Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal para değil kardeşim, dijital para.

Esas sanal para dolardır. Çift katlı tuvalet kağıdından farkı yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • $eth
    KRİPTO PARALAR [ANA KONU]
  • OBO sonrası btc beklentisi.KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 8 Aralık 2017; 23:7:33 >
  • Apollon kullanıcısına yanıt
    Omo sonrası ne demek hocam? Yükselirken ki artık mı yani beklenti olarak

• Eline sağlık hocam güzel bir döküman olmuş.
    Benim burada karıştırdığım olayı açıklayabilirseniz sevinirim
    Örnekle. 1 btc sahibiyim bunu da dediğin yöntemler ile transfer edip bittrexden aldım, bunu ben kendime ait bir cüzdana yükleyemiyormuyum, geçtiğimiz günlerde 60m dolarlık btc hacklendi ve şuan sitesi kapalı,
    Okuduğum metinlerde uzun karmaşık bir dijital cüzdan oluşturuluyor ve btc ni burada saklayabiliyorsun yazıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnergy

Dostlar bitcoin düzeltme yaparsa altcoinlerin durumu ne olur,çıkan para altcoinleremi akar yoksa hepsi tepetaklak düşermi..tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

güzel soru bende bunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

Teşekkür ederim hocam

• Selam,sanal para işlerinden anlamıyorum.Öğrenci bütçesiyle 3-5 yatırım yapayım diyorum.Güvenilir şekilde nasıl,ne alabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar .:)
  • 18 yaşından küçükler ininal kartla alabiliyormu btc
    Kimlik onaylama istiyo siteler.

Daha 7ay var 18e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amcui -- 8 Aralık 2017; 23:30:39 >
  • 1.5k ile girip al sat yapsak gunluk olarak 100 -200 kazanir miyiz?

• Beyler şimdi yatırım yapıyoruz ya unutma kısmını nasıl yapıyoruz benim bu parayı unutup yıllar sonra zengin olmam lazım ama arkadaşa verdiğim 50 kuruşu bile unutamam ben
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

1.5k ile girip al sat yapsak gunluk olarak 100 -200 kazanir miyiz?

2000 lira ile 5 saatte 250 lira kazandım 2 gün önce. ama al sat yaparken komisyon vs alıyor paribu o yüzden güzel bir borsadan yap işlemini derim.
  • madem böyle bir konu açtınız bi katkıda benden olsun bugün 0.846 eth ile fotoğraf makinası aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

1.5k ile girip al sat yapsak gunluk olarak 100 -200 kazanir miyiz?

2000 lira ile 5 saatte 250 lira kazandım 2 gün önce. ama al sat yaparken komisyon vs alıyor paribu o yüzden güzel bir borsadan yap işlemini derim.

Guzel bir borsa derken ne kastettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: seylem

quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: seylem

USDT Tether ile ilgili bilgili olanlardan ricam ; Acaba bu koin genelde 1 dolar civarında seyrettiği için büyük düşüşlerde güvenli liman olabilirmi? ,düşüş olacagını anladıgımız aman btc yi buraya ceksek nasıl olur,zararımız daha az olurmu?

Zaten o amaçla yaratılmış bir coindir usdt. Detayına girmeden usd olarak görün bu coini diyelim.

Yani mesela şimdi btc 10 bin dolara düştü birden diyelim ,bende düşmeden exchange ile usdt ye aktardım ,btc nin düşüşüne paralel olarak usdt deki param deger kaybetmez dolar cinsinden orda duruyor öylemi?

Tamamen doğru hocam.

Usdt poloniex’in uydurduğu, usd ile eşdeğer alt koin. Bunu Btc’den bağımsız olarak görün. Btc veya herhangi bir diğer koinin düşüşünden veya yükselmesinden etkilenmez.usd’de kalmak istediğinizde bu koini satın alabilirsiniz. Paranız olduğu gibi kalır.

• Konu sahibi arkadaşa öncelikle teşekkürler. Gerçekten çok güzel açıklamaları var.

Ben bu konuda gerçekten bilgisi olan bir arkadaştan fikrini alabilir miyim? Koineks işlemlere başlayabilmek için önlü-arkalı kimlik fotokopisi talep ediyor ve bana cidden sıkıntılı geldi. İleride muhtemel problemler neler olabilir?

Biliyorsunuz şu an devletin yetkili kurumlarından tedbirli olunması yönünde açıklamalar yapılıyor ve malesef ülkemiz çağı biraz geriden takip ettiği için ben daha uzun süre entegrasyonda sıkıntı yaşanacağını düşünüyorum. Banka hesabımıza olan para transferleri bizi ileride yasal olarak sıkıntıya düşürür mü?

Yani öyle bir durum var ki ne onaylıyorlar ne de yasaklıyorlar. Türk kökenli online borsalar gayet yasal olarak işlemlere devam ediyor ve yasaklama veya kısıtlama yok ama bunları onaylama ve destekleme konusunda adım da yok.

• arkadaşlar şu an koinimde işlem yapabiliyor musunuz. yaklaşık 2 saattir işlem yapamıyorum. Hata oluştu, sayfayı yenileyin diye uyarı veriyor.
  • Öğrenciye tavsiye var mı arkadaşlar 100 TL falan yatırım yapsak?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.