Şimdi Ara

Lacoste Çadır / OCASSION AÇILDI!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79
Cevap
8
Favori
33.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    212 AVM'nin tam karşısında OCASSION yani eski adıyla Eren Holding Lacoste çadırı açıldı. Sabah önünden geçerken gördüm, kapılar ardına kadar açıktı ve mağazamız açılmıştır pankartı asılmıştı kapıya. Uzun zamandır bu haberi bekleyen arkadaşlar vardı. Öyle tahmin ediyorum ki 3 ya da 4 hafta açık kalacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunistanbul -- 16 Mart 2015; 9:31:22 >

• iyi oldu bu

212 karşısı derken yolun diğer tarafında mı? basın ekspres yolu sanırım
  • wurucuteam W kullanıcısına yanıt
    Hayır, aynı tarafta. Taşocakları caddesinde yani, basın ekspres tarafından bakınca 212'nin arka tarafında kalıyor.
  • Metrobus ile nasil giderim dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bauthy

Metrobus ile nasil giderim dostlar?

Sefakoy de in minibisle halkali oradan minibusle 212.

Ama sefakoyden 212 ye direkt arac olabilir. Bi bakmak lazim.

• İstanbulda olsak iyi fırsat
  • Arkadaşlar metrobüs, metro, tramvay vb. bir yöntemle ulaşım imkanı var mı? Minibüs vs. uğraşmadan yani?

• Geçen sene gidenler fiyatlardan biraz örnek verebilir mi?

• Toplu ulaşım olarak sıkıntılı bi yerde.özel araçla çok kolay. İkitelli köprüsü mahmutbey yönünü kullanarak 212 avm önüne çıkın aksa jenaratör fabrikasının hizasında zaten...

Toplu ulaşımcılar bence m1 kullanıp yenikapı-kirazlı-başakşehir hattından Mahmutbey durağında inip taksiye binsin en fazla 5 dk sürer.iett, tramway için alakasız bi yerde.zaten lacoste almaya gidiosunuz binin taksiye verin parayı akbille lacoste almaya mı gidilir pintiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_bee -- 16 Mart 2015; 11:04:01 >
  • Daha internetten sattıkları ürünleri göndermeyi beceremiyorlar, kim bilir çadırları nasıl olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Geçen sene gidenler fiyatlardan biraz örnek verebilir mi?

Ben geçen sene bir adet Lacoste Bot ve bir adet Lacoste Kot Pantolon almıştım. Fiyatlar Lacoste kalitesi için gayet iyiydi.
    Bot için 180 Tl Pantolon için 100 Tl ödedim. İki ürünü'de sorunsuz olarak kullanmaktayım hocam.
  • takip
  • Bugün giden var mı fiyat hakkında bilgi versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 parça bişey alacaklar boşuna gitmesin zamanlarına yazık 20 lira fazladan verin mağazadan alın

• mert969 M kullanıcısına yanıt
    geçen sene gittiğimizde çok uygun lacoste ayakkabı ve lacoste bot almıştık hem ben hem eşime 100-120tl arası
    bayan için babetler çok fazlaydı ve 40-60tl arasındaydı
    ayrıca lacoste 100TL den iki gömlek ve 80TLden sweatshirt almıştım
    gantten de 100tl ye bir kazak almıştım

ayrıca swatch saatlerde bayağı indirim vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SercY -- 16 Mart 2015; 11:33:25 >
  • Occasion Çadır değil ki mağazalarının ismi, her yerde var.

• Hafta sonu kalabalık olur, bugün öğleden sonra bir gidiyim, gelince yazarım.
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    Hocam bu senede 2 defa açılıyor, eskiden 2 hafta şimdi sanırım 4 hafta açık kalıyor. Senin OCCASSION mağazanın ismi dediğin mağazayla arasında %50 gibi fiyat farkı oluyor. Ocassion'un da Ocassion'u bu anlayacağın. Gerçek anlamda outlet fiyatına satışlar ;)
  • ceyhunistanbul kullanıcısına yanıt
    Hocam sanal çadır ile occasion arasındaki farkı biliyorum, forumdaki 80 sayfalık sanal çadır sayfasını da ben açmıştım zaten. Sanal çadır occasion mağazalarında açılmıyor benim bildiğim. Onu söylemeye çalışıyorum :)

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    O zaman bir teşekkür borcum var sana. Sanal çadırdan 79TL ye aldığım ayakkabı Occasıon'da 99TL'idi Öğle arasında gittim dolaştım Ocassıon'u. Fevkalade bir kalabalık sözkonusu. Vatandaşlar son model BMW'lerden AUDI'lerden inip içerde Burberry'nin 1000TL' lik montlarını kapışıyorlar Lacoste ayakkabılar 69TL'den başlıyor. Ortalama Lacoste modellerinin fiyatları 99-119 civarı. Eşime 79TL ye bir lacoste bağcıklı yazlık model bir de 39TL ye parmak arası terlik alıp 10dk kasa kuyruğu ( bi de benim ki en fazla 3 parça jet kasaydı) bekleyip çıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunistanbul -- 16 Mart 2015; 14:31:44 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.