Şimdi Ara

''Kürtaj Dede' şimdi de Rte için miting düzenleyip, cennet dağıtmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kürtaj Dede olarak ünlenen şahıs, şimdi de Erdoğan için miting düzenleyip, cennet dağıtmaya başlamış

• martin luther gibi bir adam bu topraklardan çıkmadı ki, şunların haddini bildirecek.

adam tek başına, hristiyan dininin çehresini değiştirmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 21 Mayıs 2018; 15:37:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakisir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyadan haberi yok işte kitle böyle naparsın
  • Gram üzülmüyorum böyle tiplere de, bu dayı gibiler yüzünden ülkenin bilinçli kesimi de sürünüyor onlara üzülüyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martin Luther Alman bir rahiptir.Martin Luther King Amerikalı söz yazarı ve düşünce adamıdır.Zenciler için eşitlik talebinde bulunmuştur.

• Biri bu kürtaj dedeye 21. yüzyılda olduğumuzu hatırlatsın.
  • Miting müziği olarak Usher-Yeah Remix uyarlamasını kullansın.

• Ak Partililerin kanaat önderi.
  • Hani akpliler diyor ya hdp T A M A M diyor siz de öyle diyerek teröristlerle beraber oluyorsunuz falan.

Onları kendi silahları ile vurmak istiyorum

Ağa hiç düşünmüyor musunuz akpyi savunan/aday olan adamlara bakın bir de CHP/İyi Parti'ye aday olanlara bakın. Farkı buradan bile anlarsınız ( inşallah )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle kitleye böyle adam ne diyelim. Aynı yobazlıkta chpden bir adam çıksa ve chp bunu sahiplense şuan bir taraflarıyla gülüp yerin dibine sokuyorlardı partiyi. Ama aynısı AKP'den çıkınca ve ağzına Allah'ı alınca işte böyle baştacı ediliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.