Şimdi Ara

lada geri mi geliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
7.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legend1982

http://www.lada.com.tr/

lada nın sitesi yeniden acılmış bu sefer gelecek heralde

Azminize ve takibinize hayran kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B46CB32A -- 27 Kasım 2017; 0:09:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

http://www.lada.com.tr/

lada nın sitesi yeniden acılmış bu sefer gelecek heralde

Azminize ve takibinize hayran kaldım

işsizlik seviyem :)
  • Zamanın en çok satılan ithal aracıydı yanılmıyorsam Samara. Ancak ne Türkiye o zamanki Türkiye ne de araç piyasası o zamanki piyasa. Sanmıyorum geleceğini, yılan hikayesine döndü zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reno Dacia varken gelmez. Getirtmezler. Gelirse belki belki Niva gelir. Tam rakip model olmayacak biçimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Zamanın en çok satılan ithal aracıydı yanılmıyorsam Samara. Ancak ne Türkiye o zamanki Türkiye ne de araç piyasası o zamanki piyasa. Sanmıyorum geleceğini, yılan hikayesine döndü zaten.

pahali doviz donemi geri geldi. yine gelse uygun fiyattan satsa cok satabilir. cunki 100bin verip arac alabilecek cok az insan var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara, Rusya'nın GAZ markasını Sakarya'da montajlayan Mersa Firması, Lada'nın satışını da gereçkleştireceğine dair haberler vardı.Fakat şu ana kadar bir bilgi yok, taa ki lada.com.tr de Çook Yakında yazısı ve Niva resimleriyle karşılayan internet sayfasını görene kadar.
    Artık Bir Renault-Nissan-Mitsubishi markası olan Lada, muhtemelen Dacia ve Renault (Symbol) modellerini etkilemeyecek şekilde satış yapacaktır..
    Niva'nın yanında belki liftback stildeki Granta Fließheck getirilebilir.. lada geri mi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asan70

Bir ara, Rusya'nın GAZ markasını Sakarya'da montajlayan Mersa Firması, Lada'nın satışını da gereçkleştireceğine dair haberler vardı.Fakat şu ana kadar bir bilgi yok, taa ki lada.com.tr de Çook Yakında yazısı ve Niva resimleriyle karşılayan internet sayfasını görene kadar.
    Artık Bir Renault-Nissan-Mitsubishi markası olan Lada, muhtemelen Dacia ve Renault (Symbol) modellerini etkilemeyecek şekilde satış yapacaktır..
    Niva'nın yanında belki liftback stildeki Granta Fließheck getirilebilir.. lada geri mi geliyor

Eş zamanlı olarak Gaz Türkiye de sitesini yeniliyor ve yeniden üretime başlıyor. Keşke Lada geri gelse. Hayran kitlesini kaybetmeyen bir marka sonuçta.

• 2014 yılından itibaren Türkiye' de satılacak araçlara esp olması zorunluluğu getirilmedi mi? Niva' da esp falan olduğunu pek zannetmiyorum, nasıl aşacaklar acaba bu işi.
  • bu lada isi yılan hikayesine dondu gelirse eger atmosferik tupe uyumlu bi motor ile taksiciler alir dizel model olsa bile gelmez dacia ve reno varken satilmaz

• Lada'nin TR pazarina geri dönecek diye resmi ve iddali kanitlar yok, Lada Rusya Facebook sitesinde TR pazarinin gündeminde olmadimlarini defalarca acikladilar , illa almak isteyen varsa Lada Bulgaristan distr. yönlendiriliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

Lada'nin TR pazarina geri dönecek diye resmi ve iddali kanitlar yok, Lada Rusya Facebook sitesinde TR pazarinin gündeminde olmadimlarini defalarca acikladilar , illa almak isteyen varsa Lada Bulgaristan distr. yönlendiriliyorlar

Üstadım, Lada.com.tr adresinde çok yakında yazısıyla farklı Niva resimleri yeralıyor.
    Ona istinaden gelebilir sanıyoruz, Türkiye'ye!
  • Facebook sayfasında Nivaların yılbaşında,diğer modellerin aksilik olmazsa 6. ayda geleceğini açıkladılar. Niva için giriş seviyesi 80 bin, full paket 102 bin fiyat açıkladılar.
  • Nivayı uygun fiyata dağ keçisi olarak benimsediğim için severdim ancak 80000 TL Niva derseniz gülerler adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyClocker -- 1 Aralık 2017; 0:0:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gıdısle ladadan baska araba alamayacagız zaten
  • Nedense lada niva urban 4x4tip olarak çok hoşuma gitti.
  • Insallah diyelim o Zaman...Türkiye pazarinda Lada icin talep ve potansiyel var, tabiki fiyatlarin uygun olmasi gerekir

• Bence bu konu sabitlenmeli.Ha geldi ha gelecek adam helak oldu 5 yıldır klavye başında f5 yapmaktan.

• Gelecek modeller sitesinde açıklanmış. Hayırlısı diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sürattrage

Gelecek modeller sitesinde açıklanmış. Hayırlısı diyelim.

fiyat listesiiiii
  • 2018 fiyatları Ocak ayı içinde açıklanacakmış..
    Aynı şekilde satıcıların ad ve adresleri de..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.