Şimdi Ara

125 CC Cross Tavsiyesi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
24.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni ehliyet yasası malum 125 CC ye izin vermekte max 6000 tl lik söyle rahat en fazla yapacagım uzun yol 70 km yanı tas catlasin oda zevk icin dağa bayıra çıkmam tarzı sevdiğim icin düşünüyorum sizce ne olabilir mondila in 150 lik Cross u çok ideal geldi ama oda 25 CC den basıma dert açarmi aslında cbr125 düşmüyordum ama 125 CC ye 9100 para vermem ikinci eline bile 7-8 çok bence 125 CC sonuçta top speed 120-130 neyse o şimdiden teşekkürler tavsiyelerinizi bekliyorum cross harici tavsiye olursada beklerim biliyorum ybr tam başlangıç motoru ama genç Adamiz ybr 125 kurye motoru yada cg önermeyin beklemem zaten ama ben uyarıyım teşekkürler tekrar şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ikinci el wr125r
  • Wr125
  • Peki r mi x mi yanı farkı ne küçük teker mi daha iyi büyük teker mi şehir içi ve yolda

• quote:

Orijinalden alıntı: fagoldfagold

Peki r mi x mi yanı farkı ne küçük teker mi daha iyi büyük teker mi şehir içi ve yolda

x supermoto gibidir r normal crosstur 17 jant büyük zaten fark etmez
  • Up

• Dağa bayıra çıkmıcaksan wr125x bak r arazi ağırlıklıdır.
  • Teşekkürler temiz xt bulsam ne dersiniz

• Mondial xtreme max da iyi o fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Mondial xtreme max da iyi o fiyata

Ehliyet sıkıntı 25cc eksik olsa düşünmem bile

• fagoldfagold kullanıcısına yanıt
    Hmm dogru 150ccydi o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne racing, ne touring, hep bi wr125x im olsun istemişimdir ama parayla satın alamadığımız şeyler var malesef.

1.69 boyla buna binebilmem için at eyeri takmam lazım, hadi bindim diyelim inerken düşerek inmem gerekecek.

125 CC Cross Tavsiyesi !!! 125 CC Cross Tavsiyesi !!!

• kubamotor'nın birkaç cross modeli var ucuz 2.el alıp başlangıç olarak kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Ne racing, ne touring, hep bi wr125x im olsun istemişimdir ama parayla satın alamadığımız şeyler var malesef.

1.69 boyla buna binebilmem için at eyeri takmam lazım, hadi bindim diyelim inerken düşerek inmem gerekecek.

125 CC Cross Tavsiyesi !!! 125 CC Cross Tavsiyesi !!!

Msx var aslında grom benimde boyum kısa olsa düşünmeden alırım şans iste bunlara kaldık ama oda bi 8-9 milyar var sanırım

• Gromla bi kaldirim çıkmaya kalksak motor bloğu kopar:)

• abi bence yolda gideceksen cbr 125 al bir kere al derim onun dışında ben cross motorlara aşığım mondial x extreme max 150 diye bir motosiklet buldum çok ucuz ve çok iyi ama bu motosiklet 149cc benim bu motoru alıp cc sini düşürmem, ya da baaşka bir cross motosiklet bulmam lazım yardım ederseniz teşekkür ederim
  • adam başlığı gençken açmış :D

bu işe giren adamlara şu mondial motoran vb boktan markaları önermekten vazgeçin , adama ya hiç almasın yada bi kere alsın ... ortası yok , dağ başında kalacak motoru rezillik öyle böyle değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.