Şimdi Ara

Kucuk orta sinif roadster ya da cabrio onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 2012 araliktan beri hosuma giden smart roadster coupe ile ilgileniyordum, fakat bu aracin temiz ve iyi durumda olani piyasada zor bulundugundan (cok begendigim bir arac vardi fakat ben daha davranamadan satildi) baska alternatiflere de yonelmeye karar verdim

Bu tip araclar hakkinda bilgili arkadaslari konuya bekliyorum, aklimda olan araclar Peugeot 207 CC (pek bilgim yok sadece gorunumu, THP GT motoru ve ekstradan 2 kucuk koltugu olmasi ilgimi cekti) , Opel Tigra TT (Tipi cok iyi olmasa da pratik gorunuyor) , smart roadster (arac hakkinda cok genis bilgiye sahibim, 1 yildir bakiyorum)

Hem yaz mevsimi geldiginden hem de su an kullandigim araca alici buldugumdan acele etmek istiyorum, malum aracimi satip elim bos kalmak da istemiyorum. Unutmadan, butcem en fazla 33.000 TL civari. Ilan linkleri de yollayabilirsiniz.

Simdiden tesekkur ederim.

NOT: Kesinlikle sadece cabrio/roadster onerilerini gormek istiyorum, o araclari ne yapacaksin, erkek adam coupeye sedana biner gibi yorumlar ile lutfen basligi kirletmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 20 Mayıs 2013; 16:57:00 >

• Yok mu fikir sahibi olan?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-cok-temiz-mini-cooper-cabrio-123023472/detay

pazarlık payını da düşündüm. 307cc lere de bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-cok-temiz-mini-cooper-cabrio-123023472/detay

pazarlık payını da düşündüm. 307cc lere de bakabilirsiniz.

Acil de yazılmış,anormal hızlı satılan bir araç da değil.Araç temizse, bence güzel bir pazarlık payı olur bu araçta.
  • tentesi yuzunden sorun yasayabilirim malum istanbul.. yine de tesekkurler.

307 cc cok yakan agir bir araba diye duydum, ve 207 cc'ye gore eski galiba biraz
  • Aldınmı hocam araç? ne aldın, kaça aldın vb. bilgi verebilirmisin? Aynı kararsızlığı yaşıyorum şu an.
  • Bu takip edilebilir bi konu olmuş Benden de bi öneri VW EOS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janeiro

Bu takip edilebilir bi konu olmuş Benden de bi öneri VW EOS

yapma hocam eoslar bütçeyi aşar, 50 binden yukarda fiyatları, bence en makulu z3, ben 1 sene kullandım, ondaki keyif 2010 golfüm de yok mesela
  • Opel tigra alınmaz hocam. Nedenini burada açıklamayayım ama kısa bir arama yaparsanız anlarsınız.

Smart roadster'ı bir kaç kez yakından gördüm ve araba gibi değil sanki. Daha çok go kart'ın üzerini kapatmışlar gibi. Pek güven vermedi açıkçası. O araçtan daha büyük akülü arabalar satılıyor.
  • Hexagon Sun H kullanıcısına yanıt
    Japon daihatsu copen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.