Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar çok kişi varmış coinle uğraşan.

Diyanet caiz değil deyince altın alayım bari dedim. Millet altını satıp coin alıyor herhalde, zarardayim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 8 Aralık 2017; 23:57:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şuan IOTA almak istiyorum önerileriniz nelerdir ödemeyi nasıl yapabilirim ?
  • İota geleceği aşırı parlak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binance borsasına üye olmak isteyenler varsa yardımcı olabilirim. İlk aşamada ekstra onaya falan gerek olmadan günlük 2BTC çekim limiti ile işlem yapabilirsiniz. IOTA, GVT, XLM, YOYO gibi gelecek vaadeden kriptolar mevcut. Sürekli yenileri de ekleniyor.Ve komisyon oranları da çok çok düşük alternatiflerine kıyasla.
    binance.com(referanslı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 9 Aralık 2017; 0:21:8 >
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Nasıl alabiliriz peki iota hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Binance borsasına üye olmak isteyenler varsa yardımcı olabilirim. İlk aşamada ekstra onaya falan gerek olmadan günlük 2BTC çekim limiti ile işlem yapabilirsiniz. IOTA, GVT, XLM, YOYO gibi gelecek vaadeden kriptolar mevcut. Sürekli yenileri de ekleniyor.Ve komisyon oranları da çok çok düşük alternatiflerine kıyasla.
    binance.com(referanslı)

Ben binance aktivasyonda sorun yaşıyorum. İngilizcem var ama sürekli hata veriyor.
  • Bitcoin al, 1 ay sonra en az 150 TL olarak alabilirsin veya mezun olunca iş kurabilirsin.

• Bugünün yıldızı litecoin galiba. Akşam saat 18:00 gibi tırmanışa geçmiş. Daha dün almıştım 90 usd seviyelerinden. Kârımı alıp çıktım. Gece takipte olacağım. Biraz panik düşüşü olursa tekrar alım yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Bitcoin al, 1 ay sonra en az 150 TL olarak alabilirsin veya mezun olunca iş kurabilirsin.

mezun olduktan sonrada 1 milyon tlye satabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Bugünün yıldızı litecoin galiba. Akşam saat 18:00 gibi tırmanışa geçmiş. Daha dün almıştım 90 usd seviyelerinden. Kârımı alıp çıktım. Gece takipte olacağım. Biraz panik düşüşü olursa tekrar alım yaparım.

türk borsası baya fazla. nerden alıyorsun sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halithalit

Aman gaza gelip varınızı yoğunuzu yatırmayın, ocağı söndürür bu piyasa

Kesinlikle katılıyorum.. en basitinden poloniexe daha önceden hackendi.. ki en son 2 gün önce nicehash hacklendi 85 doların gitti. Bir tane fazla zeki ergene bakıyor bu siteler malesef.. online wallet da yok 256 bit koruma sağlıyoruz(nicehash) yok işte 50000 dolara kadar sigortalı (gene nicehash) hepsi hikaye..

Alıp ben al sat yapmayacağım diyorsanız öğrenin Hardware wallet Yani kendi bilgisayarınızda tütün coinlerinizi.. şu an türk borsalar çok bilinmiyor belki kimse dadanmaz ama milyon dolarlık firmaları birkaç saatte mundar ettiler..

Ben çok şükür az bir para kaybettim. Adam 2 BTC kaybetmiş mesela.. bir de alt coinler... Aman bytecoin aldim 130 Dan 12 ye düştü 12 ne lan.. neyse arada çıktı da 50 den sattım.. (0.000050 BTC)

Keza bitcoin cash aldim 0.13 den şu an 0.9 ethernum aldım 0.43 muydu ne şu an 0.28 ve 3 4 günde oldu.. zararına da satmayacagim dedim lakin gerçek borsaya göre çok çok daha sakat..

Benim 1000 lira civarında param olacak(ti) 85 dolarını nicehashde hackerlar aldı.. yüzde 33 u de kur dalgalanması da eridi gitti. Bunu 100000 olduğunu düşünün hayatınız kararır belki.. evet yazın ailecek araba almasak parayı yatirsak şu an 5 serisine biniyorduk lakin garantisi yok..

Tavsiyem şu yönde öğrenci halinden benim koyduğum zamanında para 300 lira 0 da olsa bana bir sey olmaz kararmaz hayatım. Sizin için bu miktar neyse 3000 olur 30000 olur. O parayı yok ya da her an yüzde 50 düşebilecek gibi düşünün öyle hareket edin.. mishal olası bir Cinin Amerika'nın yasaklamasi sırasında herkes bozdurmak isteyecek bu walletlar mal mı izin versinler sistem yavaşlayacak yok teknik hata var diyecekler vs..

Tekrar ediyorum. Yokluğunda hayatınız kötüye gitmeyecek paralarla oynayın lütfen..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

quote:

Bugünün yıldızı litecoin galiba. Akşam saat 18:00 gibi tırmanışa geçmiş. Daha dün almıştım 90 usd seviyelerinden. Kârımı alıp çıktım. Gece takipte olacağım. Biraz panik düşüşü olursa tekrar alım yaparım.

türk borsası baya fazla. nerden alıyorsun sen ?

koinim.

kullanımı basit olduğu için tercih ettim. İşlem hacmi de fazla.
  • Arkadaşlar bundan 1 hafta kadar önce iota 1.31 dolar iken altcoinlerimi zararla bozdurup iotaya girdim. Tam patlama noktasından bir kademe önce diyelim. Yükseleceğini hissettiğim için fellik fellik para aramaya başladım lakin para bulamıyorum. 1.3 dan 50 adet 2.3 dan 115 adet 3.2 den 42 adet iota aldım toplam yatırdığım para 1700 tl civarı. Tamamen uzun vadeli yatırım düşünüyorum.
    Herkesin ağzında bir bitcoin gidiyor doğrudur. Lakin Bitcoin benim gözümde artık eski bir teknoloji. Bilen insanlar bitcoine yatırım yapmıyor altcoinlere yapıyor. Bitcoinden ancak ya geçmişde elde edip bozdurmuşsanız, Yada alsat yoluyla para kazanabilirsiniz ki tehlikelidir yüksek yatırımla profesyonel olarak takip etmeniz lazım.
    Bitcoin yani blockchain sistemi artık daha yeni sistemlerle yerini dolduruyor. Iota gibi. O yüzden bitcoinin sağı solu belli değildir amatörlerin girmesini önermem.

Ekonomide bir balon patlaması muhabbeti var. Doğrudurda, fakat şu varki bu muhabbet ta 2009 dan beri bitcoine yapılmakta ve hala bu balon patlatılamadı. Son günlerde patlama yaşayınca bu muhabbetler iyice artmaya başladı. Devletlerin doğal olarak kontrolü kolay kolay ele alamadıkları bu borsa için bu yönde ikilem yapmaları doğaldır. İtibar edin, dikkatli olun, KAYBEDECEĞİNİZİ GÖZE ALDIĞINIZ KADAR YATIRIM YAPIN BORÇLA HARÇLA YATIRIM YAPMAYIN, genel vadede her zaman kazanabilirsiniz. Söylentilere çok fazla kulak asmayın.

Market çapı ilk 10'dan sonraki koinler her zaman uzun vadede çok çok tehlikelidir. Spekülasyonlar çok fazla yapılmakta. Değerlendiği anda piyasanın çoğu satılır ve artık beş kuruş etmez bir değerle borsadan çekilir durur. Bu çok yaşanan bir şey. O yüzden orta ve uzun vadede market çapı yüksek coinlere yatırım yaparsanız, kazanma olasılığınız kaybetme olasılığınızdan çok çok daha yüksektir.

Benden ilgilenecek arkadaşlar için 1-2 ufak bir tavsiyedir.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Binance yada bitfinex

• Selamlar,
    Konu hakkinda bilgilendiren, tavsiye veren siteler var midir onerecegeniz? Ben de yatirim yapmak istiyorum ancak yapmadan once konuyu anlamak istiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Binance borsasına üye olmak isteyenler varsa yardımcı olabilirim. İlk aşamada ekstra onaya falan gerek olmadan günlük 2BTC çekim limiti ile işlem yapabilirsiniz. IOTA, GVT, XLM, YOYO gibi gelecek vaadeden kriptolar mevcut. Sürekli yenileri de ekleniyor.Ve komisyon oranları da çok çok düşük alternatiflerine kıyasla.
    binance.com(referanslı)

Ben binance aktivasyonda sorun yaşıyorum. İngilizcem var ama sürekli hata veriyor.

Nasıl bi sorun?
  • Herkes patlayacak diyor bitcoin
  • Steam Bitcoin ile alışverişi kapattı. Daha yenilerini duyacağız.
    https://shiftdelete.net/steam-bitcoin-karari-ile-sasirtti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5C67CB8A5 -- 9 Aralık 2017; 1:33:17 >
  • Rezerve

• Bu bitcoin ve sanal para işi giderek tarihin ilk spekülasyonu olan lale çılgınlığına benzemeye başladı. O dönemde de herkes fiyatın sürekli artacağını düşünmeye başlamıştı. Riske atınca canınız yanmayacak kadar miktarla bu piyasaya girin. İlerde oh iyimi girmemişim demek, girmemekle fırsatı kaçırdım demekten çok daha iyidir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.