Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adamın eğlencesi böyle şeyler şu videoda biri dediği için attı heralde ama sonunada ekliyor Don't take too much risk on crypto yani yapman etmen diyor.KRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

• yav bu kriptodan iyi para kazandım ama hiç olmasaydı hiç kazanmasaydım daha mutlu olurdum. 340bin cardano tutuyorum 0,04 maliyetli 0,05lerde sattım. doge aldım 0,05$ dan 1$ olana kadar satmayacağım dedim sattım. çok fazla milyoner olma şansım kaçtı delireceğim en sonunda.

• %90 ımız aynı durumdayız, dert etmeyin. $1000 maliyetle BTC alıp $65k olana kadar hangimiz tutabilirdik ? Ben $6 maliyetle BNB almıştım elimde mi tutabildim $650 olana kadar ? Ya atıp unutacaksınız ki o da olmuyor, onu da deneyip epey batırmışlığım var. Örneğin Substratum ( SUB ) . Öyle proje böyle proje dediler sonunda battik. ARN ( Aeron ) , Modum ( MOD ) say say liste olur. Bir ara XVG ( Verge ) fırtına gibiydi , ne oldu ? AdEx , Storj ...

Kısacası anlık duruma göre pozisyon almaya çalışıyoruz. Ben Doge'ye hiç girmedim mesela. Fakat 1 ayda 10+ kat artması da kaçtı mı kaçtı ? Kazanacağız derken eldekinden olmak da çok kolay. O nedenle olası fırsatları kovalamaya devam. Bol şanslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam şirketine bu işten kâr basmaya başladı. Türkiye'de ana faaliyet konusu dışına çıkarak böyle bir al sat işlemi yapamazsınız mesela. Düşünsenize marketler zinciri BiM veya A101 kârını kriptoya basarak arttırıyor ve bilançoda gösteriyor. Üstelik halka açık, SPK mevzuatına tabi şirketler. Hukuken imkansız. Ancak ABD gibi kapitalizmin kurucusu ve zirvesindeki ülkede bu işler normal. Para nereden gelirse gelsin. Adam Tesla'ya kriptodan kâr ettiriyor. Mark Cuban da bu işe girdiyse mayın tarlası değil mayının üzeri oldu buralar. Milyarlarca USD basarak alım yapan kurumsallar satışa bir geçerse işte o zaman patlamayı görürüz hep birlikte. Kimse satış yapmayacaklarını garanti edemez.

• Hot btt gibi coinleri yatırım amaçlı mi aliyorsunuz yoksa al sat için mi

• kerim35 kullanıcısına yanıt

genelde cüzdan da 1 2 tane yatırımlık kalanı al sat için ayırırım

• Günlük/haftalık al-satlarda hangi coinleri kullanıyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt

Seyrine göre değişiyor. Genel olarak bu amaçla takipte tuttuklarım HOT , EOS , ADA , NANO , ICX , KMD vb.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Yerli borsada üyeliğiniz varsa önce yerli borsaya yatırıp usdt alın sonra TRC20 ağı ile binancea transfer edin yoğunluğa göre maksimum 30-40dk da geçiyor. ağ boş ise 15dk.

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

neden, 1 sene önce btc ne kadardı araştırdınmı hiç.

sen bi coinin maks arzına ve toplam arzına bak sonra yükselirmi düşün, anca elon musk gibi adamlar çıkarabilir oda şans sen bilirsin.

• Sabaha ortalık nasıl olacak acaba.

• Şimdilik çok sakin kriptolar için bunu söylemek çok saçma ama acaba çoktan fiyatlanmasını yaptı mı elon snl olayının longlamak istiyorum doge ama hiç güvenemiyorum :D
  • Doge tüm piyasanın saatli bombası oldu sayelerinde. Sadece kendisinin olsa neyse. Paralel seyirde giderken bir tatsızlık olmasa bari tedirginliği...

• elon dogeden bahsetti yapması gerekeni yaptı ama yine de çöktü. aldığım fiyata düşünce direkt sattım çünkü çok hızlı düşüyordu parayı 1.5x e katlama fırsatıydı ama maalesef olmadı. izleyenler hızlı düşüşü görünce direkt satmıştır uyuyanlar için şuanlık yapacak bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: vendetta1.6

elon dogeden bahsetti yapması gerekeni yaptı ama yine de çöktü. aldığım fiyata düşünce direkt sattım çünkü çok hızlı düşüyordu parayı 1.5x e katlama fırsatıydı ama maalesef olmadı. izleyenler hızlı düşüşü görünce direkt satmıştır uyuyanlar için şuanlık yapacak bir şey yok

Elon aslinda marsta kopek ile astronotu yurutseydi orada is biterdi. Konusmasinda spiker degeri ne diye sordu. Kendisi neredeyse 1 dolar dedi. Dogyfather derler bana dedi bi de. En sonda ise to the moon dedi. Bu konusma basta gecse idi mukemmel olurdu. Cok sonra cikti. 4.0dan 4.70e cikardi bu konusma. 5.5lerde olsa ise bu 6.30lari gorurdu. Program akisini yanlis yapmislar. En buyuk sanssizlik anneler gunu olmasi. Ben baya zarardayim suan ama dogecoin konusmasi ingilizce anlayan icin doyurucu idi. Adamda hakli cok bariz doge konusmasi yapamaz. Ticaret yapan birisi. Manipulator derler sonra adama. 5.8lere cikmisti program baslarken. Orada satmak lazimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

Yaptığı manipülasyon zaten. Hisse senedi olmadığı için menkul kıymet olmadığı için hesap soran yok sadece. O da bunu kullanıyor. Şimdi biraz düşürür , sonra bir tweet daha çakar yine yükseltir, yine satar yine düşürür. Dünyayı silkeliyor. Kazanan olmuştur illaki fakat Doge'nin piyasanın genelini sarsacak kadar büyüyor olması büyük tehlike. Doge'nin %20 indiği anda tüm altlar ve hatta BTC dahil iniş yaşadı. BTC'nin altları etkilemesi olağan ama Musk gibiler yüzünden BTC'nin de Doge'den etkileniyor olması tamamen suni. Dünya'nın Ponzi kralı oldu Musk.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Elon aslinda marsta kopek ile astronotu yurutseydi orada is biterdi. Konusmasinda spiker degeri ne diye sordu. Kendisi neredeyse 1 dolar dedi. Dogyfather derler bana dedi bi de. En sonda ise to the moon dedi. Bu konusma basta gecse idi mukemmel olurdu. Cok sonra cikti. 4.0dan 4.70e cikardi bu konusma. 5.5lerde olsa ise bu 6.30lari gorurdu. Program akisini yanlis yapmislar. En buyuk sanssizlik anneler gunu olmasi. Ben baya zarardayim suan ama dogecoin konusmasi ingilizce anlayan icin doyurucu idi. Adamda hakli cok bariz doge konusmasi yapamaz. Ticaret yapan birisi. Manipulator derler sonra adama. 5.8lere cikmisti program baslarken. Orada satmak lazimdi.

Alıntıları Göster

kaç tl zarar dogeden ?

• Elon ve coin işi gevşemiş lastiğe döndü iyice. Bu saatten sonra manipülasyonlarına temel bilgisi olanların katılımının fazla olacağını sanmıyorum. Trene zamanında binenler iyi kar ettiler ama ilerisi hiç belli değil gibi.

LTC de iyi oynamaya başladı yine bakalım bir şey yapabilecek mi bugün.

• Binance global TL ile işlemi kapatacaktı ne oldu?

• BNB ve LTC benzer durumdalar. Ath kırabilirlerse ki piyasada BTC olumsuzluğu olmazsa kırılacak gibi sanki BNB nin $1k yolculuğu LTC nin de $450 - $500 yolculuğu başlayacak gibi. YTD.

Edit : Bekleyemedi BTC. Düzeltme yapıyoruz BNB ve LTC planları iptal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 9 Mayıs 2021; 15:28:13 >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.