Şimdi Ara

Kripto paralar tepetaklak (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
7
Favori
31.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balonun paylaşıma var bu btc öküzü kafasını salladikca alt coinlerde ki para bı tarafa kaçıyor alt coinler düşerek daha çok kitleye gel gel diyecek herkesin coinlerde parası varken balon patlayacak onun için balonun patlamasına daha var americanin fazla bastığı dolarları btc yi üretenlerin kaptığı yerdir coin piyasası ve müşterileri 1 e 10 ve 100 1000 kazanmak isteyen leridir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kumarda her zaman kasa kazanır ...

• quote:

Orijinalden alıntı: mevzuderin

Sen bukadar zenginsin ve forumda bu seviyelerde dolasiyorşun.
    Paranın hakkını ver 😁

Hocam ben zengin degilim ki ne zenginler var,

Benim tek dedigim nokta insanlarin bu bos konusanlari dinleyip yanlis yatirimda bulunmamasi

Pump and dump nedir okuyup baksinlar

Almislar hepsi birer coin onun pazarlamasini yapip akillari sira boktan coinlerini birilerinin eline birakmaya calisiyorlar, 1 kisi bile beni dinleyip parasini kaptirmazsa ben yine mutlu olurum

• ChangeOrBeCrushed C kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 20 Nisan 2021; 22:13:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt

Ben 1 senedir en ufak sorun yasamadim. Sikayetvar'daki insanlarin cogu aptal, hicbir seyi kullanmayi beceremeyen insanlar. Sen de onlari okuyarak kendini avut.

Anladım, bir sen akıllısın. Görünen köy kılavuz istemez. Sen sorun yaşamadın diye başkaları yaşamayacak değil, ayrıca 2019 yılında binance hacklendi yani bu kadar basit bir yaklaşım sergileme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 20 Nisan 2021; 22:21:56 >
  • Rakanoth kullanıcısına yanıt

Sen ne anlatıyorsun ya hiçbir şey anlamıyorum Kripto paralar tepetaklak 

Ben girer karıma bakarım birader, kripto öncesi hisse senetleriyle uğraşırdım gümüşle altınla uğraşırdım yeri geldi zarar ettim yeri geldi kazandım. Kriptoda da senin yıllarca uğruna çabalayacağın miktarları ben birkaç ayda kazandım. Yok balonmuş yok başkasının elindeymiş hiçbiri umrumda değil ben kendi cebime bakarım ok? 10 sene geçti her sene senin gibiler vardı paranı koyma bu balon bu çökecek bu batacak... Yeter be bi bitmediniz Kripto paralar tepetaklak 

Bi akıllı sensin dostum git taştan çıkarmaya devam et paranı alın teriyle hadi bakalım Kripto paralar tepetaklak Kripto paralar tepetaklak 

Evet binance borsasi hack'lendi ve herkesin parasi sigortadan odendi. Alinan komisyonlarin bir kismi duzenli olarak sigortaya gidiyor. Sen bankandan aylik faiz almaya devam et kardesim, anlamadigin isler icin de fesatlanma.

• Kripto paralar tepetaklak

30 liralık ravencoin aldım. saklamak için. para da vermedim .arkadaş bilgisayardan kazıyormuş. yolla dedim yolladı. duruyor öyle. Kripto paralar tepetaklak 

Binance'ı kullanmayı bilmeyen borsadan, grafik yorumu yapamayan, sadece sikayetvar okuyup bıdı bıdı yapanları dinlemeye değmez. Bende aşağı yukarı 1 senedir binance kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım, hatta ara ara nicehash'da kullanıyorum orada da sorun olmadı. Anlatmaya değmez kısaca..

Verdiğiniz linki inceledim, işin garibi bu şikayetlerin hiçbirine Binance cevap vermemiş, şikayetler sonuçlanmamış, insan düşünüyor; acaba bu paraların üstüne mi yatıyorlar diye.

şikayet yazanların geneli art niyetli yada beceriksiz yada sabırsız oda haklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Binance'ı kullanmayı bilmeyen borsadan, grafik yorumu yapamayan, sadece sikayetvar okuyup bıdı bıdı yapanları dinlemeye değmez. Bende aşağı yukarı 1 senedir binance kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım, hatta ara ara nicehash'da kullanıyorum orada da sorun olmadı. Anlatmaya değmez kısaca..

Aynen kardesim. Bankalariyla mutlu mesut yasasinlar. Kriptoya gireceklerse de paribu, btcturk falan takilsinlar. Oralarda fiyata trene bakar gibi bakip yatirim kararlarini verirler. Grafik diye bir sey yok onlarda zaten :D

• Millet hala bitcoin ve altcoinleri ponzi sanıyor. Tamam %90'ı çöp ama bazıları resmen geleceği temsil ediyor. O yüzden ohyşş para para diyen de, balon bu patlar diyen de açıp whitepaper'larını ve destek aldıkları yerleri okusun. Sonra yorum yapsın. Miningçi veya coin borsa simsarı değilim ama teknoljinin pnemini bilen bir bireyim. Balon diyenin de boş boş para kovalayanın da okuması gerektiğini düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xakler kullanıcısına yanıt

Hayatında bugüne kadar ne ürettin ve ne gibi başarıların var?

• Bittrex kullaniyorum 4 5 yildir.. Hiçbir sorun yasamadim.. Geçenlerde çektim ana parami.. Tavsiyem türk borsalarindan uzak durun.. Inis çıkışlarda kilitliyorlar kendilerini ve alım satım yaptirmiyorlar..

• alierennet kullanıcısına yanıt
    Peki BTC'nin karşılığı ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi tarafini yıkamayı bilmeyenler gelmis burada binance ı eleştirmiş.

Bir teori ortaya atayim ben de,
    Eskiden tanklar, toplar, tüfekler vardi.Bakin simdi hepsi hikaye.Savaş dediğimiz olay genel manada bambaşka bir boyuta taşındı.Sicak çatışma zaten cok az oluyor, insansız hava araçları geliştirildi.Bunun disinda savaşın esas boyutu soguk savaş oldu.Devletler ekonomik yaptirimlarla bir nevi o ülkeyi cezalandırıyor.Bir ambargo koyuyor zaten o ülkenin ekonomisi çöküyor, ekonomi çökünce halkin refahi azalıyor, refah azalınca mevcut yonetimdekiler,hükumet istenmeyen adam ilan ediliyor.Bakin eli ayağı değmeden istemediği bir hükumeti değiştirdi.

Şimdi ise bu ekonomik olarak sizin üstünlüğünüzu elinizden alan, merkezi bir kuruma veya devlete bağlı olmayan bir para birimi var.Dunyada teknolojinin geldigi seviye, ilerleme şeklini de göz önüne alırsak yakin zamanda kağıt para kullanımının tarihe karisacagini söylemek zor değil.Ee boyle bir durumda devletler bu teknolojiye geçtiğinde bu isi yillar öncesinden yapan bitcoin/altcoin teknolojisinin öncü olacağını söylemek zor değil.

• Şu işi öğrensemde bende girsem. Bir türlü kafam basmıyor. Gördüğüm kadarıyla bu işe türk kripto borsalarından girmemek lazım. Bizim milletin el attığı yer kurur.

Borsada hisse senetlerim var bıktırdı artık sürekli zarar. Bizim borsada senetlerin sahipleri hep hırsız elindeki üç kuruşu almak için yapmayacakları pislik yok.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.