Şimdi Ara

kredi ve kredi kartı masrafları ile ilgili.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kredi ve kredi kartı masraflarını geri alabilmek için hiç uğraşmadan 80-100 lira karşılığında alınmasını sağladığını idda eden yerler var. Face üzerinden
    reklamları oluyor. Böyle yerlerle tecrübesi olan var mı ? Güvenilir midir ? Bilgisi olan var mı?

• Sakın inanma tüketici hakem heyetine başvurdukları yada avukat aracılığı ile dava açtılar dava sürecinde banka anlaşma için araya biliyor misal 152 liralık masrafı banka dava sonucu beklemeden 90 şuraya anlaşalım dedi kabul ettik.yüksek meblağ da ise avukat tuttuk ücretsiz bakan avukatlar var 800 lirası aldım avukat elden verdi dava bittiğinde. Vekaleti ona vermiştik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadrainman kullanıcısına yanıt
    başka bir yer daha gördüm. dosya masrafı alındığını kanıtlayan belge, birde vekalet gerekli diyor. böyle bir yer nasıldır acaba..
    yada ne yapmam gerekiyor. daha önce tüketici hakem heyetine gitmiştim. kanıt gerekli demişlerdi. bankalara gitmiş ve bankalara dilekçe göndermiştim. öyle kalmıştı. şimdi hatırlamıyorum bile.
  • Senin dediğin makbuz hocam.banka makbuzu yoksa başvuramazsın

• Bu makbuzu bankadan (kredi çektiğin Şube olursa daha iyi olur) alıyorsun

• sadrainman kullanıcısına yanıt
    benim çektiğim bir bankadan 3 kredi var. ne kadar masraf kesilmiştirki. 150 şer lira olsa 450 yapar. bu para için değer mi?. direk paranın kendisi mi alınıyor. 10 sene olmuş faiz filan olmuyor mu?
  • bi avukata danış hocam eskiden çok alınıyordu hele ev kredisi ise 2-3 bin tl. tabi 10 yıl olmuşsa zaman aşımı olabilir.6 yıl önceki ev kredisinden 2.750 tl aldı arkadaşım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.