Çavuş
10 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5579 üye
Görüntülenme
Toplam: 150 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

ONUR YARDIMCI ' nın yeni şarkısı çıktı. Popüler olmadan ben burada paylaşayım dedim. Biz çok sevdik, eğer siz de beğenirseniz yorum ve beğenilerinizi eksik etmeyiniz. Selamlar…

Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=vtkZWovE3bM

Spotify:https://spoti.fi/2FNsj1h

AppleMusic:https://apple.co/2R1De9j

Fizy:https://fizy.in/pNur1
Arkadaşlar Selamlar,

Takip edenler bilirler. EZTOKEN (EZCOIN) ilk 2 token(jeton) satışı 1-2 dk içerisinde tüm coinler satılarak bitmişti. Yaklaşık 10 saat sonra başlayacak 3. ve sonuncu ICO ile son coin satışları yapılacak. Ben daha önceden almıştım. QASH ile ilgili paylaştığım konuyu bilenler bilir, QASH 0.25$ dan 2$ a yükselerek 8x yapmıştı. Bunda da o potansiyeli görüyorum açıkçası. EZTOKEN (EZCOIN) son ICO olduğundan coin in tanesi yaklaşık 1.2$

Ek olarak ücretsiz üye olanlara 5 EZTOKEN (EZCOIN)(5$) veriliyor. Refenslı linkimi kullananlara şuandan teşekkür ederim. ,

Üye olmak için tıklayınız:https://ico.ezpos.io/register?r=XyZ846424565A8Urys4e

Website: https://ico.ezpos.io

Ezpos nedir?
Singapur merkezli EZPOS Holdings, 2011 yılında kurulan EZPOS JSC'nin ana şirketi konumundadır. EZPOS JSC, iki web hizmetinin MAYBANHANG.NET ve MAYTINHTIEN'i destekleyen tescilli bir teknolojiye sahip bulut tabanlı bir Satış Noktası (PoS) sistem sağlayıcısıdır. AĞ.
SaaS pazarında 130 çalışanı ve 6 yıllık tecrübesi ile milyonlarca yerli ve yabancı müşteriye hizmet veren 10.000'den fazla tüccar ile güçlü bir ağ kurduk.
Vietnam'daki binlerce KOBİ ile uzun yıllar destek ve işbirliği yaparak, pazarlama ve müşteri sadakat yönetim servislerinin eksikliği veya sınırlı erişimi olduğunun farkına vardık - bu da müşterileri elde etmek ve elde tutmak için güçlü bir araç setidir işlerini artırmak gibi.
Bağlılık kartlarını içeren gibi müşteri sadakati programları için geleneksel çözümler, kullanıcı katılımı eksikliği ve düşük müşteri teşvikleri nedeniyle (üçüncü taraf katılımından dolayı oldukça pahalıdır) etkililiklerini kaybediyor.
Küresel ölçekte, sadakat pazarının 2023 yılına kadar cep telefonu kullanımındaki hızlı artış nedeniyle 6.2 milyar dolara yükseleceği tahmin ediliyor.
Tüccar ve müşteriler arasında çalışarak, mevcut bulut tabanlı POS sistemimiz üzerinden isteğe bağlı hizmet platformunda oluşturulmuş bir hizmet portföyünün kesintisiz bir şekilde entegrasyonunu, aşağıdaki resimde sağlanan hizmetler sunmaktayız.
- Laurent Nguyen, EZPOS'un STK'sıDaha fazla bilgi için inceleyebilirsiniz.
(1) Ezpos Website, Ezpos, (2017)https://ico.ezpos.io/

(2) Ezpos Whitepaper, Ezpos, (2017)https://ico.ezpos.io/files/EZToken_White_Paper_en.pdf

Sosyal medya hesapları:

Telegram:https://t.me/eztokensupport

Twitter:https://twitter.com/eztoken

Facebook:https://www.facebook.com/eztoken.io/


ICO Öncesi Bilgi
ICO öncesi 7 Aralık 2017'de başladı ve 600.000 dolar kazandı. Maddi olarak 0,60 $ 'a satılan 1.000.000 EZT simgesi vardı. Üzerine ulaşılmakta olan sert kapağa katkıda bulunan toplam 106 destekçisi vardı.
ICO Bilgisi
ICO'nun üç turu var:
1. Tur
1 Ocak 2018 - 7 Ocak 2018
EZT başına 0,88 dolar
Sonraki 1 Milyon jetonla sınırlı.
2. devre
8 Ocak 2018 - 14 Ocak 2018 arası
EZT başına 1 dolar
Sonraki 3 Milyon jetonla sınırlı.
3. tur
15 Ocak 2018 - 4 Şubat 2018 arası
EZT başına 1.2 dolar
Sonraki 5 Milyon jetonla sınırlı
En az katkı miktarı 50 EZT olup Bitcoin veya Eter katkı payı olarak kabul edilmektedir. Ulaşılırsa derhal ICO'yu bitirecek 5 milyon dolarlık zor bir kapma var. Katkıda bulunmak için kullanıcıların Ezpos web sitesinde buradan kayıt olmaları gerekir.

Bitcointalk:https://bitcointalk.org/index.php?topic=2632917.new#new
Arkadaşlar Selamlar,

Yakında patlama yapabilecek bir token satışı ile ilgili bilgiler vermek istiyorum. Mobius Token.

Website:https://mobius.network

White paper:https://mobius.network/mobius_white_paper.pdf

DApp Store:https://mobius.network/store

API Docs:https://mobius.network/docs/


Mobius Token Satış Yapısına genel bir bakış, şimdi açık olan Satış Öncesi ile ilgili bilgi ile birlikte geliyor. Şu anda, katılmak üzere kayıtlı 14.000'den fazla kişiye sahibiz! Talep CoinList'in aşırı yüklenmesine neden oldu, bu yüzden simdi Satış alanımızı IdentityMind Global'e taşıdık. Değerli olduğumuzun bir işareti olarak, Aşk Protokolü Protokolümüz vasıtasıyla en az 20.000 dolardan daha düşük bir satış öncesi satışa nasıl katılacağınıza ilişkin aşağıdaki okumaya devam edin.Ayrıntılar
Hard Kep: 39 milyon dolar (satış öncesi dahil)
Ödeme Metodları: XLM
Kripto Fiyatları: Birkaç fiyat kaynağının ortalaması alınarak saatlik olarak güncellendi
Toplam MOBI sayısı: 888.000.000
Satış MOBI'si Yüzdesi:% 30 veya 266.400.000MOBI Fiyatlandırma
MOBI katmanlar halinde satılıyor. En ucuz katmanlar önce satılır.
Ön Satış: Tamamlandı.Aşk Protokolü: Alınan ezici talebe bağlı olarak (14.000'den fazla satış öncesi kayıt) topluluk üyelerimize herhangi bir satın alma seviyesinde ön satışa katılma fırsatı vermek için ödül vermek istiyoruz! Burada daha fazla bilgi okuyabilirsiniz.Herkese Açık Satılık Beyaz liste
Beyaz listeye buradan kaydolun:https://mobius.network/token_sale/whitelist.
SSS
Bize e-posta göndermeden önce lütfen SSShttps://****/mobi_faq adresini okuyun.

Adresler:https://mobius.networkhttps://medium.com/r/?url=https%3A%2F%2F****%2Fmobi_faq
Telegram:https://t.me/mobius_network
Twitter:https://twitter.com/mobius_network
Facebook:https://www.facebook.com/Mobius-1727395010897177
Email:https://****/mobi_email
GitHub:https://github.com/mobius-network
npm:https://www.npmjs.com/org/mobius-network
💥 UPcoin Kayıt Olan Herkese 500 Dolar Veriyor 💥
şimdilik borsada hareket yok ama siz açın dursun bizce. en azından 500 usd kazanırsınız. vakit kaybetmeyin derim.
Hemen Kayıt Olmak İçin :http://upcoin.com/?ID=fc2f89b2


Öncelikle sizden e-posta doğrulaması yapmanızı ve 5 dk sürecek 1 anket doldurmanızı istiyorlar.Ondan sonra site hesabınıza para yatırılıyor.


Arkadaşlar Selamlar,

Dogecoin kazandıran bir site önereceğim. Son günlerde oldukça hızlı bir yükseliş trendine girdi, takip edenler bilirler. %20 gibi bir artış gösterdi.

Öncelikle Dogecoin leri toplayacağınız bir cüzdanınız olmalı, cüzdanınız yoksa https://my.dogechain.info/#/overview adresinden girip bir cüzdan oluşturun kendinize. Buraya girince Create wallet tıklayıp çok kısa bir formu doldurmalısınız tamamen ücretsiz. Ok artık bir wallet(cüzdanınız) var. Şimdi gelelim cüzdanı doldurmaya :)
Aşağıdaki siteye giriyorsunuz.

https://www.instant-doge.eu

Bu siteye girince Your DOGE adress kısmına üstte üye olduğunuzda oluşan cüzdan numaranızı giriyorsunuz. Sign Up Now diyorsunuz ve 10 Dogecoin yüklendi bile.İlk girişte 10 doge veriyor. Süre geçtikçe doge doluyor ve Claim Now! butonuna bastığınızda bakiyenize ekleniyor. 125 Doge olunca da cüzdanınıza çekebiliyorsunuz.Site güvenilir mi para veriyor mu harbiden diye araştırdım, yorumları gayet iyi.http://www.trustpilot.com/review/www.instant-doge.eu
Bir coinburn(coin yakımı, jeton yakımı diye de geçer) haberi vericem arkadaşlar.

24 Aralık'ta VOISE coinlerinden 50milyon adetini yakacak. En son EMC2 deki 55 milyon coin yakımında EMC2 baya hayvan gibi yükselmişti. ben şahsen aldım biraz VOISE, burada da aynı durum yaşanabilir diye. Bit-z.comdan aldım. Almayı düşünenler benim Bit-z.com]referans linkimi[/link] kullanırlarsa sevinirim.

mantık coin sayısı azalacağı için coin'in baz değerini arttırmak.

VOISE Sitesine geri sayım bile koymuş.

Rfli url:https://www.bit-z.com/user/signup?pid=1127562&lang=en#coinburn #tokenburn #airdrop
Paribu bugün öğleden sonra neredeyse hiç düzgün çalışmadı. BTC deki iniş çıkışlardan dolayı kasıtlı olarak yaptıklarını düşünüyorum. BTC fiyatı düşükken emir verilemiyor ve ekran sürekli hata alıyor, BTC yükseldiğinde ise düzgün çalışıyor. Benim için PARİBU Paribu bitmiştir. Koineks e geçiyorum.
Arkadaşlar Selamlar,

Bitcoin piyasasının ortalığı altüst ettiği şu günlerde piyasaya yeni çıkacak bir altcoin var: WCX. 1 Aralık 2017 de piyasası açılıyor.

Aşağıdan linkten kayıt olarak 50 WCX Token kazanabiliyorsunuz. 10 WCX 1 dolara tekabül ediyormuş yani açılışa özel 5 dolar bonus veriliyor.

https://ico.wcex.co

Link rflidir.
Arkadaşlar Selamlar,

Bitcoin günden güne değerlendikçe bitcoin'e olan ilgi artıyor. Çok değil ama akmasa da damlar nitelikte bitcoin kazandıran, kazandıklarınızla oyun oynayarak kazancınızı arttırabileceğiniz bir site önereceğim. FreeBitco.in

Üye olmak çok basit. Aşağıdaki linke tıklayıp email giriyor ve bir şifre belirliyorsunuz, sonra mailinize gelen onay linkine tıklıyorsunuz, bu kadar. sonra gelsin bitcoin'ler :)


Site Linki için tıklayınız

Link referanslıdır, üye olursanız bende çekiliş hakkı kazanırım.
Arkadaşlar, ICO tanıtımı burdan yapılıyor mu bilmiyorum. Umarım sıkıntı çıkarmam.

Bugün (5 Kasım Pazar) Türkiye saati ile 19:00'da başlayacak olan QASH ICO'suna katılacağım arkadaşlar. Bu başlangıç yatırımında amaçları 250M QASH Token'ine fonlama sağlamak. Yatırım değerlemesi bir QASH token'i için 0.001 ETH. Hedefleri bankalar ve dönüşüm piyasaları arasında kullanılacak bir şifrelenmiş para birimi oluşturmak.

QASH ICO'nun en güzel özelliği ise Japonya'da finans alanında ruhsatı olan bir şirket olan QUOINE tarafından yapılması. Bu şirketin Asya'da üç büroda 60'ı aşkın personeli bulunuyor. QUOINE ürünleri arasında Japon hükümetince tam olarak ruhsatlandırılmış ve düzenlenen ilk kripto-fiat borsalarından QUOINEX de var.

Ayrıca QRYPTOS isimli, QUOINE'ın yeni başlatılan şifreli-para borsası ve LIQUID isimli, kripto ekonomisine likidite sağlayacak bir platformları var.

QASH ICO ile, LIQUID platformunda kullanılacak QASH Tokenları sunulacak.

QASH ICO'ya ilişkin Whitepaper'ları 73 sayfalık ve oldukça detaylı. Buradan indirebilir ve inceleyebilirsiniz:https://s3-ap-southeast-1.amazonaws.com/liquid-site/quoine-liquid_v1.8.pdf. Ayrıca kurul üyelerinin kimler olduğunu da görebilirsiniz.

QRYPTOS isimli borsa ayrıca da önemli. Ben kaydoldum, haftasonu olmasına karşın kimlik doğrulaması yapabildim. Kimlik doğrulaması yaparak para çekebiliyorsunuz; ancak doğrulama yetişmese bile diğer walletlarınızdaki ETH, BTC, Lite, vb. şifre-paranızı aktarmanıza bir mani yok. Komisyon oranları da gayet makul. İncelemenizi tavsiye ederim. En hoşuma giden özelliği bir çok altcoin'e destek veriliyor olması, ki aradığım ama bulamadığım bir özellikti. Diğer borsalar (POLO, vb.) ile kimlik doğrulaması yapamıyordum. Burdan sıkıntısız hallettim. Kimlik fotokopisi ve adres bulunan bir utility faturası ile hesabımı doğrulattım.

ETH ile dönüştürülebilen pairlar:https://imgur.com/9rw4fmp

İşlem yapılabilen altcoinler (üstte olmayanlar BTC ile dönüştürülebilen pairlar): https://imgur.com/hlzv4Pt

Şirketin kurullarında tecrübeli bankacılar, teknoloji alanında faaliyet gösteren pek çok kişi var. PayPal, Mitsubishi, Büyük Bankalar, SoftBank, vb.

Ayrıca QASH için pek çok prensip anlaşması yaptılar ve kullanıcılara bilgi aktardılar:https://medium.com/@QUOINE

Ben bu bilgiler ışığında bu ICO'ya 1000 kadar QASH almak amacıyla gireceğim (1 ETH ediyor). Bu amaçla geçenlerde aldığım Ethereum'ları hazır düşerken QRYPTOS'a aktardım. Aktarım 10 dakikayı bulmadı. Şimdi de ICO'yu bekliyorum.

Son olarak kendi araştırmalarınızı yapmak için Liquid platformunun sayfasının linkini vereyim:https://liquid.plus/

Allah utandırmasın. İnşallah herkes için bereketli bir yatırım olur

NOT: QRYPTOS'a verdiğim linkler affiliate linklerim. Bilginiz olsun. Sanırım linkler üzerindne girip ICO'ya katılırsanız size de bana da 10'ar QASH hediye edecekler.

---aLINTI
Hakkında
Konum: İstanbul,Kadıköy
Meslek: https://iphonedanparakazanmak.blogspot.com.tr/2017
İlgi Alanları: https://iphonedanparakazanmak.blogspot.com.tr/2017/11/bitcoin-altcoin-dogecion-dashcoin.html?m=1
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 69
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 486
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 36.233 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.