Şimdi Ara

Lada vaaz audi a7 inat (video) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: İlyas KARA

quote:

Orijinalden alıntı: serhat295

Lada şoförünün yaptığına terbiyesizlik diyen arkadaşlara ithafen;
    Sinyal verince o şerit sizin mi oluyor, böyle bir kural mı var?
    Audi deki mahlukat düz gitse çoktan Lada'nın önüne geçebilirdi. Ama binlerce Euronun gücü var altında dediği olacak illa ki dimi.
    Sarışınlar aptal olurlar diye bir genel kanı/düşünce/söz/yorum varya, bu videoda da buna benzer bir söz söylemek içimden gelmiyor değil !

doğru söze ne denir

+1

• Olayın öncesinde var gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lada Vaaz nedir ya Lada İmam falan yazaydın bari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

birde şu videoya bakın helikopter, tank, f16 bu rusya deli bir yer ya arabanın 7-8 metre üstünden uçak geçiyor adamın araba ikiye bölünüyor adam çantasını alıp hiçbir şey olmamış gibi araçtan çıkıp işine gidiyor,

3:50 ne öyle yaa

• buna benzer bişey benimde başıma geldi.bi jeep cheroke hızlı hızlı yol kapanınca önümden girmeye çalıştı yol vermedim aynı şekilde üstüme sürdü yine vermedim.afedersin ama tabakhaneye pislik mi yetiştiriyosun diyesim gelmişti.altımda şirket aracı fiesta vardı.en son üstüme üstüme gelince yolu verdim.sonradan yol açıldığında solladım geçtim.garezi bazılarının sadece kalabalık trafiğe..
  • quote:

birde şu videoya bakın helikopter, tank, f16 bu rusya deli bir yer ya arabanın 7-8 metre üstünden uçak geçiyor adamın araba ikiye bölünüyor adam çantasını alıp hiçbir şey olmamış gibi araçtan çıkıp işine gidiyor,

Ya bu ne koptum valla Hepsi biribirinden komik Hele 04:00 ile 04:10 arası o arabanın geri taklası ve müziğin uyumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 17 Mart 2013; 16:19:31 >

• tam anlamıyla bir sonradan görme işte canlı örneği aldığı araba ya ödünç veya sindirememiş sonradan altına öyle bişey alınca birde arabadan iniyor :)

markadaşız ama keşke audiyi böyle sonradan görmeler kullanmasa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Ya bu ne koptum valla Hepsi biribirinden komik Hele 04:00 ile 04:10 arası o arabanın geri taklası ve müziğin uyumu

Ben polis çevirmesine 11:20 deki gibi girmek isterdim

• Ladacı yol vermek zorunda değil de artist bir de arabadan iniyor.
  • Bu ruslar harbiden ruh hastası. Geçenlerde dev vincin üstünde en az 200 metre yüksekte genç biri tek koluyla barfiks çekiyordu. İzlerken elim terledi la. Bunlar şaşırtmıyor artık.
  • Neden Lada sürene Ladacı deniyorda diğerine Audi şoförü deniyor..
  • konuda audi olunca haksız taraf otomatikmen A7 olmuş şaşırmadım. A7 deki adamın yerinde olsam Ladaya sağlam geçirirdim. hurda olması için yeterdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

Neden Lada sürene Ladacı deniyorda diğerine Audi şoförü deniyor..

Gercek hayatta patron olan Hasan a Hasan bey

Fakir olana ada ..... Hasan dendiği icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

konuda audi olunca haksız taraf otomatikmen A7 olmuş şaşırmadım. A7 deki adamın yerinde olsam Ladaya sağlam geçirirdim. hurda olması için yeterdi.

Ladaya bosuna rus tanki demiyolar, audi hurda olurdu geçirseydi

• Helal Lada cıya.
  • ladacının arkasında video çeken araç audi girsin diye yeteri kadar boşluk bırakıyor ancak audi ısrarla ladanın önüne geçmeye çalışıyor.
    bence asıl problem bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Ladacı haklı..

Sıkışık trafikte önümdeki araca yanaşmakta biraz geciksem hemen yandaki kapmaya kalkıyor..
    Yahu senin şeridin duruyor da benim şeridim akıyor mu be dangalak.. 1 araç öne geçerek kaç saniye kazandığını zannediyorsun?

+1
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.