Şimdi Ara

KYK Yurtları Hakkında Rehber ve Tavsiyeler (05.09.2021) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
49
Favori
22.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KYK yurt başvurusu yaparken ailenin toplam geliri soruluyor. Sonrasında son ekranda yani başvuruyu bitirme ekranında Ailenin toplam geliri ek gelir olarak gözüküyor. Tam olarak ne yazmamız gerekiyor oraya ? Ek geliri mi yazacağım yoksa ailenin toplam gelirini mi ?
  • Odada sigara içiliyorsa acımayın. Uyarın insan gibi anlamazsa memura söyleyin. 3 4 defa şikayet ettim 1. de uyarı gibi bir şey 2. de kınam mı ne aldı. 3.yü memur işleme koymadı yurttan atılır diye. Sonra memuru gördüm eleman odada sigara içerken müdür yartdımcısına yakalanmış. Ben 1,5 sene sonra oda değiştim 6 ayım kral gibi geçti. Uğraşmam diyorsanız oda değiştirin.
    2. öğretimlerden ziyade odada yüksek lisans filan yapan olursa 10 numara olur. Yaş büyük olduğu için iyi anlaşırsınız. Bizim oda ayrıydı yatma+çalışma gibi. Gece 24te ışığı söndürüyorduk. arkadaşlarınızla iyi geçinin ve empati kurun. Köyden gelen adam da olacak metropelden gelen adam da hanzo da olacak. Şansınıza kalmış. İyi arkadaşlıklar kurdum yurtlarda. Her oda aileniz gibi. 2 4 yıl size göre odayı paylaşacaksınız.
  • Başvurular başlamış. Up.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mejayy

Başvurular başlamış. Up.

anne baba engel durumu soruyordu .Bu çıkma şansını ne derece etkiler acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mindhunter3327

anne baba engel durumu soruyordu .Bu çıkma şansını ne derece etkiler acaba ?

Alıntıları Göster

12 farklı değerlendirmeden geçiyor diyorlar sadece. Neyin ne kadar etkili olduğu hakkında açıklama yapmıyorlar.

• Gutsy kullanıcısına yanıt
    Kanka o yanlışı güncellediler,diğer gelir olarak yazıyor artık 0 yazabilirsin oraya
  • Öğrenci köyünde 10m² odayı 2 kişiden 3 kişiye çıkarmışlar amk. Bakalım nasıl kalacaz. Ben de ilk kez gideceğim yurda. Oda arkadaşlarım iyi olsun da gerisi önemli değil pek.
  • Kyk yurtlarına yüksek lisans öğrencisi başvuru yapabiliyor mu? Olmuyorsa bile misafir olarak kalma durumu olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safadereli

Kyk yurtlarına yüksek lisans öğrencisi başvuru yapabiliyor mu? Olmuyorsa bile misafir olarak kalma durumu olabilir mi?

KYK yurtlarinda yüksek lisans öğrencileri barınabiliyordu şimdi durum ne bilmiyorum .

• safadereli kullanıcısına yanıt

2018 de benim oda arkadaşum Tarihten yüksek lisans yapıyordu.

• Yatay geçişliler için kyk yurdu başvurusu sonra mı yapılıyordu
  • Arkadaşlar 3.sınıfa geçtim fakat okulum bir sene uzadı yani 3.sınıfı tekrar edeceğim yurt çıkarsa eğer 1 sene daha kalabiliyorum dimi? Yani bu sene kalabilirim ama seneye kalamam yanlış mı biliyorum?
  • açıklanmış. up.

• Tip 6 muhtemelen 3 kişilik yurt çıktı. Umarım geri kalan 2 kişi çalışkan tiplerdir.

• rabego R kullanıcısına yanıt

bol şans :D

• gençler aydın 248 yedek sizce beklemeylimiyim 27sinie kadar. ?

• Sigara mevzusu için illa bahçeye mi çıkmak lazım? Tecrübeli arkadaşlar yeşillendirsin.

• Genelde yeni gelenleri aynı odaya mı koyuyorlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.