Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Muhtemelen millet showda aradığını bulamadı ve panik satışı geldi. Ciddi bir konuşma geçmedi zaten. Ne olur bilinmez ama şuan kumar gibi. Ben bulaşmam açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

busd geri de gönderemezsin trust wallet denen meret bnb yer durur her halt bnb ye bağlıdır.

binance dan atsan 0.1 bnb aşağısını gönderemezsin bu da ciddi para.

bnb nin listelendiği diğer borsalara göz at derim küçük bir rakam ile belki atabilirsin ..(gate.io da var daha fazlaymış 0.101 istiyor bu)

trust wallet zaten binance ın malı olduğu için bir nevi haracını da böyle topluyor adamlar..

busd ile pancakeswap tan alabilirsin lakin komisyonu paşa paşa bnb olarak vermek zorundaSIN

adam sistemi böyle kurmuş.

Alıntıları Göster
    hocam siz bu durumda olsanız nasıl yapardınız lütfen yol gösterin

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

şimdi ne yapmamı önerirsiniz? bende 0.05 bnb var onu da hiçbir şekilde bscye(binance smart chain wallet) aktaramıyorum minimum miktarı karşılamıyor, halbuki komisyonun üstünde rakam ama hesaba geçiremiyorum bnbyi

yarın borç harç o 0.1 bnbyi tamamladıktan sonra hangi yolu izlemem gerekiyor en az zararla çıkmak için? Busd'u geri binance hesabıma göndereyim sonra bnbyi de gönderebiliyor muyum 0.1 kalanı

bu yöntemle yaparsam zararım olur mu

yoksa pancakeswaptan mı yapayım

ve sizin tavsiye ettiğiniz cüzdan var mı metamask'ta böyle sorunlar oluyor mu yoksa sadece binance'de listelenenlere mi oynayayım

teşekkür ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 9 Mayıs 2021; 23:15:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1inch hakkında ne düşünüyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

hocam siz bu durumda olsanız nasıl yapardınız lütfen yol gösterin

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

şimdi ne yapmamı önerirsiniz? bende 0.05 bnb var onu da hiçbir şekilde bscye(binance smart chain wallet) aktaramıyorum minimum miktarı karşılamıyor, halbuki komisyonun üstünde rakam ama hesaba geçiremiyorum bnbyi

yarın borç harç o 0.1 bnbyi tamamladıktan sonra hangi yolu izlemem gerekiyor en az zararla çıkmak için? Busd'u geri binance hesabıma göndereyim sonra bnbyi de gönderebiliyor muyum 0.1 kalanı

bu yöntemle yaparsam zararım olur mu

yoksa pancakeswaptan mı yapayım

ve sizin tavsiye ettiğiniz cüzdan var mı metamask'ta böyle sorunlar oluyor mu yoksa sadece binance'de listelenenlere mi oynayayım

teşekkür ederim hocam

Alıntıları Göster

estağfirullah forumlar bilgi paylaşımı içindir ben de ancak senle görüşümü paylaşabilirim son sorunla alakalı.

bahsettiğin sorunu ben de yaşadığım için pancakeswap ve bu tarz swap borsalarının 2 temel sorunu var.

1) komisyon sorunu

2) ağ türü sorunu

mesela sen ucuz diye tron ağından para attın veya fark edemeden bep2 den gönderdin.

pancakeswap dan bsc coin alamazsın. yani ağda bnb bsc olmak zorunda.(smart chain de olmalı)

bir kısmını bnb ye çeviriceksin ki komisyon veresin. bu esnada da komisyon veriyorsun maalesef.

swap borsalarında ben shitcoin (ucuz çöp coin ) alıcam diyenler bu yüzden çok iyi düşünmeleri gerekiyor.

trust wallet binance a ait olduğu için binance ın bnb yeme yeri gibi birşey. Diyelim bol sıfırlı bir coin alıyorsunuz 1 dolarlık ağ ücreti 0.75 dolarlık bnb çıkıyor başka coininiz varmış yokmuş buna bakmaz bnb olacak arkadaş.

e elimdekini çevireyim iki iş yapmayayım diyorsunuz o da olmaaaaz mutlaka bnb olacak komisyonun.

Senin sorununa gelirsek .

hem gate hem binance 0.1 bnb altı göndermiyor demiştik buna komisyon rakamını da eklemeyi unutma. Gönderirken temiz 0.1 bnb olmalı hesabında.

ben olsam da farketmez el mecbur o cüzdana bsc ağından para göndermek zorundayım. Sonra madem parayı gönderdim bir kısmını cüzdanda bırakır kalanını yani borcum olanı wallettan geri alırım.

1) busd ne varsa binance a geri atarım uğraşmam.

2) bnb yi oynayacağım ve komisyon rakamını (borcum olmayan kısmını) tutar gerisini geri alırım.

wallet ile ben 0.08 bnb yi geri gönderebildim sanırım ona limit koymamışlar.

tabi bu esnada da komisyonlar gidicek ama çok büyük rakamlar olmaz bnb gel gite 2 3 dolar kaybın olur diye düşünüyorum.

Swap işi biraz merak biraz kumar gibi bence.

shitcoin almak için genelde kullanılır lakin çok da bir cazibesi yok . bol sıfırlı coin alacaksan gate.io tarzı borsalardan en dipten giremesen bile (genelde önsatışlarda swap borsaları besleniyor) bi şekilde alırsın.

Servetlik shitcoin almayacağın için seni de çok sarsmaz.

ben bu işlerden anlamam dersen binance ile devam edebilirsin orda destek direnç fobo tomo obo gibi farklı grafik okumalarında geliştirirsin kendini.

Ya da temel coinler alıp orta vade hodler( alıp üzerine yatarım) davranışı yapabilirsin.

Yani tamamen sana kalmış birşey mesela bnb ,eth , ltc, doge , btc tutan adamlar güzel kazandılar.

Piyasayı göz ucuyla takip edersin ama al sat yapmam dersen bu tarz coinlere yönelebilirsin doge hariç.

neden doge hariç çünkü elon musk ın ve spek camiasının hareketlerine göre yürüyen ülkemizde zenginlik hayalleri kuran camianın da yakınen takip ettiği coin. Aşırı değerlendi ve nereye kadar gider ne kadar düşer tam kestirmek mümkün değil fakat gerçekten 2 senedir tutan birisi 100 dolar attıysa zengin oldu bu da bir gerçek.

Yeni girecekler için kısa vadede o film bitti evet kazandırır lakin artık zengin etmez yani sıradan bir coin haline geldi. Shitcoin iken bunu keşfeden şimdi marmariste villasının önüne demirli teknesinden mehtabı izliyordur :)

Karar senin yani bütçene ve kripto camiasındaki stratejine göre kendi yolunu çiz ..

• Theta, Reef mesaj bu kadar

• Kimligin on arka yuzunu istedi binance sıkıntı olur mu sizce

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam her üye göndermek zorundadır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-Zee AKA Contecau

Olmaz hocam her üye göndermek zorundadır
    Dogecoin icin ne dusunuyorsunuz hocam

Hocam üstte yorumlarda da var
    Tercih sizin ancak belirli belirsiz yükselişleri var Elon Muskun twiti ile yükseliyor vs garip bir coin. Kazanan kazandı belki yine yükselecek ancak bulaşmak çok doğru olmayabilir. Şahsen ben bulaşmıyorum.

Daha sağlam temelli coinlere yönelin derim tabi ki yine de tercih sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: O-Zee AKA Contecau

Hocam üstte yorumlarda da var
    Tercih sizin ancak belirli belirsiz yükselişleri var Elon Muskun twiti ile yükseliyor vs garip bir coin. Kazanan kazandı belki yine yükselecek ancak bulaşmak çok doğru olmayabilir. Şahsen ben bulaşmıyorum.

Daha sağlam temelli coinlere yönelin derim tabi ki yine de tercih sizin.
    Tesekkurler hocam

• Slovakyali salyangoz S kullanıcısına yanıt
    Reef

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

hocam param bitti başka hiçbir çözümü yok mu bunun

cevabınız için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

hay aklıma edeyim nereden bulaştım ya burs param gitti bankadaki son paramı da attım yetmiyor. Bi çekebilsem şuradan bir daha bulaşmicam amatör amatör takılcam bu parayı kurtarmamın bi yolu yok mu? 0.057942 BNB var şu an ama minimum 0.1 diyor bankada bütün hesaplarımı sıfırladım öğrenciyim

arkadaşlarımdan borç isticem artık parayı çekince geri veririm

daha düşük komisyonla 0.05'le bu işi halletmenin yolu yok dimi hocam her şeyi denedim cüzdanı bağladım direct yaptım yine olmadı, bütün swap platformlarını denedim(pancakeswap,burgerswap) uniswap zaten bsc kabul etmiyor herhalde

Reddite yazıyorum anında siliyolar neden anlamadım

zor duruma düştüm durduk yere

Binance.tr aktarıp ordan elinde bulunan bnb coini usdt çevirip ordan da TL’ye çevirip denedin mi? Kaç para yapıyor 38 dolar mı? TL işleminde paranı çekebilirsin diye biliyorum ama tam bir fikrim yok. Ytd

• Arkadaşlar btt uzun vadede yükselir mi ?

• BağKurluSamuray kullanıcısına yanıt

Günlükte genel bir düşüş trendine girmiş. Onu kırmadan zor.

ehliyeti yolla

• Kalan referans 14 diyor en fazla 16 kişi mi davet edebiliyoruz nasıl işliyor bu anlamadım?
    Binance TR

• çok teşekkürler hocam gerekli miktarda bnbyi elde ettim bsc wallet'a aktardım müteakbiden de bütün busd ve bnbmi de cüzdandan çekip sonra da cüzdan uygulamasını sildim bir daha kullanmamaya karar verdim, metamask cüzdanla devam edicem artık

@Portraitclub
    hocam valla borç harç 0.1 bnb'yi tamamladım sonra da bütün bakiyelerimi cüzdandan çekerek sorunu halletim, öneriniz için teşekkürler hallettim sorunu neyse ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 10 Mayıs 2021; 17:11:51 >
  • arkadaşlar metamask cüzdanımda duran coinlerin sayısı artmış bu nasıl oluyor

yanlış hatırlamadığıma eminim ama 98**** li bir şeydi 99**** olmuş ve ben ilk iki hanenin 98 olduğuna eminim aldığım rakamı not ettim çünkü

teknik olarak mümkün mü ki böyle bir şey. Tek alım yaptım daha sonra yükleme filan yapmadım

ilginç :)

• beyler shiba 1 tl seviyelerine gelir mi doge gibi? toplam arz çok yüksek diyorlar 39 katrilyon. ben pek anlamam fakat bu coin yakma muhabbetiyle ileride eritilemez mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

beyler shiba 1 tl seviyelerine gelir mi doge gibi? toplam arz çok yüksek diyorlar 39 katrilyon. ben pek anlamam fakat bu coin yakma muhabbetiyle ileride eritilemez mi bu

Potansiyeli var, doge gibi manipülasyona açık bir coin elon bir kaç cümlede sarf ederse ya da onu çağrıştıran bir paylaşım yaparsa uçar gider gibi geliyor. Tabi yarıtım tavsiyesi değil.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.