Şimdi Ara

Lada vaaz audi a7 inat (video) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ruslar ve Türklerin akrabalık derecesi ne kadar da yakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, elalemin saçma trafiğini tartışmayalım bence video üzerinden. 4 Şeritlik yolu 5'e çıkarmışlar zaten. 6. saniyede audinin 2 önündeki soğutucu kasalı kamyonet de sağ şeride dalıyor. Trafik yavaş akıyor ve bu durumda hangi şeridin açılıp akacağını bilmek binek araçlar için zordur. İlla ki önünde seninkinden yüksek bir araç olur ve göremezsin. Bu elemanların burda zırt pırt sağa sola geçmeleri zar atmak bence. 45 derece açı ile şerit değiştiriyor hem audi (9. saniye) hem de frigocu (6. saniye).

Buradan çıkarılacak tek ders şerit değiştirme kuralları, yol verme ,karşılıklı saygı.....
  • İkisininde yaptığı yanlış.
  • Türkiyede olsa cinayet sebebi : )
  • bence ladacı haksız Audinin gireceği kadar yer var inadına gaz basıyor. Aracım eski vursa ne olur modunda
  • İşte bunlar hep votka kafası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viva_la_muerte

Türkiyede olsa cinayet sebebi : )

Kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

bence ladacı haksız Audinin gireceği kadar yer var inadına gaz basıyor. Aracım eski vursa ne olur modunda

Ben bir kere ikinci köprü gişelerden sonra Mercedes C serisi ile böyle inatlaştım adamın arabası ona göre daha değersizmiş onu anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat295

Lada şoförünün yaptığına terbiyesizlik diyen arkadaşlara ithafen;
    Sinyal verince o şerit sizin mi oluyor, böyle bir kural mı var?
    Audi deki mahlukat düz gitse çoktan Lada'nın önüne geçebilirdi. Ama binlerce Euronun gücü var altında dediği olacak illa ki dimi.
    Sarışınlar aptal olurlar diye bir genel kanı/düşünce/söz/yorum varya, bu videoda da buna benzer bir söz söylemek içimden gelmiyor değil !

doğru söze ne denir
  • İkisinin de yaptığının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Audi başta odun gibi dalmış ama sonuçta aracının ön bölümünü şeride sokmuş. Ladacı gereksiz yere üstelemese bir sorun olmayacaktı ve haklıyken haksız duruma düşmemiş olacaktı.

Audi de işi inada bindirmiş Ladanın önüne geçemezsem gece uyuyamam diye düşünmüş ama şimdi 1 ay boyunca uyuyamaz herhalde
  • O hakli bu hakli.. boyle dusuncede oldugunuz icin hergun kavga gurultu..

Trafikte saygi duy, zararini gormezsin. saygi duy saygi gor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Ladacı haklı..

Sıkışık trafikte önümdeki araca yanaşmakta biraz geciksem hemen yandaki kapmaya kalkıyor..
    Yahu senin şeridin duruyor da benim şeridim akıyor mu be dangalak.. 1 araç öne geçerek kaç saniye kazandığını zannediyorsun?

Videoda kaçırdığınız bir nokta var. Sağdaki şerit sağa ayrılan yol için audi düz gideceği için soldaki şeride geçmeye çalışıyor. Tabi videonun öncesini bilmiyoruz audi sağ taraf akıyor diye oraya girip tekrar sola girmeye çalışıyorsa yaptığı hatalıdır.
  • audiyi süren istanbul' daki sürekli emniyet şeridini kullanarak kendini çok zeki zanneden tiplerden olduğu için lada sürücüsünü hareketinden ötürü kutlarım
  • 1 araba daha bekle değil mi ladanın arkası bomboş.

Helal olsun ladacı'ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toygun_ank

Bende anlamadım ama garibanın yanındayız diyelim

yurdum insanım benim , garibanın haklı haksız her zaman yanındayız forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Ladacı haklı..

Sıkışık trafikte önümdeki araca yanaşmakta biraz geciksem hemen yandaki kapmaya kalkıyor..
    Yahu senin şeridin duruyor da benim şeridim akıyor mu be dangalak.. 1 araç öne geçerek kaç saniye kazandığını zannediyorsun?

Doğru söz,yolda hafif bir boşluk olsun direkt önüme kırıyorlar.Fren yapmasam tampon çizilecek

Birde altındaki ticari araçları (connect,bipper..) bmw sanıp,gaza abanan geri kafalılar yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tyll

aynı durum burda da var,sinyali veren yol benim ,haklıyım diyor.
    bu peugeot sürücüsü de dayılanıyor ama otobüse ufakça dokunduruyor sonunda.

Buna benzer olayi bende yasamistim, yol vermemistim adam önümü kesmisti..

Inmesini bekledim geldi kapimi acti beni; cik disari diyerekten. Fakat orda bir hata yapti spor yasamimi icine koymamisti..

En son araca bindigimde, agzini burnunu tutarak yürüyordu.. ve sen görürsün tehtitler ile

Kardesim sen güzelce sinyalini verdinde benmi sana yol vermedim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

1 araba daha bekle değil mi ladanın arkası bomboş.

Helal olsun ladacı'ya

Mevzu bu kadar basit,bir araba geriye girebilmek.Aynısını bugün de yaptım,benim de arabam eski,kim ne diyorsa desin inanın acımıyorum.
    Trafikte yol isteme,yol alma vardır mutlaka;ama bunu gasp haline getirmeye çalışan her sürücüyle,özellikle taksicilerle inatlaşmaktan kendimi alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Orijinalden alıntı: ABABA2307

IslakFasulye'ye ithafen:

Şerit değiştirilecekse;

Girilecek şerit boş iken geçilir. Gelen araç varsa, geçmesi ve şeridin boşalması beklenir (gelen yakınsa)

Gelen araç yol verirse de geçilir ama vermek zorunda değildir. Burada saygı göstermesi gereken taraf düz giden değil, şerit değiştirmek isteyen taraftır.

Ülkemizde bu yüzden ufak tefek atışmalarda, camları açıp münakaşa etmelerde hep şerit değiştirmek isteyenler düz gidene "azcık saygılı olsana" diye hönkürür. Sinyal vermiş ya hani ,herkes yol vermek zorunda zat'a

Trafik bayağı sıkışık bu durumda şeridin boşalması beklenemez.

Video da gecikmeli de olsa bir sinyal verme durumu var ve şeride geçecek kadar boşluk var çünkü Lada'nın hızı düşük.

Burada yanlışı yapan Lada sürücüsü. Audi sürücüsü tam şeride gireceği zaman Lada gaza basıp çarpışma tehlikesi yaratmasaydı sinirleneceğini tahmin etmiyorum.

Başıma böyle bir olay gelse aynı tepkileri verirdim ve plakasını polise bildirirdim.
    quote:

Orijinalden alıntı: laax

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Lada'yı haklı bulanlar neden haklı buldular merak ettim.

Lada'nın yaptığı resmen ayılık.

aslında bir yerde öyle fakat ilk ayılık a7 ciden geliyor hani trafik aksa tamam geçip gitsin ama zaten gidicek yer yok heryer duruyor o şerit ladanın ister yol verir ister vermez. Bir kere o yolu alabiliceksen şerit değiştiriceksin a7 tamamen acemi soför

Şerit ladanın değil. Yolu alabilecek kadar bir boşluk var arada fakat dediğim gibi Lada sürücüsü gaza basıp çarpışma tehlikesi yarattığı için Audi sürücüsünün bu kadar sinirlenmesi gayet normal.

istediğin polise bildir şerit orda lada nın söylediklerin tamamiyle saçma ötesi ben aynı durumda kimseye yol vermiyorum trafik zaten dolu orada anasını şeyimi var audi illa oraya geçmek istiyor içinden inen adamda tam hırbo zaten .öt oldu kaldı o audi siyle bencede lada ya helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

1 araba daha bekle değil mi ladanın arkası bomboş.

Helal olsun ladacı'ya

Mevzu bu kadar basit,bir araba geriye girebilmek.Aynısını bugün de yaptım,benim de arabam eski,kim ne diyorsa desin inanın acımıyorum.
    Trafikte yol isteme,yol alma vardır mutlaka;ama bunu gasp haline getirmeye çalışan her sürücüyle,özellikle taksicilerle inatlaşmaktan kendimi alamıyorum.

Granada kullanırken bende sizin gibi egoist,trafik teröristlerine savaş açmış durumdaydım kesinlikle göz açtırmazdım fakat şuan ki aracımda yapmaya çekiniyorum Allahından bul deyip peşini bırakıyorum.

Ladanın arkası dolu olsa,arkasından bir ambulans,itfaiye aracı,polis aracı gelse yaptığına eyvallah derim fakat yok yere adamın yolunu gasp etmeye çalışıyor ladacı az bile yapmış şahsen yerinde olsam iki çizik alıverirdim sol çamurluğundan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.