Şimdi Ara

◄(●_●)► KULAKLIK DÜKKANI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
3
Favori
91.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ups ? cx300ii yi 55 tlye almıştım, cks 70 tam 3katı fiyatta satılıyo forumda yani, mümkünse 100tl nin aşağısında olsun, basslı şarkı seviyorum ama ses kalitesi iyi ve bassla birlikte uyum içinde olacak, cx300ii de bass eehh varda ses kalitesi olarak sınıfta kalıyo şuanlık... dediğim gibi 100tl nin aşağısında olsun yurtdışıda olur...
  • Kusuruma bakmayın, ben bir ara Türkiye'deki bir mağazadan satın almış olabileceğinizi düşünmüştüm. Gerçi öyle olsa ne değişecekti onu da bilmiyorum ama... thetrooper00 ağabeyime devrediyorum işi.
  • Vsonic R02-PROII az önce kargodan geldi hemen mp3 çalarıma taktım ve dinliyorum bu fiyata süper ürün gerçekten =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogan

Vsonic R02-PROII az önce kargodan geldi hemen mp3 çalarıma taktım ve dinliyorum bu fiyata süper ürün gerçekten =)

Güle güle kullanın.
  • quote:

Vsonic R02-PROII az önce kargodan geldi hemen mp3 çalarıma taktım ve dinliyorum bu fiyata süper ürün gerçekten =)

benimkide bi gelseydi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetrooper00

quote:

Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim

quote:

Orijinalden alıntı: Fakir_çocuk

quote:

benimkide bi gelseydi ya

O bekleyişi iyi biliyorum

• Öncelikle Vsonic ve Vibe konusunda Ömer abinin yaptığı yorumlara tamamen katılıyorum. (Öncelikle değiştirmeme ve Vsonic & Vibe kıyaslamasına)

@Fakir_çocuk: Sana PM atıyorum..
  • sony mdr ex300sl ve vsonic, vsonic i biliyoruz ama ex300 nasıldır, vsonicten daha iyimi ses kalitesi vs? ömer beye pm atardım ama herkesin faydalanmasını isterim, cx300ii yi bırakıp bu iki kulaklıktan birini alıcağım... bilgisi olan birine danışmak istedim
  • Bu ATH-WS70'in performansı nasıldır deneyen varsa bir karşılaştırma yapabilir misiniz? Bir de amfiye gerek var mıdır? Empedans değerine bakınca gerekli gibi duruyor gerçi ama bir sorayım dedim
  • WS70 fena değil, eğer bir kafaüstüm olsun çok iş yapsın dersen iş görebilir. Amfi konusunda taşınabilirler iş görebilir diye hatırlıyorum ama Ömer abi daha iyi cevaplar verebilir.

Bu arada kulaklık taşınabilir değil, baya büyük. Ancak uzun otobüs yolculuklarında felan taşınabilir belki..

quote:

Orijinalden alıntı: sevindi42

Bu ATH-WS70'in performansı nasıldır deneyen varsa bir karşılaştırma yapabilir misiniz? Bir de amfiye gerek var mıdır? Empedans değerine bakınca gerekli gibi duruyor gerçi ama bir sorayım dedim
  • sony mdr ex300 ü öneren varmı? nasıl kulaklıktır?
  • @inistanbul, ex300 bassları ile kendini ön plana atan bir modeldir ses karakteri olarak. Vsonic ise dengeli ve daha doğal ses üzerine ön plana çıkar. Şimdi sizin seçiminizi beğendiğiniz ses karakteri üzerine yapmanızda fayda var. Şimdi her ikisinide kullanan bir kişi bulamayacağınız için seçiminizi bir nevi düşünceleriniz doğrultusunda yapmak zorundasınız. Çünkü herkesin yüksek bass, güzel tiz kavramları farklıdır. Önceki mesajlarımda da Vsonic'in ne sunacağı ile ilgili bilgi verdim. Bunların sizin için uygun olup olmayacağına sizden başkasıda karar veremez.

@sevindi42, WS70 Solid bass serisi ama standart bir kullanımda bass kısmı pek ortaya koymuyor kendini. Bu zevki yaşamak için ufak bir taşınabilir amfi takviyesi şart. O durumda gerçekten çok güçlü bir kulaklık olduğunu görebiliyorsunuz. Hani bass verdikçe hala daha şiddetli bass vurmaya devam edebiliyor bozmadan. Standart kullanımda ise genel manada daha dengeli bir yapı ortaya koyuyor. MuttFTS.'ninde dediği gibi hani her işi belirli bir seviye yapsın ama standart kulaklıklardan da iyi olsun derseniz güzel bir kulaklık. Kapasitesini kullanıp kullanamamak eldeki ekipmanlada alakalı biraz.

• cx300ii yide bass ağırlıklı diye aldık ama malum :), onun için sordum sony yi, sadece bassmı veriyo, tiz ve mid iyimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inistanbul

cx300ii yide bass ağırlıklı diye aldık ama malum :), onun için sordum sony yi, sadece bassmı veriyo, tiz ve mid iyimi?

Bu sorunun cevabını forumun "Kulaklık ve aksesuarlar" bölümüne konu açarak daha rahat alabilirsiniz.
  • Bu arada PMden gelen sorulara cevap vermiyorum. Zaten birşeyler biliyorsam konu üzerinden mesaj yazıyorum, konuyu takip ediyorum.
  • anladigim kadariyla ws70 film vb... icin de eglence amacli kullanabilinecek bir kulaklik. 1-2 aya kadar boyle birsey almayi dusunuyorum aslinda.
  • vsonic bugün geldi

ne kadar dengeli beklesem basslardan yana şüphelerim olsada hd485 gibi bi kulaklığı aratmadı bass bakımından
    mid tiz güzel dengeli hafif mid önde gibi geldi bana ilk önce ama kafaya takılmaz
    sahne güzel iem için baya iyi bu özelliği güzel
    malzeme kalitesi baya iyi biraz basit gibi görünüyo ilk başta ama adamlar yapmış baya
    son söz olarak cx,ep serisi gibi doğallıktan uzak kulaklıklar yerine bu ürün paranın karşılığı diyemiycem çünkü kesinlikle daha fazlasını hakkediyo
    giriş için çok iyi bi seçim

sorularınız varsa cevaplarım elimden geldiğince
  • @Fakir_çoçuk güle güle kullan.

@sevindi42, film ve oyun maksatlı olarakta rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün. Ama aynı zamanda müzikal olarakta iyi bir kulaklık. Ha üst seviye ürünlerle tabii ki mukayese edilemez fiyatından da anlaşılacağı gibi ama mevcut belirli bir düzey kulaklıkların çoğundan da daha iyi müzikal olarak.
  • zaten evde hem guzel sesi olan surekli kullanabilecegim hem de film izlerken de yararlanabilecegim tarzda bir kulaklik ariyordum. sanirim ws70 tam olarak ihtiyaclarimi karsiliyor. yardimci oldugunuz icin tesekkurler.
  • @Fakir_çocuk

Hayırlı olsun kulaklığın.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.