Şimdi Ara

KUŞADASI'NDA YAŞAMAK (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
33
Favori
141.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir tepeninde üstünde ve çok katlı olmasından, yapımına aşağı yukarı 20 yıl önce başlanmış ve hala bitmeyen kısımları olmasından, merkeze uzak olmasından...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba. Kuşada'sına yerleşme maceranızı başından sonuna kitap gibi okudum. Ben de oraya yerleşmek için bana fikir verecek bir yazı arıyordum çok faydanız oldu ama siz yıllar öncesinden bahsediyorsunuz şimdi mutlumusunuz kararınızdan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabu2410

merhaba bende ordan ev almayı düşünüyorumda çok satılık var acaba evlerde bi sıkıntımı var?
    Selamlar,

Satış sözleşmesi yapan emlakçıları seçmeniz tavsiye edilir. Her emlakçıyım diyene güvenilmez özellikte turistlik bölgelerde dikkat etmek gerekiyor.
    ilgilenirseniz havuzlu nezih bir sitede 3+1 çok geniş sera balkonlu bir daire mevcut
    0532 504 1676 dan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Bunun yanında Kuşadası yaz aylarında oldukça popüler bir yer, çok kısa bir kış mevsimine sahip olduğu için ısınma masrafı düşüktür
  • konuyu açan arkadaş birden yok oldu. bilen var mı?
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    Valla bende bir ara çok merak etmiştim. Konusuna çok ilgiliydi. Bir kaç yıl önce aniden ortadan kayboldu. Kötü bir şey mi oldu acaba.
    Edit: az önce profiline baktım da 7 ay önce başka bir konuya mesaj atmış bu konuya ise 3 yıl önce. Demekki unuttu burayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 19 Nisan 2019; 7:18:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kuşadası apart fiyatları ne kadar
  • Kuşadası Bodrumdan sonra Türkiyenin 2. en büyük turizm bölgesi olduğundan klasik yazları ve kışları canlı bir yerdir. sadece 3-4 ay sezonu olan İzmirin Çeşmesinden çok daha yüksek standartlardadır. Neyse ki izmirden kuşadasına gelenler yada izmirde bağlantısı olup kuşadasında yaşayan bir kesim burada biraz da olsa medeniyeti öğreniyorlar;en azından trafik ışıklarının altına park etmemeyi, yaya yola ayak basar basmaz yaya geçidinde durmaları gerektiğini burada öğrenmişler. İstanbulda trafikte sorun yaratanlar da 35 plaka olduğu için onlar için kuşadasında olmak çok büyük bir gelişme tabii. Özetle buranın yerlisi izmirliden çok daha iyi, görgülü ve aydın diyebiliriz.

Yaşanılacak bir yer midir Kuşadası?
    Tanınmış emlakçılardan ( Türkiye çapında isim yapmış kurumsal emlakçılardan) alış veriş yapmak her zaman temizdir. En azından çekirge sürüsü gibi peşinde komisyoncusu olmaz, buda fazla fiyat ödemenize engel olur. Aynı mülkü farklı fiyatlarda türlü türlü insanların sattığı görülmüştür buda ne kadar aç gözlü bir ahlaka sahip olduklarını gösterir. Eskiden böyle değildi
    35 plakalar çoğaldıkça Kuşadasının eski yaşanabilir havası kalmadı.

Başlığı açan arkadaş şakayla karışık horoz inek beslemekten bahsetmiş..bazı sitelerin arka bahçelerinde bunu görmek m
    mkün..huylu huyundan vazgeçmiyor bu durumdan memnun olanların çoğu da aynı kafadan olduğu için böyle sitelerde yaşamak tercih ve zevk meselesidir..ne yaptığını sorduğunuzda "davuklarımı besliYOM, onlara yem veriYOM" gibi tuhaf bir şiveyle, izmir şivesiyle cevap verirler.

• kuşadasından musluklarsan deniz suyu akıyor çoğu yerde böyle
    tuzlu tuzlu ohh mis sanki denizle yüzüyormş havası yaratıyor sağolsun belediye hizmette sınır tanımazken denizi ayağının altına getiriyor
  • Son zamanlarda İngilizlerden çok Rusların Antalya'dan sonra rağbet ettiği gün geçtikçe daha da güzelleşen bir tatil bölgesi. İklimi gereği odun kömür ve doğalgaz masrafı olmaz ihtiyaç olsa da kışın ısınma masrafı çok düşüktür.

Kuşadası tam merkezde lokasyonu çok iyi, tapu sorunu yok, banka kredisine uygun, yüksek kazançlı kira getirisi olan bir ofis satın almak veya kiralamak istiyorsanız
    lütfen 0532 504 1676 numara ile irtibata geçiniz.
    Ofisimiz Vakıfbank'ın tam arkasındadır. Binada bulunan diğer ofisleri genelde avukat ve mali müşavirler kullanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.