir sorum var. Anlatacağım şeyi aracımı normalde yumuşak kullandığım için farketmemiştim. Uzun yolda sollama yaparken yeni farkettim. Önümdeki aracı geçmek için gaz pedalına sonuna kadar bastığımı sanıyorum ama aslında pedal sonuna gelmemiş, bir noktadan sonra gaz pedalı sertleşiyor ve sonuna kadar basmak için biraz daha güçlü basmam gerekiyor. Yani pedalın yarısında güçlü basmamı gerektirecek bir takılma ve sertleşme oluyor. Bunu farkettikten sonra defalarca denendim ve hep aynı şey oluyor. İlk kez dizel arac kullanıyorum. Bilmiyorum belki de tüm dizel araçlarda gaz pedalında bir noktada takılma oluyor, belki de lagunalarda, belki de benim aracımda bu böyle. acaba bu bir arıza mı? Arkadaşlar bu konuda deneyiminiz ve bildiğiniz birşey var mı? aslında bunu kendi Lag3'ünüzde de deneyebilirsiniz. 5.viteste 70 km hızda giderken gaz pedalına sonuna kadar basıp deneyebilirsiniz. Cevabınızı bekliyorum, teşekkür ederim.."

• Fiyat : 15.500 TL
    Kilometre : 103000 KM
    Yılı (Model) : 2001
    Silindir Hacmi : 1600 cm³
    Motor Gücü : 110 BG (81 KW)
    Renk : Kekova Mavi

Elektrikli Cam
    Klima
    Dijital Klima
    Park Sensörü
    Radyo / Kaset
    Hidrolik Direksiyon
    Isıtmalı Koltuk
    Xenon Far
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    ABS
    Hava Yastiği (Sürücü)
    Hava Yastiği (Yolcu)
    Yan Hava Yastığı
    Alaşım Jant
    Metalik Boya
    Direksiyon Ayarı
    Araç temiz bir parçada boya var oda tamponda fiyat olarak nasıl?yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Detaylı anlatım için çok teşekkürler ben en iyisi K&N kutu içi filtremi kullanmaya devam edeyim atraksiyona gerek yok ses dışında pek bi etkiside yok zaten bende de 3500'den sonra kutu içiyle rahatlama oluyor o yüzden şimdilik ellmiyim

valla bende aynı şekilde düşündüm bu kadar uğraştırdığnı görünce. kutu içi filtreyi kaça almıştınız ben bi yerde 180e sordum da?
  • 160a almıştım bende.
  • Gazı fulledim uzun yola çıktım 90-100km genelde arada hızlı arada yavaş.
    Sakin bir sürüş gerçekleştirdim kendimi aştım yani.
    Sonuç 265. km de yakıtını kullandığım firma denk gelince tekrar fulleyeyim dedim
    44tl lik gaz aldı depo. Buda 0.16 60diye uzayan bir rakam.
    Yani 17 kuruş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

160a almıştım bende.

Bu filtreyi ararken bir seri numarası varmı verebileceğin.
    Hani sahibinden'e az kullanılmış birtane ucuza düşerse bakabilelim.
    Sitelerde şu Laguna1 e göre diye bulamadım yada hangi arabaya uyan bizimkinede uyuyor.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-laguna-gorun-kendiniz-karar-verin/detay

Biraderler 10 numara araba isteyenler beğenirlerse baksınlar (yazılanlar doğruysa) vesselam
  • quote:

Orijinalden alıntı: s747

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-laguna-gorun-kendiniz-karar-verin/detay

Biraderler 10 numara araba isteyenler beğenirlerse baksınlar (yazılanlar doğruysa) vesselam

koltuklarına bakarak bu araba en az 100bin km yapmış derim benim arabam 55binde koltukları bu kadar yıpranmış değil.
  • aha bıtane daha çiktı 20 500 tlye 1999 model laguna pes yanı satacağım arabayı bırdaha ne renault alırım nede bu foruma gırerım aklınızımı yıtırdınız 20 500 tlye 1999 model 0 km olsa neolur pes yanı
  • 20 000 liram olsa gider 99 model yerine çok laguna aşığıysam 2004 model olan bu arabayı alırım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-laguna-2004-renault-laguna/detay
    Bunlar bence şaşırmış!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acem. -- 26 Mayıs 2010; 4:21:14 >
  • Braderler hemen olay yanlış yöne savrulmuş.. yav bi kere adam orjinal yazmış ben şartımı yazdım "yazılanlar doğru ise" diye..ekspertiz sonucu önemli..şimdi yine örnekler farklı gruptan verilmiş..bu arabalar 1.6 birkaç parça boya değişen vs...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-laguna-renault-laguna-2-0-16-v-sunrooflu/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-laguna-ilk-sahibinden-bakimli-laguna/detay

işte dengi arabalar iyi bakınız ..ha ben illa demiyorum bu araba 20000 tam geçek değeridir diye ama yazılan doğruysa tabiki belirgin bir fark ta olacaktır. Benim tavsiyem temiz araba orjinal kazasız boyasız vb. vasıflı arabalar binici ve meraklılar için öncelikli tercih edilmeli vesselam

• 1999 model laguna 20 500 tl haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 30 000 tl iste koçum alıcısı çoktur satarsın
  • Uzaylı iyi okumadan ve anlamadan cevap yazıyorsun 2- seviye kaybı alışkanlık olmuş vesselam
  • s 747 kullandığın terımlere bakarsan kendını çok ıyı ıfade edıyorsun sevıyende zaten bellı ben sıze sevıye kaybı fılanda demıyeceğım çünkü anlaşılan senın zaten sevıyen olmamiş paspas ............... ayrıca araç içinde 1999 model araca 20 500 tl istıyorlar dıyede hiç alinti fılan yapıpta yayınlamanda ayrıca kendını bellı etmışsın ne olduğunu sanırım yazmama gerek yok veselammmm
  • buna cevap yazsanızda sıze artık cevap bıle vermıyeceğım başkalara yazarsın senın gıbılerle byee toplumlada konuşmayı öğrenmeyı tavsıye ederım
  • burası kadınlar hamamına dönmüş. sonu hayrolsun....
  • Uzaylı senin seviyene uygun grekeni yazabilirim ama diğer arkadaşlara saygımdan yazmıyorum...senin yerin ancak Cliocular sitesi olabilir burada teknik görüşler medeni şekilde tartışılıyor medeni olmayanların suyu bulandırmasını istemiyoruz bir daha yazma memnun oluru.
  • arkadaşlar selamun aleykum benim uzun zamandır süren bir sorunum var daha öncede forma yazdım ama tatmin edici bir bilgi alamadım 98.model 140 hp laguna arabamın konuşan uyarı sistemi bazen konuşmuyor bazen kesik kesik konuşuyor arkadaşlardaki lagunalarda kontağı açınca welcom diye başlıyor benimkinde hiç ses yok tabi bu konuştuğu zaman müzik dinlerken teyp sesini kesiyor saat yerinde seerach türü yazı çıkıyor ama ses gelmiyor bazende ses çıkıyor yani sistem çalışıyor ama tuaf çalışıyor ses geldiği zamanlar kontağı açınca welcom diye karşılama yapmıyor ses gelmediği zaman dong seside gelmiyor neyden olur bana geniş bir bilgi verecek ustam varmı yazılımsal olurmu bu uyarı beyni nerde bilen varmı hopörlör yandaki düğmeler hepsini kontrol ettim bir elektrikciye gittim bulamadı servisede gitmedim fiyatlar malum sanki arabayı satın alıyorlar yardımınız için şimdiden teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.