Şimdi Ara

kyk yurduna IQ seviyesine göre öğrenci alınsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim bu kyk yurtları Ne böyle ne kadar boş beleş adam var toplumun içinde yaşamanın ne olduğunu bilmeyen , empati yoksunu insan dolu

Bağıra bağıra şarkı söyleyen kekolar mı dersin

Gecenin üçünde gitar çalıp milleti rahatsız eden entel keçi sakallılar mı dersin

Odanın içinde sesli müzik açıp milleti rahatsız eden tipler mi dersin

Odanın içini duman altı yapan varoşlar mı dersin

Çamaşır atarsın kurutma makinesine onu çıkarıp kendininkini koyanlar mı dersin

İğrenç bir ortam ya şu kyk alımları IQ seviyesine göre olsa keşke ya da bölüm sıralamasına göre olsun 900bine giren meslek liseli adamların insana saygısı felan yok kimse gücenip alınmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aşırı katılıyorum. KYK'da kalitesiz, düşük seviye, özsaygısız, saygısız insanları çekmekten ve görmekten bıktım. Üstelik buradaki insanların birçoğu leş gibi ve bakımsız, böyle kişiler odanda olmasa dahi ve dışarda görsen dahi iğreniyorsun.

Odadaki biri sabaha kadar mouse ve klavye tıklama sesiyle patır kütür oyun oynar, hem de oynadığı oyunun sesi gelir; bir yandan da yan odadaki beyinsizler paso gitar çalar, gece 12'yi geçtiğinde 3-4 saat boyunca bağırarak muhabbet ederler. Geçen yıl sinirden boğacaktım birini.

Özellikle de huzurlu ve sessiz ortam arayışındaysan tam bir cehennem. Ne kendini geliştirebilirsin, ne çalışabilirsin, ne de kitap okuyabilirsin hal böyleyse...

Ses geçirmez inşaat kulaklıklığı almıştım odaklanabilmek için :D

En son oda değiştirdim, şu anki yerim çok huzurlu...
    Şehri boşver hepsinde aynı zaten huzur bozan empati yoksunu insalar ile yaşıyor millet durumu olmadığı için benim odam da öyle kişiler olmadığı halde bu duruma çok sinir oluyorum IQ seviyesi veya bölüm sıralamasına göre odalar belirlenmeli 10 bine giren adamla 300 bine giren adam aynı odada kalmamalı
    Evet çözüldü

Tıp
    Diş
    Veterinerlik
    Hukuk
    Sınıf öğretmenliği
    İlk 10 binde iibf
    İlk 30 binde mühendislik

Bu bölümleri okursan işsiz kalma oranın çok ama çok az

Herhangi bir 4 yıllık bitirip polis olabilirsin tamam çok iyi meslek değil ama aylık 4-5 bin alıyorsun kıytırık bi 4 yıllık bölüm için çok iyi
  • Hangi şehir ? Açıkçası KYK pişmanlıktır maddi durumunuz varsa eve çıkın daha iyi. 4 kişiyi bit kadar odaya tıkıyorlar , her sabah akşam yemek için sıra bekliyorsun , çalışma ortamı yok bir noktadan sonra insan bunaliyor.

• Üniversite sorunu çözüldü de yurdu kaldı...
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Şehri boşver hepsinde aynı zaten huzur bozan empati yoksunu insalar ile yaşıyor millet durumu olmadığı için benim odam da öyle kişiler olmadığı halde bu duruma çok sinir oluyorum IQ seviyesi veya bölüm sıralamasına göre odalar belirlenmeli 10 bine giren adamla 300 bine giren adam aynı odada kalmamalı

• dubbed kullanıcısına yanıt
    Evet çözüldü

Tıp
    Diş
    Veterinerlik
    Hukuk
    Sınıf öğretmenliği
    İlk 10 binde iibf
    İlk 30 binde mühendislik

Bu bölümleri okursan işsiz kalma oranın çok ama çok az

Herhangi bir 4 yıllık bitirip polis olabilirsin tamam çok iyi meslek değil ama aylık 4-5 bin alıyorsun kıytırık bi 4 yıllık bölüm için çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasputin in alive -- 14 Ekim 2019; 13:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasputin in alive

Aynen haklısınız KYK da malesef bölüm veya kaçıncı öğretim olduğun dikkate alinmadan öğrenciler odalara yerleştiriliyor . Aslında bunun bölümle veya başka şeyle ilgisi yok insanlıkla , görgü kuralları ile alakası var. Adam isterse tıp okusun toplum içinde nasıl davranacağından bir haberse saçma sapan davranışlar yapabiliyor.

• Bende kyk dayım işimiz IQ testine kaldıysa ev bakmaya başlıyam
  • rasputin in alive kullanıcısına yanıt
    Cevabını eleştirmeyeceğim bile...

Adam her hangi bir dalda eğitim almış, iş bulamayınca son çare askerliğe ya da polisliğe başvuruyor, sorun çözülmüş mü oluyor?

Yazık üniversite öğrencisinin bakış açısına bakın...
  • rasputin in alive kullanıcısına yanıt
    bu cevabı o yargıladığn düşük IQlular verir sanmistim

• Ben yurtta yaşaya yaşaya gamsızlaştım, küfredip geçiyorum sadece. Bir de sırf bu yüzden askerlik yapmak istemiyorum, yine birkaç soru çözüp üniversiteye girmeyi başarmış insanlar bunu yapıyorsa, hiçbir vasfı olmayan insanlarla dolu asker koğuşunda bana kafayı yedirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-353989BAF

bu cevabı o yargıladığn düşük IQlular verir sanmistim
    Belki de yadirgadigi dusuk IQ'lu kisi kendisidir.

kyk yurduna IQ seviyesine göre öğrenci alınsın
  • Aşırı katılıyorum. KYK'da kalitesiz, düşük seviye, özsaygısız, saygısız insanları çekmekten ve görmekten bıktım. Üstelik buradaki insanların birçoğu leş gibi ve bakımsız, böyle kişiler odanda olmasa dahi ve dışarda görsen dahi iğreniyorsun.

Odadaki biri sabaha kadar mouse ve klavye tıklama sesiyle patır kütür oyun oynar, hem de oynadığı oyunun sesi gelir; bir yandan da yan odadaki beyinsizler paso gitar çalar, gece 12'yi geçtiğinde 3-4 saat boyunca bağırarak muhabbet ederler. Geçen yıl sinirden boğacaktım birini.

Özellikle de huzurlu ve sessiz ortam arayışındaysan tam bir cehennem. Ne kendini geliştirebilirsin, ne çalışabilirsin, ne de kitap okuyabilirsin hal böyleyse...

Ses geçirmez inşaat kulaklıklığı almıştım odaklanabilmek için :D

En son oda değiştirdim, şu anki yerim çok huzurlu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 16 Ekim 2019; 1:6:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yüksek öğrenim yurdumu yetimhane mi anaokulu yada megakreş mi belli değil anasının dizinin dibinden kopan ne kadar bi baltaya sap olamayacağı belli asalak işeyaramaz takımı var dolduruyolar

dilenci sadaka parasıyla da beleşçi şark lağımlarını barındırmanın ne anlamı var okumuyolar not ortalaması yetmeyeni de defetmeleri lazım yurtlardan.. başka ülkeler başarılı öğrencilerine nasıl sahip çıkıyor.
    bizim ülke gelişmiyorsa sebeplerinden biri de bu.
  • dubbed kullanıcısına yanıt
    Bence gayet mantıklı bir cevap ülkenin gerçekleri ortada çok fazla üniversite mezunu veriyoruz ve bu kadar mezuna istihdam sağlayabilecek bir ekonomimiz yok adamın herhangi bir dalda eğitim almış olması hiçbir şeyi değiştirmez lise mezunuyla arasında bir fark yaratmaz günümüz şartlarında herhangi bir dalda eğitim almak yeterli değil ne yazıkki belli üniversiteler dışında üniversite okumak akıl karı bir iş değil bu ülkede yani anlayacağın üniversite okuyanları %90 ı boşuna okuyor
  • En güzeli AÖF okumak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 22 Ocak 2020; 21:31:15 >
  • en fazla ilk 100bin üniversite tercihi yapabilmeli gerisi yallah açığa...
  • Kyk yurdunda kalırken ve askerlik yaparken ülkenin gerçekleriyle yüzleşirsiniz.
    Maalesef toplumun hali bu. 100 sene önce cumhuriyet kurulurken halkın %90 ından fazlası okuma yazma bilmiyordu.
    100 senede anca bu kadar gelişebilmişiz demek ki
  • Sadece KYK için geçerli değil. Özel yurtlarda böyle. Adam mıçmayı bilmiyor pis herif üniversiteye gelmiş. Askılıkta olan çamaşırları alıp yere atan mı dersin, akşam okey partisi mi dersin. En temizi ev kardeşim. Ses yok. Canın istediği vakit yemek ye. Ha bi internet faturası külfeti var. Üç kişiysen onuda çözersin.
  • Osuruktan teyyare, selam söyle o yar e.

• Eee sen ne olacaksın.Mezopotamyalı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.