Şimdi Ara

lada geri mi geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
6.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 70
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 19 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • legend1982 (11 mesaj) twindiablo (4 mesaj) TruckTörMinator (4 mesaj) anlikileti (4 mesaj) asan70 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (25 mesaj) Tablet (6 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • adamlar 30 yıldır aynı kasayı kullanabiliyor, biz de yapalım biz de kullanalım artık...
  • bildiğim kadarı ile DACIA gibi RENAULT satın oldu. Yeni araçlarda Renault motorları kullanacak
  • Tutupta vegayı önümüze koymasınlarda yine.

Tasarım dilini biraz değiştirse özellikle niva baya satar.

Ülkemizde eskiden rağbet gören bir markaydı sadece dci ünite bile gelse çok iş yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemsen

bildiğim kadarı ile DACIA gibi RENAULT satın oldu. Yeni araçlarda Renault motorları kullanacak

dci motoruda kullanırsa fiyatıda daciadan aşağıda kalırsa iyi satılır gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Orası öyle Abi Duster'a SUV niyetine binenler bundan alırdı.

Tabi umarım gelir.Bence 1.6 Dizele de gerek yok.

1.6Benzin+LPGsi bile iş görür.

Sen suv niyetine tiguana falan bin. Dusterin arazi performansi arastir oyle gel

Duster Tiguandan iyimi yani

Uzuleceksiniz bikiyorum ama maalesef dusterin arazi performansi tiguandan iyi. Tasarimi geregi yaklasma acilardi da son derece iyi durumda, hafif ve ayni zamanda dengeli agirligi da arazide onu cok iyi yapmakta. Nivanin arazi performansida fersah fersah iyi tabiiki. Piyasada nivadan acilan boslugu duster doldurdu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen gün bakmıştım bende, yeni kalina sport'u baya beğendim, almayı bile düşünebilirim hatta.

1.4 ya da 1.6 benzinli + dizel motorla gelirse satış potansiyeli bence çok yüksek
  • kasaya sadece makyaj yapılmış sanırım, maliyet açısından güzel uygun fiyat sunabilirler. 1.6 altı motor seçeneği ile gelirse yine eskisi gibi oldukça tutulur gibime geliyor gerçek arazi kullanıcıları için.
  • Niva bir efsane hiç tipi değişmeden 1.5 dci motor, aynı arazi sistemi 10 numara olur

• sitesi surekli guncelleme halinde. her 6 ayda bir yeni modelleri getirecegiz diyor merkez. hep gelecek... muhtemelen trenle gelene kadar daha showrooma koymadan curuyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dci ile gelsin her türlü sipariş için koşarım
  • aşırı derecede uygun fiyatlarla düzgün bir modelle gelmedikçe kimse mevcut arabasını satıp da lada almaz, burada bol keseden sallamanın gereği yok, sadece araziciler belki alabilir onlar da ekstra araç olarak
  • hazır Putin burdayken cumhurbaşkanı açsın konuyu, "bizim bir araba sevdamız var ama sıfırdan yapacak babayiğit bulamadık, sen koç gibi adamsın ver şu samara ve vega'yı bize ufak rütuşlar yapar milli arabamız diye lanse ederiz, zaten bunlar türkiyede bilinen modellerdi yabancısı değiliz, siz de kalina ve granta ile devam edersiniz" desin...
    sıkı bir pazarlıkla işi kapatırız, Putin pazarlığa açık bu sıralar zaten doğalgaz fiyatında da indirim yapacakmış, fırsatı kaçırmayalım...
    çünkü bu gidişatla yerli arabanın akıbeti devrim veya imza gibi olacak sanki...

• Tam bir lada fanatiği olarak fiyatlar uygun olursa düşünebilirim. Efsane bir çıkış bekliyorum.
  • Rus rublesi dolar karsisinda ambargodan dolayı %40 değer kaybetti. Bunu arabaların fiyatina yansitirlarsa ( bu pek olmaz genelde distribütör firma yarisini iç eder ) doksanlardaki gibi guzel fiyatlar görürüz.

• quote:

Tiguan arazide iyi mi gidiyor dedim?

Duster yengemde var gayet bindiğim bir araç.

Siz gidin Niva'nın arazi performansına bakın ne diyeyim?

İnternette videolari izledim zaten. g serisi niva ve dusteri karsilastiran videoya bakin ne dedigimi gorursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

quote:

Orası öyle Abi Duster'a SUV niyetine binenler bundan alırdı.

Tabi umarım gelir.Bence 1.6 Dizele de gerek yok.

1.6Benzin+LPGsi bile iş görür.

Sen suv niyetine tiguana falan bin. Dusterin arazi performansi arastir oyle gel

Duster Tiguandan iyimi yani

Mesajimi iyi oku oyle bisey demedim dememde zaten

• nivayı dizel isteyenler yaşadınız ,1.5dci motor koymuşlar linke görehttp://www.autohit.cz/novinky/81076-lada-niva-konecne-s-dieselem-dostane-1-5-dci-od-renaultu

• 90 HP 220 nm torka sahip 1.5 dci motoru koymuşlar. Daha güçlü versiyonu konulamaz mıydı sizce de?
  • Lada'yı boşverdim, Niva sonunda geri dönüyor. Aslında fabrika çıkışlı LPG'li de olsa tadından yenmezdi. Bir de iyi bir fiyat çekerlerse efsane tam anlamıyla geri döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

90 HP 220 nm torka sahip 1.5 dci motoru koymuşlar. Daha güçlü versiyonu konulamaz mıydı sizce de?

90 hp ona yeter de artar. Boşuna maliyeti arttırmaya gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.