Şimdi Ara

kymco pişmanlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sıfır km people s 200 aldım rodaj bakımı fiyatı sormak için servisi aradım 1150 tl fiyat verdiler şok oldum. honda yetkili servisini aradım 300/350 civarı tutar dediler pcx için .

kymco nun ne özelliği varda üçbuçuk kat fazla fiyatı var servisin bunu yetkililere sormak isterim.

bu konuda fikri olan varsa yazabilirmi?

• herkes en son yaptırdığı bakım fiyatını yazabilirmi

• Bu durumu şirket ile fiyat vermeden görüşün hocam. Bakalım ne fiyat çekecekler. Dükkanda ki eleman üfleme fiyat çekmiş muhtemelen.

• yağın litre fiyatı 200tl nin üzerindeyken 300-350tl ye bakım yapılacağını söyleyen servis hangisi?

1litre yağ + varsa yağ filtresi + işçilik = 500-600tl gibi bir rakam normal gibi olur.

500cc motorumun yağ, filtre değişimine geçen ay 1500tl ödedim özel serviste.

• Esengul Honda ve DRD Honda 350 TL fiyat verdi üç ayrı Kimko firması ise birisi 1050 birisi 1150 ötekisi de 1150 verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletim maliyetlerine dikkat etmek lazım

• Honda ile KYMCO periyodik bakım kaç bin km de ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.

Honda Türkiye ülkemizdeki motosiklet modellerinin ilk bakım ücretinden işçilik ücreti almamaktadır.

Dolayısıyla çok daha hesaplı bir rakama ilk bakımını yaptırabilirsiniz.

Sağlıklı bir karşılaştırma olması açısından bir sonraki bakım için de Honda bayilerinden fiyat almalısınız.

Ve bundan dolayı Kymco markasını tercih ettiğiniz için pişmanlık duymamalısınız.

Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.