Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Binance'a(tr değil) nasıl bankadan para aktarabilirim? papara yöntemi kapanmış gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Mayıs 2021; 22:44:25 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

TR'ye atıp anlık globale çekebiliyorsun neden alternatif arıyorsun ki? Para atabileceğin farklı borsalara da atıp oradan da Binance globale çekersin ama arada kesilen ücretler olur.

• Neden böyle yapmıyorum çünkü gördüğün gibi tr ye yapılan eft ler siteye yatmıyor, güven vermedi.

FAST üzeri bir meblağ gönderdiğiniz için sabah geçecek olabilir. 21.00 da mı yaptınız EFT işlemini ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fast ile resmi tatilde aktarım 10 dakika sürmedi.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

düzenleme

15dk sonra para hesaba geçti. Bir an panik yapmıştım ama 15dk sürdü KRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 7 Mayıs 2021; 0:34:59 >
  • Doge alan arkadaşlar online rulet sitelerinde takılırsa daha sağlıklı olur bence. Kumardan bir farkı yok çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

$1.65 seviyesinde düşeni kırdığını belirtmiştim. Oldu ki yükselişi $2.78 seviyelerine kadar yürüdü, burayı kırarsa roketleme ihtimali mevcut. Kısa vadeli trade fırsatı olarak belirtmiştim ancak seyri farklı olabilir. Piyasaya yön veren tabiki BTC olduğu için ondaki düşüşler altları daha büyük sarsıp yolundan çıkartıyor. O nedenle düşüncemi simdiki tabloda anlık paylaşmış olayım ve Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntıları Göster

İşlem kapatma veya riske girme zamanı geldi. Yatırım tavsiyesi degildir. Kârını realize eden arkadaşları tebrik ediyorum KRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

• LTC de ilginç bir grafik oluştu. Yarın Musk bir pot kırmazsa ve BTC geleneksel haftasonu düşüşünde fazla sallamazsa LTC ath lara başlayabilir. Geriye dönük geçmişinde zirveye ortak bir grafik var. Bunun üzerine koymaya başlarsa uçuşa geçebilir. Büyük bir dirence gireceğimiz için bu piyasada garanti diyemeyiz ama deneyimli arkadaslar da LTC yorumlarlarsa iyi olabilir. YTD.

• HOT bu seviyeden alınabilir geliyor bana. Flag'a girmiş görünüyor. Yarın olumsuz sinyal gelmezse bence yukarı yön verecek.

Doge tamamen Musk Coin. Yarına kadar pump da yiyebilir, yarın dump da edilebilir. Tam kumar.

BNB zirvelerde dolaşıyor ama iyi bir coin olduğunu hepimiz biliyoruz. Belirli hedefler var. Piyasa Ayı'ya dönmediği sürece gideceği yolu var hala. $590 - $560 gibi olası destek seviyeleri kademeli alım girilebilir bir miktar. Hemen alım yapmak içinse uzun vadeli düşünüyor olmak gerekir.

Yatırım tavsiyesi olmayıp sahsi fikirlerimdir. Yüksek risk içerir bir piyasadır KRİPTO PARALAR [ANA KONU] 

• holo içşn biraz daha bekle hafta sonuna düşüşe geçer yine. ben acele edip 0.15 ten aldım tl olarak. uzun vade düşündüğüm için bende beklemedeyim. en az ev araba parası yapamk için :) 23000 tl ne kadar olursa artık ilerde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 159400 tane falanda bnde var.

• fazla değil 1 tl olsa hot iyi para eder ama ben enaz 5 tl olmadını bekleyecem. bi aksilik olmazsa

• Ben de tam onu inceliyordum. Seçenekleriniz arasında kısa vadede yukarı hamle yapmak olasılığı bence en yüksek olanı. Yarını temiz geçersek ( Musk beni geriyor ) olumlu görünüyor. Aldığınız seviye şimdiki hali için iyi bence. Hayırlı olsun, bol şanslar.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Hocam Musk abimiz bombayı bırakmış

BNB yerinden edecek gibi duruyor

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charles -- 8 Mayıs 2021; 1:47:0 >
  • Binance gözlerim kapanıyor, ya çık ya düş arkadaş beklemekten sıkıldım. YTD

• charles kullanıcısına yanıt

Çılgınlık. Doge tamamen çılgınlık. $1 olduğunda ne yapacaklar merak ediyorum. Bir anda herkes satışa geçerse tüm piyasayı panik haline sokacaklar. 1 ayda 10+ kat arttırdılar. Mark Cuban bile $1 olacak cent 0,60 gidip gelecek ondan sonra demiş. Peki anlamı ne ? Bundan 3 - 4 sene evvel Tether patlayıp piyasayı bitirecek diyorlardı. Bu kez Doge daha büyük tehdit oluşturuyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 8 Mayıs 2021; 4:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

fazla değil 1 tl olsa hot iyi para eder ama ben enaz 5 tl olmadını bekleyecem. bi aksilik olmazsa

hayal kurmayın fazla

• WarsLife kullanıcısına yanıt
    neden, 1 sene önce btc ne kadardı araştırdınmı hiç.

• Slovakyali salyangoz S kullanıcısına yanıt
    Şu mesajı görüp ont alan var mı acep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.