Şimdi Ara

Kuba Fighter 50 cc aldım. İzlenimlerim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
345
Cevap
8
Favori
166.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kızdığım noktalardan birisi,resmi sitesindeki resimi koydum,korumalık vidaların götleri okadar uzun ki paspas havada kalıyor,paspasın ilk yırtılacak yerleri de buralardan olacak,birde övüne övüne resmini koymuşlar,vidaları kendim flexle kısaltıp sıfırladım.ha sinyal verirken hiç ses yok,dalıp devamlı sinyal verir durumda olup kazaya sebebiyet verebilirsiniz,140km oldu titreme halen var
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de bugün kuba fighter 50cc aldım fakat daha 40 kilometre gitmeden akü bitti yarın gidip baktırcam bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falan48

Merhaba arkadaşlar. Ben de bugün kuba fighter 50cc aldım fakat daha 40 kilometre gitmeden akü bitti yarın gidip baktırcam bakalım...

Merhaba arkadaşım motoru istanbuldan mı aldın acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk551

quote:

Merhaba arkadaşlar. Ben de bugün kuba fighter 50cc aldım fakat daha 40 kilometre gitmeden akü bitti yarın gidip baktırcam bakalım...

Antalyadan aldım hocam. Motor aküyü şarj etmiyormuş. Serviste şu an motor. Tamam çin malı fazla bişey beklememek lazım ama aldığım gün arıza vermesi canımı sıktı...

• quote:

quote:

quote:

Antalyadan aldım hocam. Motor aküyü şarj etmiyormuş. Serviste şu an motor. Tamam çin malı fazla bişey beklememek lazım ama aldığım gün arıza vermesi canımı sıktı...

Bu olay servisle alakalı aküyü sarj eden konduktur müdür nedir ismini de bilmiyorum onu değiştirmeleri gerekiyor yada ekleme yapmaları gerekiyor. Bunu unutuyorlar motoru hazırlarken benim de başıma geldi satıcı helallik istemişti bizim hatamız diye ☺

• more34 kullanıcısına yanıt
    Boy olarak ayniyiz. Kis gelmek uzere ve motor olayini askiya aldim biraz. Buna bu kadar para da vermrk istemiyorum a2 sinif ehliyete yazilabilirim ve 2. El bir cbr alip onunla baslayabilirim.

• motor çok hafif. az önce markete giderken rüzgar resmen yolumu değiştirdi. kaç ay motor boşta yatacak içim gidiyor.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-memurdan-temiz-daha-bin-km-de-b-sinifi-ehliyet-kullaniyor-487760174/detay

Bu ilanda benim burada paylaştığım kendi motorumun fotosunu koymuş arkadaş :) ama bir detayı atlamış benimkinde koruma demiri yoktu onu atlamış:) more34 nickli arkadaşa teşekkür ederim haber verdiği için. Sahibindene şikayet edecektim plaka falan görünmediğinden vazgeçtim ama resmen benim apartmanın önü, benim motor, seledeki benim belgelerim :)

• knathom K kullanıcısına yanıt
    Hocam siz de mi motoru ilana koymuştunuz? Sizin resimleri kullanmakla nasıl bir dolandırıcılık yapmayı düşünüyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: knathom

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-memurdan-temiz-daha-bin-km-de-b-sinifi-ehliyet-kullaniyor-487760174/detay

Bu ilanda benim burada paylaştığım kendi motorumun fotosunu koymuş arkadaş :) ama bir detayı atlamış benimkinde koruma demiri yoktu onu atlamış:) more34 nickli arkadaşa teşekkür ederim haber verdiği için. Sahibindene şikayet edecektim plaka falan görünmediğinden vazgeçtim ama resmen benim apartmanın önü, benim motor, seledeki benim belgelerim :)

bide memurdan yazmışlar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam siz de mi motoru ilana koymuştunuz? Sizin resimleri kullanmakla nasıl bir dolandırıcılık yapmayı düşünüyor acaba

Yok benim motor satılık değil ilana çıkmadım. Tahminim kendi motorunun fotosunu çekip bilgisayara atmaya üşendiği için hazır fotoyu aldı. Aklıma başka bişi gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: knathom

quote:

quote:

quote:

Bu olay servisle alakalı aküyü sarj eden konduktur müdür nedir ismini de bilmiyorum onu değiştirmeleri gerekiyor yada ekleme yapmaları gerekiyor. Bunu unutuyorlar motoru hazırlarken benim de başıma geldi satıcı helallik istemişti bizim hatamız diye ☺

Geçen hafta çarşamba günü servise giren motor hala yedek parça bekliyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ama bir sonuç yok. Aldığım gün arıza veren motor hala serviste yani. Almayın kardeşim bu motoru ben aldım pişman oldum

• Arkadaşlar bir konuda danışmak istiyorum sizlere. Sıfır alınan motor aynı gün arıza verdiyse bu ürünü iade hakkım nedir?

• falan48 F kullanıcısına yanıt
    normal tüketici hakkı olarak var ama burası Türkiye olduğu için sadece parası olanlar hakkını arayabiliyor.

savcılığa dilekçe verip dava açman gerekiyor o işlemlerde ortalama 3 ay sürüyor.
  • Merhaba arkadaslar bende kuba fıghter almak ıcın bayagı bekledım ama malesef yok demelerınden bıkıp gidip yuki casper aldım..öncelikle ilk motor deneyımım ama benım bekletımı fazlasıyla karsıladı ıbresı 50dıyo rampalarda 30 40 arası cıkıyor eşimle deneme yaptım cok dik bir rampayı cıktım ve daha tamam dedım tam aradıgım gıbı kısa mesafelerde benım işimi görecek bir alet almak isteyenlere tavsıye ederım yukinin yeni modeli daha videoları felan cıkmadı ama çok şık bir motor resımde atıcam size ben istanbul kadıkoy hasanpaşadan aldım 3.850tl 11 taksık vade farkı felan almadılar ileri motor yuki bayısı almak isteyenlere tavsıye ederım suan gayet mutlu ve ıyıyım :))
    normal bir scooterla yanyana gelınce az ufak kalıyo tekerı bıraz daha küçük elektirikli motora benzıyor ama benzinli deposuda 6.7litre aldıgımda benzın vardı bende 20tl.lık doldurdum fullendı..ruhsatta elektirikli bisiklet L1 yazıyor 88tl.ruhsat masrafı 15.50tlde plakası almak isteyenler arastırabilir...Kuba Fighter 50 cc aldım. İzlenimlerim

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım mahkemeyle tehdit ettim. Ertesi gün servisten aradılar motor hazır gelip alabilirsin diye. Maalesef işler böyle yürüyor bu ülkede... 1 haftadır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok motorda. Düz yolda çok rahat 60 ı gördüm zorlasam 70-75 görülür.

• Fthcelik F kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

yukiyi ben de görmüştüm ama fiyatı fazla gelmişti. kuba ile arasında 600 TL gibi fazla bir fiyat farkı var. malzeme kalitesi casperin daha iyi gibi görünüyor ama neticede 50 cc olduğu için performans olarak pek fark yoktur. Sinyal sesi var mı acaba? benim kuba da eksikliğini en büyük hissettiğim şey sinyal verince ses vermemesi. bazen açık unutuyorum.
  • falan48 F kullanıcısına yanıt
    artık çoğu servis mahkeme blöfünü yemiyor bunlar iyi yemiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

yukiyi ben de görmüştüm ama fiyatı fazla gelmişti. kuba ile arasında 600 TL gibi fazla bir fiyat farkı var. malzeme kalitesi casperin daha iyi gibi görünüyor ama neticede 50 cc olduğu için performans olarak pek fark yoktur. Sinyal sesi var mı acaba? benim kuba da eksikliğini en büyük hissettiğim şey sinyal verince ses vermemesi. bazen açık unutuyorum.

hocam bu küba ayarı tutturamıyo galiba, bendeki cup modelin sinyal sesi korna gibi mübarek :)
  • Fthcelik F kullanıcısına yanıt
    S. A oncelikle hayirli olsun kardesim ruhsat ve plaka cikarmayacakmisin buna zorunluluk yokmudur?
    Senden birde bir ricam olacak yakiti nasıl az yakiyormu tecrübelerini paylasirsan seviniriz birde 2 kisi ile binince rahat cekiyormu yokusta.son olarak video cekmen mumkunmudur cunku internette hic video yok urunle ilgili calismasiyla ilgili soyle detayli bir video... Tsk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futan5500 -- 14 Ekim 2017; 21:55:21 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.