Şimdi Ara

🌴 KUVEYTTÜRK (15B ₺ FAİZSİZ TAKSİT) (FAST ÜCRETSİZ) FIRSATLAR AKTİF (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
92
Favori
100.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diğer kartların limiti yüksekse ve limitler belgelenebilir gelirinizin üzerinde ise yeni kart alamamanız normal. Her banka esnek değil bu konuda.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    30 bin tl kim kart kapattım limit düşürdüm vesaire Akbank yine de kart vermedi. Bu bankayı bilmem.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • crazyslamdunker kullanıcısına yanıt

bana da benzeri oldu. 70 bin lira müşteri limiti tanımladık fakat kredi kartlarınızda limit sınırındasınız diye 5000 lira limit verdiler. Eğer limit açarsanız yükselir denildi. 30 bin lira diğer kredi kartlarından limit düşürdüm fakat hala limit dolu diye yükseltmiyorlar.

• Taksit olayı devam ediyor mu arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt

Evet devam ediyor.

• marangoza dolap vs yaptıracağım. aynı anda 2 kere 15k çekim yapıp ayrı ayrı 5 e bölebilir miyiz

• Le0 kullanıcısına yanıt
    Ayda ya da bir ekstre döneminde 3 hak olması lazım

• Arkadaşlar ilk sayfaya baktım lakin 15000tl faizsiz krediye dair bisey göremedim varsa açıklaması atar mısınız

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Faizsiz krediyi nereden duydunuz

• wolkien kullanıcısına yanıt
    Telegramda görmüştüm burda da faizsiz taksitli diye açılmış konu ama gene de 15k nasil alınıyor bulamadım 😏

Kredi kartı ile alışverişe sonradan taksit

• wolkien kullanıcısına yanıt
    Hımm 15k alışverişe taksit mi bu olay yani 15k nakit verip taksitlendirmiyor mu taksitli avans gibi? 😏

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154640832

• selamlar,

arkadaşlar kuveyttürk sağlam kartı internet alışverişine kapatsam bu karta bağlı sanal kartımı internet alışverişinde kullanmaya devam edebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: zupervisor

selamlar,

arkadaşlar kuveyttürk sağlam kartı internet alışverişine kapatsam bu karta bağlı sanal kartımı internet alışverişinde kullanmaya devam edebilir miyim?

Evet devam edebilirsiniz. Söylediğinizi yaparak kullanıyorum uzun zamandır 👍

• Arkadaşlar selam. En son 31 ocakta bitiyordu faizsiz taksit olayı. Siteye göz gezdirdim göremedim. Tarih uzadı mı? Uzamadıysa yarın yapılması gereken alışverişi yapacağım da ondan acele cevap verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Henüz herhangi bir güncelleme yok.

• Kuveyt Türk Sağlam Nakit Kart ile karz limiti (ek hesap) kullanıldığında herhangi bir faiz veya ücret ödeniyor mu? Konuyla ilgili bilgi bulamadığım için burada sormak durumunda kaldım.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Nakit olarak çekemiyorsunuz, alışveriş yaparak kullanabiliyorsunuz. Alışverişte kullanınca eşyayı önce onlar almış oluyor, sonra size kâr payı ile (faizle değil bak altını çizerim :) ) taksitle satıyorlar.

• Merhaba arkadaşlar elimde sağlam kart mevcut. Altın alımlarını taksitlendiriyorlar mı? Kullanabileceğim avantajlı bir durumu var mı? Katılım bankalarının kredi kartı mantığına aşina değilim.

Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.