Şimdi Ara

Kriptodan zengin olacağım kafaya koydum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mrslimshady_reloaded (19 mesaj) ozbey08 (8 mesaj) Jocko Willink (5 mesaj) 4F3 (4 mesaj) Kelise (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (37 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar beni bilen bilir yıllardır asosyalim evden dışarı çıkmıyorum. hiç hayatımda çalışmadım sonra bu kripto piyasasına daldım baktım ki deli para dönüyor iyi de kazandırıyor. dedim ki kendi kendime ben ömür boyu hiç çalışmadan bu işle geçineceğim. kuzenimin bir arkadaşı varmış o da öyle geçiniyormuş. neden bende yapamayım.

siz ne dersiniz olur mu

|
    |
  • olursun Kriptodan zengin olacağım kafaya koydum 

• mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

niye güldünüz hocam. twitterda fotoğraflar dolaşıyor adam 1 trilyon yapmış daha niceleri var böyle. ben niye yapamayım. beni salak mı sandınız hocam bende ne zeka var bir bilseniz.

şaka bi yana bir işe odaklandım mı herşeyini öğrenirim en ince detayına kadar uzmanı olurum öyle bir huyum var yeter ki isteğim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4F3 -- 8 Ekim 2021; 17:35:6 >
  • 4F3 kullanıcısına yanıt

Herkes ultra zeki zaten hocam Kriptodan zengin olacağım kafaya koydum  Sokakta en başarısız random agayı çevirsen o da zekiyim der Kriptodan zengin olacağım kafaya koydum 

Bana başarılarınla gel. Bir şeyler başarmışsan sıfırdan , o zaman seni ciddiye alırlar. Yoksa herkes zeki olduğunu iddia eder Kriptodan zengin olacağım kafaya koydum 

Demek sen benim son 1 yılda yaptıklarımı yapsan , 500 iq'm var diye pankartla dolaşırsın Kriptodan zengin olacağım kafaya koydum 

Valla olur olmaz mı bilmem ama

kripto piyasasında milyoner olma ihtimali daha yüksek

Her ne kadar insanları manipüle etseler bile twitter ve youtubede yer alan fenomenler sırf 1 yıl ve daha öncesinde piyasada oldukları için senin benim çalışarak elde edemeyeceği parayı kazandılar.

Bak şunun gibi kim bilir ne kadar insan var. Bu sadece göz önüne çıkan. Hele telegram gruplarında köşeyi dönenleri görseydin... Shit coinler sayesinde çok kişi döndü köşeyi. Ben piyasaya girdim 2 hafta tecrübesiz shit coinleri keşfettim. Baktım öküz gibi artıyor, hiçbir şey bilmiyorum. Öğrendiklerimi anbe an konuda paylaştım. Ama acemiliğe denk geldi.

https://www.reddit.com/r/SHIBArmy/comments/oa9ug9/and_im_not_rich_i_got_200_in_my_bank_account_lost/?sort=new

En önemli mevzu paranın kayacağı yeri tespit etmek. Bundan 1 hafta paranın shib e kayacağını tespit edenler viskisini yudumluyor şuan :)

Bundan 4 hafta önce solona ve avax...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 8 Ekim 2021; 18:0:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bırak bu ayakları balık adam 2 ay önce dötün yemezdi bu piyasaya girmeye özelden az yazmadın bana.

Trade geçmişinden ne alıp ne sattığının ss atmak zor bir şey değil

Benim her şeyim ortada shib'i en son kaçtan aldığımın fotosunu bile atarım sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 8 Ekim 2021; 18:3:56 >
  • Telegram idni DM at bana

Gerek yok, kanıtla kendini. 1 trade işlemi alış satış ss bekliyorum

• Bunun gibi 1 tane de telefonda cüzdanım var

Yaapacağın şey bu kadar basit, kaç yaşında herifsin. Benimle yarışa girmene anlam veremiyorum. Helal olsun. Ama attığın mesajlarla attığın ss mantıklı gelmiyor. Onu da belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocko Willink -- 8 Ekim 2021; 18:9:27 >

hocam bu laubali tavırlarınıza anlam veremedim biraz mütevazi olun lütfen

• Kardeşim benim kimseyle yarışa girdiğim yok

yok 2 ay önce şöyleydin falan diyorsun : ) Forumda DOX olmamak için fazla detay paylaşmıyorum.

Çok merak ediyorsan diğer tradelerimi de telegramdan paylaşabilirim , idni atarsan konuşuruz kardeşim

Gerek yok, telegrama konumuza dönelim. Senin attığın mesajlara göre değerlendiriyorum. Son 5 ay içinde piyasaya girdiğini varsayarak bu noktalara geldiysen fırsat çoktur bu piyasada konuda dönen olay bu.

Konuyu açan arkadaşta bu amaçla açtı, onu tartışıyoruz. Bunun bir örneği de sensin değil mi?

hocam ne hava sattınız be. tamam başarınıza saygı duyuyorumda alt tarafı 2 ihtimal var bir coin ya çıkacak ya inecek. şansınız varsa kazanıyorsunuz yoksa kaybediyorsunuz. bu kadar büyütmenin bir anlamı yok bence. tabi irade kontrolü çok önemli bu işte. neyi ne zaman satacaksın hangisini elde tutacaksın vs. ama gidipte dogeden binlerce para kazanan adam sadece bekletti. bitcoinde aynı şekilde.

atom parçalamıyoruz sonuçta

• Ek olarak şunu da söyleyim herkes başarı hikayelerini anlatır , para kaybedince kimse gelmez

Kriptodan para kaybedip intihar eden bir sürü insan var. 4 milyon doları kısa vadede mahveden kişiler tanıyorum telegramda

• kriptodan zengin olan var mıdır? vardır fakirleşen parasını kaptıran var mıdır? vardır.

kripto paradan zengin olan kesim %20 dir. %80 ise kaybeden kesimdir.

yani nakir akışı üretmeyen bir şeylin alım satımında birileri kaybedecek ki birileri kazanabilsin.

şimdi diyeceksinin aynı şey klasik borsa için de geçerli değil mi? hayır değil. çünkü şirket büyüyorsa piyasa değeri artar,hisse değeri artar. Ayrıca klasik borsada şirketler hissedarlarına temettü de dağıtır. bir şirketin hissesinin alınca sen de çok ufak çaplı o şirketin ortağı olursun.

mesela ben 1 saat önce ASML şirketine ortak oldum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.