Şimdi Ara

fiorino 1.4 lpg'li alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır km egea 1.4 easy bulamadım bayilerde. Fiorino 1.4 premio lpgli aracı 128bin liraya veriyorlar. Alınır mı sizce?

• Biri elma biri armut. aradığınız 128 bine 0 herhangi bir arabaysa tabiki alınır. Yoksa ikisi birbirinden çok farklı araçlar.
    Egea istiyorsanız, başka bayileri de arayın. Forumdan alanlar, bulanlar çok oldu yakın zamanda.
  • Dezavantajları
    Yıllık muayene
    Mtv 7 yaşında düşüyor, otomobilde 4
    Hız sınırları düşük

Avantajlıları
    Geniş ve yüksek araç tercih meselesi, bence daha iyi
    Hazırda sıfır ve lpg takılı araç
    Sıfır fiyatı daha uygun
  • motor 77 hp, lpgli olunca 74 hp olarak satılıyordu sanırım. bana kalırsa çok kötü motor, pişman eder.

• Alınmaz, o motor sınır hastası eder insanı.

Performans sıfır, yakıtı da çok. Şehir içi lpg verisi 10.4 diyor, düz 11 de. O da ağır trafiğe girmiyorsan.

Ayrıca sıfır diye alacaksınız ama 13 yıllık kasa olacak yeni yıl ile beraber, ilkel bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 30 Aralık 2020; 20:50:11 >
  • Egea bulabilirsen diğer bayilerden Egea bak. Ama bulamadım dersen bu fiyata 2. El araçlarda çer çöp hepsi. O zamanda Fiorino mantıklı.
  • Neyle neyi kıyaslıyorsun hacı ya. Sana bu aklı kim veriyorsa onu hayatından çıkar. Sıfır alacak paran varsa sıfır egea al. Yoksa 2. El sıfıra yakın al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Alim -- 30 Aralık 2020; 23:53:35 >
  • Teşekkürler değerli yorumlarınız için.
  • 117000 nakit ti ,zammı gelmiş

• hocam bi de bu fiorinolar çok zıplıyor yolda. arkada oturan için problem resmen..

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

117000 nakit ti ,zammı gelmiş

Premio paketi 128bin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.