Şimdi Ara

lada vega 1.5 nasıl alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
62.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sahibinden.com dan bakarken 6500-7000 tl ye 1999,2000 model lada vega buldum.Bu arabalar sorunlu mudur, içi genişmidir?kısacası bu araba hakkında bildiklerinizi söylerseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

lada vegaya o kadar para vericeğine git doğan slx al daha iyi

Alıntıları Göster
    Bence doğandan falan çok daha iyi bir araçtır. Sağlamdır ve parça olarak da üzmez tam anlamıyla bir eşektir yani yükle bin araca ama konfor bekleme

Ama tavsiyem 16 Valf olanıdır.
    quote:

Orijinalden alıntı: dalkhanas

bende lada samara düşünüyorum tersine baya ilgilenen bilen eden var sırf lada forumu gördüm baya bi ilgileniyorlar
    bu ladalarda tüm modellerde aynı şanzuman kullanılıyormuş mesela

Alıntıları Göster
    Hocam piyasası yok diyene inanmayın, evet şahin gibi 3-5 saatte satamazsınız ama yine de oldukça yeterli piyasası da vardır
  • Ladaları hiç sevmem bana hep dandik gelmiştir.. Ayrıca piyasası da yok o arabanın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Ladaları hiç sevmem bana hep dandik gelmiştir.. Ayrıca piyasası da yok o arabanın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Alıntıları Göster
    Bence doğandan falan çok daha iyi bir araçtır. Sağlamdır ve parça olarak da üzmez tam anlamıyla bir eşektir yani yükle bin araca ama konfor bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnnn -- 27 Haziran 2011; 12:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnn

Alıntıları Göster
    bende lada samara düşünüyorum tersine baya ilgilenen bilen eden var sırf lada forumu gördüm baya bi ilgileniyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dalkhanas

Alıntıları Göster
    Hocam piyasası yok diyene inanmayın, evet şahin gibi 3-5 saatte satamazsınız ama yine de oldukça yeterli piyasası da vardır
  • Lada vegalar çok çirkin samaralar yine kabul edilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknik657

Lada vegalar çok çirkin samaralar yine kabul edilebilir
    Bizim arkadaşta var yani bana sorarsan biraz konforlu ama Doğan almaktan da iyidir bence ama genede sen bilirsin.
  • quote:

Hocam işin içine çirkinliği katmayalım çünkü zevk meselesi.Bana göre çirkin gelen size göre güzel gelebilir öyle olmasaydı binlerce çeşit araçlar üretilmiş olmazdı.

Bizim burda arkadaş yardımımız teknik olarak detayları ve aracın sorunsuzluğu gibi şeylerden öteye geçmemeli diye düşünüyorum

Bence de kesinlikle doğan almaktan falan iyidir. Üstten çift egzantrikli motoru yeter Konfor olarak çok üstün birşey olmasa da teknoloji olarak üstün olduğu kesin. Şimdi böyle dedim ya bir kaç kişi de çıkıp, hidrolik direksiyon opsiyon o araçta nasıl teknolojikmiş o öyle der

• quote:

quote:

Hocam işin içine çirkinliği katmayalım çünkü zevk meselesi.Bana göre çirkin gelen size göre güzel gelebilir öyle olmasaydı binlerce çeşit araçlar üretilmiş olmazdı.

Bizim burda arkadaş yardımımız teknik olarak detayları ve aracın sorunsuzluğu gibi şeylerden öteye geçmemeli diye düşünüyorum

Bence de kesinlikle doğan almaktan falan iyidir. Üstten çift egzantrikli motoru yeter Konfor olarak çok üstün birşey olmasa da teknoloji olarak üstün olduğu kesin. Şimdi böyle dedim ya bir kaç kişi de çıkıp, hidrolik direksiyon opsiyon o araçta nasıl teknolojikmiş o öyle der

Alıntıları Göster
    Samaralar çabuk çürür dışı sağlam gelebilir ama o taban bölgesi felan sorun çıkartabilir.. Ben yapmış biri olarak tavsiye etmem 1-2 üste koy clio al olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Samaralar çabuk çürür dışı sağlam gelebilir ama o taban bölgesi felan sorun çıkartabilir.. Ben yapmış biri olarak tavsiye etmem 1-2 üste koy clio al olmadı

Alıntıları Göster
    11 sene babamın+annemin kullandığı 2 samarada da bahsettiğiniz sorunların hiç birisini görmedik sanırım siz şansızdınız

• quote:

quote:

Tabi öyle güzellik göreceli ama bazı arabalar var ki clio symbol , dacia logan gibi göz var nizam var arabalar tam bi hilkat garibesi yani bu firmaların sahibi olsam bu araçları piyasaya sürenleri işten kovarım. Vegalar önden yine kurtarıyorlar ama arkadan çok fena. Yahu çok mu zor bu tasarım. Bi yarışma aç birsürü tasarımcı öğrenci var elbette biri güzel bitane çıkarır ortaya. Bi miktar ödül ver tamamdır. Bana mı çok kolay geliyor?

• quote:

quote:

quote:

Tabi öyle güzellik göreceli ama bazı arabalar var ki clio symbol , dacia logan gibi göz var nizam var arabalar tam bi hilkat garibesi yani bu firmaların sahibi olsam bu araçları piyasaya sürenleri işten kovarım. Vegalar önden yine kurtarıyorlar ama arkadan çok fena. Yahu çok mu zor bu tasarım. Bi yarışma aç birsürü tasarımcı öğrenci var elbette biri güzel bitane çıkarır ortaya. Bi miktar ödül ver tamamdır. Bana mı çok kolay geliyor?

Alıntıları Göster
    hocam demek ki birileri almış binmiş satıyor.
    araba lada showroom unda beklemiyor 10 yıldır.

paran ne kadara yetiyorsa onu al.
    mahalle baskısına göz yumma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerz

hocam demek ki birileri almış binmiş satıyor.
    araba lada showroom unda beklemiyor 10 yıldır.

paran ne kadara yetiyorsa onu al.
    mahalle baskısına göz yumma :)

Alıntıları Göster
    bizde var vega. vegalar doğan vs iyidir hocam. klima falan var. ikinci eli var aldırma laflara. kronik arıza olarak samaralarda da olan motor su depo kapağının bozulmasıdır. onun dışında kronik diyebileceğim bişey yok. arada her araçta olabilecek arızalar çıkıyor ama öyle sorunlu araçlar değil. vegalar hakkında bilip bilmeden atan çoktur. mesela piyasada ki 50 bin lik araca bakarsın çin malı bi far vardır üzerinde ama vega da bosch far vardır. ayrıca ecu üniteside bosch tur. beğendiysen araç temizse ve en önemlisi maddi açıdan gücün buna yetiyorsa al derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: okemik

bizde var vega. vegalar doğan vs iyidir hocam. klima falan var. ikinci eli var aldırma laflara. kronik arıza olarak samaralarda da olan motor su depo kapağının bozulmasıdır. onun dışında kronik diyebileceğim bişey yok. arada her araçta olabilecek arızalar çıkıyor ama öyle sorunlu araçlar değil. vegalar hakkında bilip bilmeden atan çoktur. mesela piyasada ki 50 bin lik araca bakarsın çin malı bi far vardır üzerinde ama vega da bosch far vardır. ayrıca ecu üniteside bosch tur. beğendiysen araç temizse ve en önemlisi maddi açıdan gücün buna yetiyorsa al derim.

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_34911954/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

http://forum.donanimhaber.com/m_34911954/tm.htm

Alıntıları Göster
    peki lpg ye uyumlumudur
  • quote:

11 sene babamın+annemin kullandığı 2 samarada da bahsettiğiniz sorunların hiç birisini görmedik sanırım siz şansızdınız

Alıntıları Göster
    @teknik657

haklisin hocam, bence de yani guzel araba yapmak bu kadar zor mu??? zebil gibi ögrenci var hepsi de parasiz ucuza yaparlar:) ama koseli hatlarin maaliyeti ucuza geliyor gibi birseyler olabilir onu bilemem.

@ 94broadway hocam lpgye uyumludur elbetteki;) hatta lpgsiz zor bulursunuz:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnnn -- 28 Haziran 2011; 20:49:53 >

• quote:

@teknik657

haklisin hocam, bence de yani guzel araba yapmak bu kadar zor mu??? zebil gibi ögrenci var hepsi de parasiz ucuza yaparlar:) ama koseli hatlarin maaliyeti ucuza geliyor gibi birseyler olabilir onu bilemem.

@ 94broadway hocam lpgye uyumludur elbetteki;) hatta lpgsiz zor bulursunuz:))

Alıntıları Göster
    HER SATICININ BİR ALICISI BULUNUR ZAMANINDA SAMARAYA BİNDİK SATRKENDE SATTIK GİTTİ
    BİZDEN SONRAKİLERDE HALA BİNİYOR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

HER SATICININ BİR ALICISI BULUNUR ZAMANINDA SAMARAYA BİNDİK SATRKENDE SATTIK GİTTİ
    BİZDEN SONRAKİLERDE HALA BİNİYOR...

Alıntıları Göster
    LADA VEGA 1.5 İLE İLGİLİ İZLENİMLERİMİ OKUMAK İÇİN:

http://forum.donanimhaber.com/m_62268459/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62268459

• SELAM ARKADAŞLAR YIL OLMUŞ 2017 LADA VEGA ALMAK İSTİYORUM. İZLENİMLER NEDİR.. ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.