Şimdi Ara

Kulakiçi Kulaklık Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, telefonumun yanında gelen kulaklık bozulduktan sonra bir kulaklık almam şart oldu. Bir kaç modele baktım, hoşuma gidenler de oldu ancak çok anlamadığım için daha iyi anlayanlara ve varsa kullanmış olanlara sormak istedim. Öncelikle benim özellikle önemli iki şey var. Birincisi ses kalitesi. Terimleri fazla bilmediğim için bağışlayın ama ses kalitesinden kastım sesin olabildiğince temiz ve net olması. Bass gibi şeyler benim için 2. planda. Bir diğer önemli şey ise kesinlikle malzeme kalitesi. Çünkü bu kulaklıkları uzun yıllar kullanıyorum ve böyle şeyleri biraz dikkatsiz kullanırım o yüzden olabildiğince dayanıklı olması benim için önemli. Kulağa giren kısım için ise hoşuma giden fotoğraftaki gibi kulağın içine giren modeller. Model olarak araştırdığımda Sennheiser kulaklıklar hoşuma gitti. Bilgisayarda kullandığım kulak üstü sennheiser kulaklıktan memnun olduğum için markası da aklıma yattı. CX 200, CX100, CX 275s modelleri fena değil gibi. Ama tabii ki her modele açığım. Fiyat olarak 200 altı olsa daha iyi olur ama fark yaratan bir model varsa 250 tl civarına alabilirim. Şimdiden teşekkürler.Kulakiçi Kulaklık Seçimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.