Şimdi Ara

Kripto para borsasında yeni Tosuncuk olayı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
4.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konumuzla alakasız ama bu elemanın o dindar tayfadan olduğunu nasıl anladım dersen cok basit bir örnekle kravat takmamasından bu tayfanın kravata karşı bir alerjisi var kravat takmadığı zaman asi kurallara karşı cıkan kendini mafya sanmaları

• quote:

Orijinalden alıntı: M.S .T

Sende TÜRKSÜN dolandırıcı mısın? Hayır benim çevremde o kadar cok iyi insan var ki hepsinin ortak noktası gerçekten ATATÜRKÇÜ olmaları peki hırsız olanların dolandırıcı olanların ORTAK ÖZELLİKLERİ NE din yani şahsen ben dindar insanları pek TÜRK olarak nitelendirmiyorum aksine almanyada TÜRK vatandaşlığına sahip dindar insanların videoları var coğu insan bunlardan şikayetci burada huzuru bozmaları yetmiyormuş gibi orada da huzuru bozuyorlar demek istediğim olayı sen anlamışsındır fazla tahrik etmek için açık açık yazmadım ama bu ülkede kesinlikle bizi kötü gösteren tayfanın %100 hepsi arapcıdır ve bunlarla bizim gibi vatansever,barışcıl,devletine halkına sahip cıkan onları düşenen kişilerin karıştırılması benim aşırı derece sinirimi bozuyor

Şamanist olarak kalsaydık dünya hakimiydik değil mi? Çok komik! Atatürk ü kullanıp her haltı yiyin sonra biz iyi insanlarız! Yemezler!

• Mion kullanıcısına yanıt

Degisen birsey yok dini kullaniyorlar diyenlerin birçoğu da ataturku vs kullanip yuruyorlar.. Yani demem o ki insan kalitesiz ise biseyleri dumen tutup yuruyor kimi dini, kimi ataturku vs vs.. Yukarda biride sırf ataturku kullanacak ya durust insanlar hep ataturkcu felan diye zirvalamis.. Dunya kadar hirsiz var bildiğim ataturkcu geçinen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletimiz dolandırıcıdır ve dolandırılmayı da sever bunu kabul edelim. Araba tamircisinden, bilgisayarcısına, tekstilden, küçük esnafa kadar her kesimden dolandırıcı bulunur bu memlekette. Hatta sağ olsun devletimiz bile dolandırıcı olmuş. Daha geçen sene hiç sağlık hizmetinden yararlanmadığım için 3bin₺ GSS borcu ödedim

• Binance varken bu tip borsaları neden kullanalım ki?

Valla ister yeeeeeeeeeee ister yemeeeeeeeeeeee güç bizim elimize geçiyor gerisini sen düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.S .T -- 21 Nisan 2021; 22:15:53 >
    La Atatürk kime gidin ateist olun dedi. Bi aç adamın kitaplarını oku, ekşiden ordan burdan duyduğun şeylerle gelip ahkam kesme. Atatürk hayranı bir insan değilim ama saygı da duyoyorum.
  • İşin komiği 2 gün önce bu firmadan iş teklifi aldım, kabul etmemiştim. Çok kısa bi iş serüveni olacaktı demek ki kabul etseydim  

O kadar değil de etkiliyor tabi :) tüketmemek lazım

• afganistandaki bitcon ciden alırım ama burdan bir arpa dahi almam.

• Durum vahim. Umarım dedikleri gibi aktif olur yeniden ve binlerce mağdur olan kişi olmaz.

• 500 milyon dogecoin bozulduğu doğru mu?

• 4-5 iş günü demişlerdi. Pazar gününe kadar netleşmezse ortalık karışır gibi görünüyor.

• Sen gerçekten inaniyormusun buna :)

• kriptomor K kullanıcısına yanıt
    Doğru 24 saat içinde.

• shankssan kullanıcısına yanıt

"Merhaba Taha Bey,

Web sitemizi takipte kalmanızı rica ederiz. Duyurumuzu

https://www.thodex.com/ linki üzerinden takip edebilirsiniz. Siz değerli

kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Varlıklarınız konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını

hatırlatır ve internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği

yansıtmadığını bilgilerinize sunarız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz

anlayış ve sabır için ayrıca teşekkür ederiz.

İyi akşamlar dileriz.

Thodex Destek Ekibi: T365341"

kaynak: https://www.sikayetvar.com/thodex/thodex-sikayet-ceo-kacti-mi

• Thodex'in 2 milyar dolarlik kripto para ile kayiplara karistigi iddia ediliyor. Eger dogru cikarsa dunyanin simdiye kadar gordugu en buyuk kripto para dolandiriciligi, hatta belki de dunyanin en buyuk tekil dolandiricilik faaliyeti olabilir.

Daha once de pek cok dolandirici fimanin web sitesinde benzer aciklamalari gorduk, hesabi olanlar kendilerini yavas yavas kendilerini kotu habere hazirlasalar iyi olabilir. Gecmis olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulkibey -- 22 Nisan 2021; 3:27:34 >
  • Başlığı görünce düz bir üyenin açtığı konu sandım. Meğer haber editörüymüş.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi düşen ağlamaz. Avrupa'da en çok kripto para varlığı bulunan ülke Türkiye. Asıl 2 yıl sonra mevcut coinlerin değerleri dip yaptığında ülkenin uğrayacağı zararı düşünmesi lazım birilerinin.

• yıllar önce üye olmuştum. bu kripto olayına bakmak için. her hangi bir alışverişim olmamıştı. mart gibi binanceye üye oldum. maalesef türklerin arkasında olduğu her hangi bir firmaya güvenmem. yine haklı çıktık kendimizce.

parası uçanlara geçmiş olsun. paribu falan ne olacak acaba :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.