Şimdi Ara

KULAK MEMEMİN İÇİNDE TOP VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
8.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kulagım delikti ve iltihap kaptı. 5-6 gündür küpe takmıyorum fakat kulak mememin içinde kücük top gibi bi beze var. İltihap bezesi sanırım. Antibiyotikli krem sürüyorum fakat 5-6 gündür geçmedi. Bunun bi cözümü varmı? Daha önce basına gelen arkadaslar cevaplarsa sevinirim

• KÜPEK TAKAN "ERKEK" SALDIRIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2605FBED8 -- 14 Eylül 2014; 18:26:14 >
  • kulağı okumadan konuya girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

kulağı okumadan konuya girdim
    Meme kanseri
  • Dalga geçeceğinize adam gibi cevap verin
  • bende de olmuştu gözümün üstünde.geçmişti sonra ama sen yine de doktora git bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheogorath

bende de olmuştu gözümün üstünde.geçmişti sonra ama sen yine de doktora git bence.

Hocam kaç güne geçmişti? Ve ilac kullandınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

bende de olmuştu gözümün üstünde.geçmişti sonra ama sen yine de doktora git bence.

Alıntıları Göster
    bendede olmuştu sonra geçti küpeden kaynaklanıyor bir süre sonra geçer dokunmamaya çalış
  • quote:

quote:

Hiç ellememiştim bir de durduk yere bepanten sürmüştüm tek seferliğine,sonuç olarak geçmişti.hiç dikkat etmediğim için ne kadar günde iyileşti bilmiyorum. ellememek en iyisi,içinde tedirginlik varsa doktora git bence.Küpe falan diyorsun çünkü biraz farklı senin durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

bendede olmuştu sonra geçti küpeden kaynaklanıyor bir süre sonra geçer dokunmamaya çalış

Hocam ilac kullandınızmı ve kaç güne geçti?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    hocam iltihap yeniyken hemen geçmediyse orda kurumuştur ve bayağı zaman alır onun gitmesi bi 20-25 gün kadar.
  • Kulağım delik değil ama küçük bir top var bende de kendimi bildim bileli Yğ bezesi heralde, baya sert.
  • Sivilce o
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAbi.

hocam iltihap yeniyken hemen geçmediyse orda kurumuştur ve bayağı zaman alır onun gitmesi bi 20-25 gün kadar.

Ama geçer yani dimi hocam?

Bide kulak deliği kapanırmı acaba
  • Kaç kişi daldılar ???
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Yağ bezesi. Bende oluyordu hep sivilce tedavimden sonra yağ dengem düzelince yok oldular
  • quote:

quote:

eğer iltihapsa kesinlikle geçerde başka bişeyse bilemem
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Ben de olduğunda baya bastıra bastıra ezmiştim acısına katlanarak. Sonra tekrar deldirdim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Yağ bezesi. Bende oluyordu hep sivilce tedavimden sonra yağ dengem düzelince yok oldular

Alıntıları Göster
    sert bi şekildeyse elleme orayı elledikçe daha da sertleşiyor bepanthen sürmüştüm ben kulağı deldirdiğimde sorun olmamıştı oynadıkça daha sert oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bollizard

Ben de olduğunda baya bastıra bastıra ezmiştim acısına katlanarak. Sonra tekrar deldirdim zaten.

Gecmesini bekleyeceğim. Eğer olmazsa doktor yolu gözüktü
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.