Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
242
Favori
132.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki gün hızlı yükselişten sonra BTC aşağı yukarı dalgalanma yaşıyor şu an. Anlık fiyat 15.294 USD.
  • bence ülkemiz " turkcoin " adında sanal paramızı devreye sokmalı. ülkelerin Dolara olan bağımlılığı ciddi anlamda azalttı bu bitcoin... şuan girecekler için tavsiyem sakın girmeyin. herkes shortluyor dolayısıyla bu yüzden fiyat artıyor. yakın bir zamanda panik havası yaratacakar ve milletin elinde ki btc leri sattıracaklar. 18 aralığı bekleyin girmek isteyenler.
  • WhatsApp vb grup var mı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar;

cex.io ile ilgili sorularım var. siteye para aktardım bitcoin'i aldım ama binance gibi bitcoin gibi sitelere aktaramıyorum zira withdraw yaparken ısrarla minimum Minimum ? 0.01000000 diyor. ben de ise 0.0060000 bitcoin var. Bunu nasıl aktaracağım bilmiyorum. kafayı yedim. Çözümünü bilen var mı allah aşkına?
  • Ben Koinim kullaniyorum yaklasik 1 haftadir. 2000 lira yatirdim. Simdi 3000 lira oldu. Cok abarti olmasa da takip ediyorum gun icerisinde, yukselince satip dusunce yeniden aliyorum falan. Eglenceli oluyor. Normalde hic anlamam bu islerden ama kullanimi basit siteler sayesinde becerebildim.

Cok parayla girmek risk elbette. Bence maksimum 3000 ile girin, olaya isinin. Biraz ogrenin. BTC'nin ne zaman ne yapacagi belli olmuyor. Olaya alistiginiz zamam ve biraz olsun olan hareketleri yorumlamayi da cozerseniz, yatirdiginiz parayi artirirsiniz.

Bitcoin Ticker Widget kullaniyorum ben. Telefonumda Koinim sitesini anlik takip etmemi sagliyor. Detayli grafiklerle falan tum siteleri inceleme sansiniz oluyor. Tavsiye ederim. Ben android surumunu kullaniyorum. Ios'da var mi bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • USDT Tether ile ilgili bilgili olanlardan ricam ; Acaba bu koin genelde 1 dolar civarında seyrettiği için büyük düşüşlerde güvenli liman olabilirmi? ,düşüş olacagını anladıgımız aman btc yi buraya ceksek nasıl olur,zararımız daha az olurmu?
  • arkadaşlar hangi siteyi tavsiye edersiniz kullananlardan yorum alabilir miyim?
  • konu takip, elinize sağlık hocam, güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seylem

USDT Tether ile ilgili bilgili olanlardan ricam ; Acaba bu koin genelde 1 dolar civarında seyrettiği için büyük düşüşlerde güvenli liman olabilirmi? ,düşüş olacagını anladıgımız aman btc yi buraya ceksek nasıl olur,zararımız daha az olurmu?

Zaten o amaçla yaratılmış bir coindir usdt. Detayına girmeden usd olarak görün bu coini diyelim.

• Güzel düşünülmüş bir konu. Yeni girecek arkadaşlar dikkatli olsunlar son zamanlarda çok dengesiz bir piyasa hakim. Benim kullandıklarım,
    Yerli bitcoin borsa = Paribu
    Yabancı borsa (altcoin al-sat) = %90 bittrex %10 binance ve diğerleri

Ekstra bilgi = RSI , MACD ve bollinger bantları indikatörleriyle incelediğimiz zaman ADX yukarı trende geçecek gibi. Zaten şuan aşırı düşük bir seviyede. Ha bu piyasada en düşük diye bir şey yoktur. Her zaman daha da düşebilir. Onu da göz önüne almakta yarar var.

7474 statsdan ADEX'e giriş yaptım.

IOTA'yı da düşünüyordum. Projesi gerçekten çok kaliteli fakat grafiği incelediğimizde düşüşe geçecek yorumunu çıkarttım. Bu yüzden girmiyorum bu projeye ŞİMDİLİK.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 8 Aralık 2017; 21:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: seylem

USDT Tether ile ilgili bilgili olanlardan ricam ; Acaba bu koin genelde 1 dolar civarında seyrettiği için büyük düşüşlerde güvenli liman olabilirmi? ,düşüş olacagını anladıgımız aman btc yi buraya ceksek nasıl olur,zararımız daha az olurmu?

Zaten o amaçla yaratılmış bir coindir usdt. Detayına girmeden usd olarak görün bu coini diyelim.

Yani mesela şimdi btc 10 bin dolara düştü birden diyelim ,bende düşmeden exchange ile usdt ye aktardım ,btc nin düşüşüne paralel olarak usdt deki param deger kaybetmez dolar cinsinden orda duruyor öylemi?
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Neden 18 Aralık?

• shario S kullanıcısına yanıt
    ether, ripple, dash ya da zcash olarak dönüşüm yapıp atacaksın, illa btc olarak transfer etme zorunluluğun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksmoke99

Bitcoini sattım az önce düşünce tekrar alıcam.

Şuan monaco ve iota ya yatırım yapmayı düşünüyorum.düşünceleriniz nelerdir bu iki coinle ilgili

Satma olayi nasil oluyor hocam? Paypal zamaninda banka hesabimiza aktarabiliyorduk. Aynisini yapmak mumkun mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte aradığım konu. Bitfinexten 3-5 bileyler atıp bende başlangıç yapacağım

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Helal olsun baya detayli yazmissin dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

konu takip, elinize sağlık hocam, güzel olmuş.

26 yıllık borsacı 18 yıllık forex oyuncusuyum. BTC ve ETH harici coinler alıp satacaksanız ve tüm işlemlerde daha az komisyon ödemek isterseniz yurtdışı brokerda hesabınız olacak.Yurtdışında bitfinex (FCA onaylı) en iyisidir 2013 den beri hesabım var. USD veya EUR yollayıp alabilmeniz için hesabınızın onaylı olması gerekir buda 15-20 günde sonuçlanıyor(çok uzun formalite olup tüm kimlik, adres, bilgileriniz gerekli).Türkiyedeki BTCTürk, Paribu vs.brokerlardan BTC, ETH alıp yurtdışına yollarsanız alınan komisyon ve kur farlarından dolayı 100 Birim BTCniz 90 Birim BTC civarına düşer transfer sonrası belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIGIL -- 8 Aralık 2017; 22:35:37 >

• Bitfinex'in ortalama 30₺(0.0005btc) komisyon alması gibi bir inceliği var ve bittrex'te iota şimdilik yok diğer sitelerin güvenirliği şuan sorgulanmakta yatırımlarınızı ona göre yapın arkadaşlar.
  • Takip.
  • Selamlar hacılar, paribuya hesap onaylatırken kimliğin arkalı önlü fotosunu istiyor. Burda veren var mı, güvenilirlik açısından insan ister istemez kıllanıyor. Btc alıp binance'a atıp ordan biraz miota alma niyetim var. Acil işlem yapmam gerekiyor. Bir kardeşimiz bilgilendirirse içimiz rahatlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.