Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (211. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.133
Cevap
137
Favori
1.872.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Başar AKTEN

2000 model laguna 1.8 16v ile aranızdayım arkadaşlar

aramıza hosgeldin Başar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

quote:

Orjinalden alıntı: Başar AKTEN

2000 model laguna 1.8 16v ile aranızdayım arkadaşlar

aramıza hosgeldin Başar...

hoşbulduk hocam sağol.
    ama burası biraz hararetliymiş.
    yarın sabaha hatırlamayacağınız şeyler için birbirinizi kırmayın arkadaşlar. burası paylaşma yardımlaşma mekanı

• Ankara sogutozu Reno Mais te vardi LagII V6 3.0 ( 2003 model ) ve 20 milyar TL demislerdi ama vergisini duyunca vazgecmistim ))))

quote:

Orjinalden alıntı: range_murat

quote:

Orjinalden alıntı: PamirSAROS

Laguna 3 e baktım hafta sonu oraya gitmeden öncede Honda Civic 1.6 full versiyonuna baktım ( bluetooth,park sensörü,deri döşeme,sunroof vs. ne ararsanız mevcut) ve tanıdık vasıtası ile bize olur fiyatı 40 bin ytl fakat arkasından lagunaya gittim ve fiyatlar 50 bin ytl den başlıyor vitesi tiptronic isterseniz daha ülkemize gelmemiş bilgisayardan baktılar tahmini geliş fiyatı 75 bin ytl civarında dediler ve açıkcası arabanın dış tasarımından başka güzel hiç bir yanı arkadaşlar.O fiyata ne yazıkki laguna 3 alınmaz bu benim görüşüm.Honda Civic e oturduğunuz zaman uçağa binmiş gibi oluyorsunuz.Kendi arabam diyede söylemiyorum laguna 1 ve daha sonraki makyajlısı gibisi yok laguna 2 tam pertti 3 biraz daha can alıcı ama fiyatlar uçuyo ekstra hiç bir şeyde sunmuyor.Bugün param olsa muhtemelen lagunadan vazgeçip honda civic dönerim ama nerde 22 milyar :)

pamir sana katılıyorum lag2 3.0 v6 dan vazgeçtim yok bulunmuyor 2.0ları bile bulunmuyor lag2 olsa bile çok az lag3lere bende baktım gerçekten çok güzel araç hakkını vermek lazım aracı çok beğenmeme rağmen 1.6lık baz versiyon 42.500 ytl 1.5 dcinin bazı 47 bin 2.0 baz 62.800 gitmeden 2.0da karar vermiştim ama fiyatı görünce vaz geçtim baz diyorum ama donanımlarını gerçekten baz olmasına rağmen çok şey var şuanda 3.20i e46 kasa 99 2000 model arası bmw almaya karar verdim bende

• Arkadaşlar merhaba

Çok basit gibi görünen ama beni resmen sinir harbine sokan bir sorun konusunda yardımınızı rica edeceğim.
    Biliyorsunuz geçenlerde saatler ileri alındı. Ama benim full teknolojik Laguna II otomatik olarak saati ileri almadı:)

Laguna II kitapçığında saat ayarlama tuşlarının saat göstergesinin yanında olduğu söyleniyor. Gelgelelim benim göstergenin yanında öyle ayar düğmeleri yok.

Bu meretin saatini nerden ayarlayacağımı söyleyecek birisi çıkar mı?:) Ya arabanın her türlü özelliğini kitapçıktan çözdük bir saatini ayarlayamıyorum.

Arkadaşlar arabaya binince vauuw maaauw diyorlar. Bir saati görünce dalga geçmeye başlıyorlar. Lütfen yardım:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: CengoCenk

Arkadaşlar merhaba

Çok basit gibi görünen ama beni resmen sinir harbine sokan bir sorun konusunda yardımınızı rica edeceğim.
    Biliyorsunuz geçenlerde saatler ileri alındı. Ama benim full teknolojik Laguna II otomatik olarak saati ileri almadı:)

Laguna II kitapçığında saat ayarlama tuşlarının saat göstergesinin yanında olduğu söyleniyor. Gelgelelim benim göstergenin yanında öyle ayar düğmeleri yok.

Bu meretin saatini nerden ayarlayacağımı söyleyecek birisi çıkar mı?:) Ya arabanın her türlü özelliğini kitapçıktan çözdük bir saatini ayarlayamıyorum.

Arkadaşlar arabaya binince vauuw maaauw diyorlar. Bir saati görünce dalga geçmeye başlıyorlar. Lütfen yardım:)

Allah müstehakını versin hocam yaw.İşten yorgun argın eve geldim,mesajını okyunca neşem yerine geldi.Allah ta seni güldürsün emi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kentozani -- 2 Nisan 2008; 18:53:52 >

• Merabalar... 2000 model 1.6 laguna hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim... Yakıt tüketimi nedir şehiriçi ve şehirdışı??? lpg ile kullanırsam çekişi çok düşermi? donanım olarak rxt rxe ayrımı 1.6 lardada varmıdır? Motor güçleri kaç bgdir? teşekkürler şimdiden...
  • Arkadaşlar Chelsea Maçına gittim geldim sabah gittim akşam geldim istanbula giderken depomu fulledim 124 ytl aldı ( içinde vardı ) istanbul çıkışında opette gene fulledim gene 123 aldı ve geldiğimde sabah ankaradan çıkarkenki noktaya geri geldi. bu demek oluyorki 250 ye istanbula gitim geldim sizce nasıl :)

bu arada Ankaradan gidip geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PamirSAROS -- 3 Nisan 2008; 13:07:55 >
  • benim gibi mesafeyi bilmeyenler için kaç km yol yaptığınıda yazarsan kıyaslama yapabliriz bu durumda fikir sahibi olamadım.

saygılar...

quote:

Arkadaşlar Chelsea Maçına gittim geldim sabah gittim akşam geldim istanbula giderken depomu fulledim 124 ytl aldı ( içinde vardı ) istanbul çıkışında opette gene fulledim gene 123 aldı ve geldiğimde sabah ankaradan çıkarkenki noktaya geri geldi. bu demek oluyorki 250 ye istanbula gitim geldim sizce nasıl :)

• quote:

Arkadaşlar Chelsea Maçına gittim geldim sabah gittim akşam geldim istanbula giderken depomu fulledim 124 ytl aldı ( içinde vardı ) istanbul çıkışında opette gene fulledim gene 123 aldı ve geldiğimde sabah ankaradan çıkarkenki noktaya geri geldi. bu demek oluyorki 250 ye istanbula gitim geldim sizce nasıl :)

BU YAKIT LPG Mİ YOKSA BENZİN Mİ
    VE KAÇ KM YOL
  • ARKADAŞLAR ARACI KULLANMA VE HAVA ŞARTLARINA GÖRE YAKIT ÇOK FARK EDİYOR.
    GEÇENLERDE HAVA SICAKTI VE GAYET SAKİN ŞEKİLDE KULLANDIM ARABAYI 10 YTL GAZ İLE 55 KM YAPTIM.
    DAHA SONRAKİ BİRKAÇGÜN HAVA SOGUDU VE YAKIT 45 KM YE KADAR DÜŞTÜ..
    VE ARACI HİÇ STOP ETMEDEN SÜREKLİ HAREKET HALİNDE ŞEHİR İÇİ TÜKETİMDE DAHA FAZLA KM GİDİLEBİLİYOR.

YAW ARKADAŞLAR ŞU YOKLUGUN GÖZÜ KÖR OLSUN YOKLUK İNSANA BİR KM NİN BİLE HESABİNİ YAPTIRIYOR..:)
  • slm arkadaşlar uzun süredir giremiyordum foruma umarım herkes iyidir.
    uzunca bir süredir şirket aracı kullandığım için aracımı satmaya çalısıyordum ve bugun hayırlısıyla gözüm gibi baktığım 98 model 140'lık 2.0 S RXE aracımı 13000Ytl'ye sattım(Piyasa fiyatına göre iyi sattığımı soyluyorlar ama bence cok ucuza gitti)umarım bana yaşattığı keyfi yeni sahibinede yaşatır ve kazasız belasız sahibine hizmet eder.
    Laguna kullanmak ve sizleri tanımak çok büyük keyifti, umarım ilerde durumları toparlar ve lagIII alıp aranıza dönerim, herkese kazasız belasız bol lagunalı günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: CengoCenk

Arkadaşlar merhaba

merhaba geçen laguna forum sayfalarımızda bu sorunu bahsedip çözümü anlatan arkadaşlar vardı geçmiş sayfalara bakarsanız çözümü bulacaksınız,hangi sayfada olduğunu hatırlamıyorum arama tuşunu kulanırsanız kolayca bulabilirsiniz

• erdemkaraman35 arkadaşımızın uyarısı neticesinde aramadan buldum.
    En sonunda saatimi ayarladım. erdemkaraman35 ve thorax arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: thorax
    valla çözdüm saat işini. belki birine lazım olur. direksiyon teyp kumandasının üst tarafındaki üçgen biçimli iki tuştan soldakine bi süre basılı tutuyoruz. saat yanıp sönmeye başlıyor. ses + ve ses - ile saati ayarlıyoruz. tekrar o üçgene basınca dakika yanıp sönüyor aynı biçimde onu da ayarlıyoruz. OK. bu kadar.
  • Yakıtım lpg değil benzin ben benzinciyim
    yaptığım km 875-890 arası bişeydi
  • 2.0 laguna rxt uzunyolda çok iyi yakıyor...
    full bagaj 4 kişi gidiyorduk genede yakıt artmıyordu çok ...
    ekonomik denebilir uzun yolda kesinlikle...
  • 2,0 rxt laguna ile ful şehir içi yarım depo benzinle 440 km yol yaptım. bence çok iyi bir değer.arabayı benzin bitene kadar iyice kullancam ve kac km yaptıgıma bakıcam. bilgiyi buraya yazarım.

herkese iyi geceler...
  • Benide aranıza alın. 1996 Laguna RXE Automatic 115 ile :)

1 ay filan oldu alalı ama çok sevdim bu arabayı. Aile fertlerinden zar zor sıra gelsede kullandığım zamanlarda çok keyif veriyor bu araç
  • quote:

Orjinalden alıntı: byflash

Benide aranıza alın. 1996 Laguna RXE Automatic 115 ile :)

1 ay filan oldu alalı ama çok sevdim bu arabayı. Aile fertlerinden zar zor sıra gelsede kullandığım zamanlarda çok keyif veriyor bu araç

kardeşim hoş geldin aramıza lagunanın yeri her zaman ayrıdır kullanması güzeldir bir yere vardığını anlamazsın bile o kadar güzel hayırlı olsun bu arada
  • MRB UZUN ARAYIŞLARDAN SONRA BENDE LAGUNACILAR ARASINA KATILDIM.
    İZMİRDE YAŞIYORUM DOKTOR UM.
    35 YAŞINDAYIM.

msn adresim dr35m_izmir@hotmail.com

2000 MODEL 2000MOTOR 140 BG 16 VALF IHLAMUR RENGİ BİR LAGUNA ALDIM.
    BU FORUMU UZUN ARAMALR SONUND ABULABİLDİM.2006 YILINDAN BERİ DEVAM EDİYOR SANIRIM.BİR KSIMINI OKUDUM.LAGUNALAR İLE İLGİLİ BİR KAÇ SORUM DAHA DOĞRUSU SORUNUM VAR.UMARIM BU KONUDA BİLGİLİ VE TECRÜBELİ ARKADAŞAR CVP VERİRİELR.

1-ARAÇ YÜKSEK HIZLARDA 100 KM VE ÜZERİNDE SANKİ MOTOR SESİNİ ÇOK İÇERİ ALIYOR(LASTİKERLİM YENİ YOKOHAMA 205 55 R 16)
    2-200O MOTOR 140 BG OLMASINA RAĞMEN SANKİ BİRAZ YAVAŞ GİDİYRO YANİ İSTEDİĞİM KADAR HIZLI DEĞİL GİBİ
    3-ARABANIN ARKA TARAFINDAN SÜREKLİ BİR ÇITIRTI GELİYOR SNAKİ DERİ DÖŞEMELERİN SÜRÜTNMESİ GİBİ BAĞAJ KAĞAI AÇIK OLARAK DOLAŞTIM YİNE AYNI SES VAR.ARABANIN HİÇ KAZASI YOK AMA.
    4-deri koltukların bakımı ve kokusu için ne yapabiliriz.

ŞİMDİDEN TŞK LER TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DR35M_İZMİR -- 5 Nisan 2008; 20:01:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: DR35M_İZMİR

MRB UZUN ARAYIŞLARDAN SONRA BENDE LAGUNACILAR ARASINA KATILDIM.
    İZMİRDE YAŞIYORUM DOKTOR UM.
    35 YAŞINDAYIM.

msn adresim dr35m_izmir@hotmail.com

2000 MODEL 2000MOTOR 140 BG 16 VALF IHLAMUR RENGİ BİR LAGUNA ALDIM.
    BU FORUMU UZUN ARAMALR SONUND ABULABİLDİM.2006 YILINDAN BERİ DEVAM EDİYOR SANIRIM.BİR KSIMINI OKUDUM.LAGUNALAR İLE İLGİLİ BİR KAÇ SORUM DAHA DOĞRUSU SORUNUM VAR.UMARIM BU KONUDA BİLGİLİ VE TECRÜBELİ ARKADAŞAR CVP VERİRİELR.

1-ARAÇ YÜKSEK HIZLARDA 100 KM VE ÜZERİNDE SANKİ MOTOR SESİNİ ÇOK İÇERİ ALIYOR(LASTİKERLİM YENİ YOKOHAMA 205 55 R 16)
    2-200O MOTOR 140 BG OLMASINA RAĞMEN SANKİ BİRAZ YAVAŞ GİDİYRO YANİ İSTEDİĞİM KADAR HIZLI DEĞİL GİBİ
    3-ARABANIN ARKA TARAFINDAN SÜREKLİ BİR ÇITIRTI GELİYOR SNAKİ DERİ DÖŞEMELERİN SÜRÜTNMESİ GİBİ BAĞAJ KAĞAI AÇIK OLARAK DOLAŞTIM YİNE AYNI SES VAR.ARABANIN HİÇ KAZASI YOK AMA.

ŞİMDİDEN TŞK LER TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN.

hocam ilk önce hayırlı olsun 2.0 16v 140 pslik laguna1dede kullanıldı laguna2de de kullanıldı diye biliyorum benim 115lik deli gidiyor 140lığın daha da deli gitmesi lazım bence motora ufak bi bakım yaptır istersen bujidir hava filtresidir yağ değişimi falan bi yaptır istersen genelde motor sesi geliyor bendede geliyor ama rahatsız edecek şekilde değil aracındaki arkadan gelen seside aracın kazası yoksa zaten yok diye yazmışsın bi stepne tarafına bakabilirsin belki ordan olabilir ama emin değilim tekrardan hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.