Şimdi Ara

◄(●_●)► KULAKLIK DÜKKANI (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
3
Favori
91.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KronikHapsirik

Dostum kötü oldu bu şimdi.
    Nereden alacağım cks90ı ben :D

az kullanılmış cks90 var elimde:)
    araba almadan önce otobüslerde dinlemek için binbir hevesle alıp kulaklığı aldıktan 3 ay sonra araba alınca kulaklık kuzu kuzu evde yatmakta:)
    bu arada ömerden almıştım ben de son 2 kulaklığımı...
    sonuncusu cks90 öncesinde de akg340..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

araba almadan önce otobüslerde dinlemek için binbir hevesle alıp kulaklığı aldıktan 3 ay sonra araba alınca kulaklık kuzu kuzu evde yatmakta:)

Hacı satmak istersen hayır demem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf16 -- 1 Aralık 2011; 22:08:24 >

• Herkese iyi akşamlar.

Konunun tamamını okumam mümkün değil, o yüzden daha önce çokça sorulduğunu tahmin ettiğim bu soruyu sorarken sizlerden özür diliyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Üniversite öğrencisiyim. Günümün 2 saati otobüste yollarda geçiyor. Müzik dinlemek benim için vazgeçilmez bir zevk. Şu anda kullandığım kulaklık Sennheiser cx200 (kulak içi) ancak nedense 15-20 dakikadan sonra garip bir rahatsızlık vermeye başladı kulaklarıma. Şarkıların bazı noktalarında garip bir uğultu duyuyorum ve bazen kulağım ağrıyor. Sık sık da kulağımdan kayıp çıkması beni rahatsız ediyor. (sorun lastik boyutundan kaynaklanmıyor. Kulağıma en uygun boyu olan orta boyu kullanıyorum.)

Bu nedenlerle, kafa üstü kulaklık almayı düşünüyorum, bu yüzden de sizlerin bilgisine başvuruyorum. Müzik dinlediğim aletler ipod nano 5.nesil ve iphone 4. Ayrıca elektro gitar çalarken kulaklığı amfiye taktığımda tatmin edici bir ses almak istiyorum. Kaba boyutlara sahip olmayan, müziğin hakkını verebilecek, çeşitli teknoloji marketlerde deneyip alabilmeme imkan tanıması açısından piyasada satışı olan, ses yalıtımına sahip (hem sesi dışarıya vermesin, hem de kulak içi kulaklıklarda olduğu gibi, dışarıdaki sesi duymayayım istiyorum), taşınması ve eve/okula varıldığında katlanıp çantaya konabilecek şekilde, mümkünse taşıma çantasına sahip bir kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• Güncel.
  • Konuya kimse bakmiyor sanirim.
  • Sennheiser HD-25 II'e bakmalısın. Ancak yerinde olsam bu derdimi, Mp3 Playerlar bölümünde "Soru-cevap, sohbet ve paylaşım" başlığına yazardım. Burada neden yanıt arayıp bir de küsüyorsunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

Sennheiser HD-25 II'e bakmalısın. Ancak yerinde olsam bu derdimi, Mp3 Playerlar bölümünde "Soru-cevap, sohbet ve paylaşım" başlığına yazardım. Burada neden yanıt arayıp bir de küsüyorsunuz ki?

Çok geniş ve dolu dolu bir konu olduğu için insanların takip ettiğini düşündüm ve burada cevap aradım. Küsmek yok. Onu da nereden çıkardınız?

Adres için teşekkürler.

• hocam bass agırlıklı kulaklık ıstıyorum bass delısıyım herkes cks90 dıyor yurtdısı sıtelerınden almaya calıssam gumruge takılır dıye korkuyorum tr den kulaklık onerebılırmısınız?yada guvenlı uygun fıyatlı sıteler.bıde yurtdısı sıtelerden alısverıs yapanlar benı bıraz aydınlatabılırmı?yardımınıza ıhtıyacım var bıde cks77 modelı ıle arasında 50 tl var bırı 16 ohm bırı 14 ohm.
  • Selamlar,

Daha once buradan Audio Technica CKM70 kulaklik almistim ve fakat suruculerini(silikon ve kopuk) kaybettim.

Nasil temin edebilirm tekrar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Herkese iyi akşamlar.

Konunun tamamını okumam mümkün değil, o yüzden daha önce çokça sorulduğunu tahmin ettiğim bu soruyu sorarken sizlerden özür diliyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Üniversite öğrencisiyim. Günümün 2 saati otobüste yollarda geçiyor. Müzik dinlemek benim için vazgeçilmez bir zevk. Şu anda kullandığım kulaklık Sennheiser cx200 (kulak içi) ancak nedense 15-20 dakikadan sonra garip bir rahatsızlık vermeye başladı kulaklarıma. Şarkıların bazı noktalarında garip bir uğultu duyuyorum ve bazen kulağım ağrıyor. Sık sık da kulağımdan kayıp çıkması beni rahatsız ediyor. (sorun lastik boyutundan kaynaklanmıyor. Kulağıma en uygun boyu olan orta boyu kullanıyorum.)

Bu nedenlerle, kafa üstü kulaklık almayı düşünüyorum, bu yüzden de sizlerin bilgisine başvuruyorum. Müzik dinlediğim aletler ipod nano 5.nesil ve iphone 4. Ayrıca elektro gitar çalarken kulaklığı amfiye taktığımda tatmin edici bir ses almak istiyorum. Kaba boyutlara sahip olmayan, müziğin hakkını verebilecek, çeşitli teknoloji marketlerde deneyip alabilmeme imkan tanıması açısından piyasada satışı olan, ses yalıtımına sahip (hem sesi dışarıya vermesin, hem de kulak içi kulaklıklarda olduğu gibi, dışarıdaki sesi duymayayım istiyorum), taşınması ve eve/okula varıldığında katlanıp çantaya konabilecek şekilde, mümkünse taşıma çantasına sahip bir kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

creative hq-1600 ü denemeni tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: halog

quote:

Orijinalden alıntı: GhostBalaclava

Herkese iyi akşamlar.

Şimdiden teşekkürler.

creative hq-1600 ü denemeni tavsiye ederim.

Teşekkürler.

Tavsiyelere hala açığım.

• İşlerin seni biraz rahat bıraksa da tekrar şu dükkanın kepenklerini kaldırsan trooper ağabey aaah ah
  • Arkadaşlar uzun süredir konuya bakmıyordum ki konu kendin pişir kendin ye haline dönüşmüş. Dükkanı açmak gibi bir düşüncem şu an için yok çünkü gerçekten ilgilenemem işlerin yoğunluğundan dolayı ki son bir kaç arkadaşımızı bile biraz bekletmek zorunda kaldım aldıkları ürünler konusunda, çoğu zaman şehir dışında oluyorum çünkü. Yoksa seve seve sizlerle birlikte olmaya devam ederdim. Belki ilerleyen zamanlarda diyelim.
  • thetrooper00 şu dükkanı tekrar açarsan vsonic r07 isterim bu ikinci olcak adi hırsızlar gül gibi kulaklığımı çalınca kulaklık ihtiyacı ortaya çıktı lütfen tekrar satışlara başla
  • Bir zamanlar bu sayfalara bakmak en büyük zevkimdi

kapanması cok yazık
  • başkan ne zaman geri döneceksin özledik vallahi senin dükkanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

başkan ne zaman geri döneceksin özledik vallahi senin dükkanı

Şu an için dönüş pek mümkün görünmüyor. Artık kullanıcı olarak yoluma devam ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetrooper00

quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

başkan ne zaman geri döneceksin özledik vallahi senin dükkanı

Şu an için dönüş pek mümkün görünmüyor. Artık kullanıcı olarak yoluma devam ediyorum.

yine de sağol, burada gerçekten büyük bir hizmet vardı, emeğin için teşekkürler, işinde de kolaylıklar diliyorum sana.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.