Şimdi Ara

Kredi kartı çıkartacağım, üniversite öğrencisiyim. Beşiktaş'a katkım olsun istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar kredi kartı çıkartmak istiyorum. Hem Beşiktaş'ıma katkım olsun istiyorum, hemde beni kasmasın istiyorum. Kart 1903'lere baktım ancak onları pek anlayamadım. Normal alışverişlerimizde, diğer kredi kartları gibi kullanabiliyor muyuz ? Taksit, erteleme vb. gibi. Yada vakıfbank, garanti bankası ve denizbank bjk kartları var. Hangisini önerirsiniz arkadaşlar Denizbank BJK Bonus kartlar dikkatimi çekti. Classic- gold ve platinum olarak 3e ayrılıyor. Beni aydınlatırsanız sevinirim. Dediğim gibi öğrenciyim, çok fazla kasmamalı. Beşiktaş'a da katkım olmalı.

• Bence öğrenciyken en hesaplısını seçmen en mantıklısı sonra iş sahibi olunca yaparsın her türlü katkıyı.
  • kart1903 kredi kartı değil diye biliyorum. bazı mağazalarda alışveriş yaparken gösterdiğinde indirim sağlıyor. kart1903 ü göstererek yaptığın alışveriş başına bi puan birikiyor. bu puanlar ne işe yarıyacak dersen de mesela şu ay içinde en fazla kartını kullanan takımımızın ucagıyla şu deplasmana gelecektir, ya da şu maç oncvesi futbolcularımızla tanısacaktır tarzı ayrıcalıklar var. kartalyuvasında falan özel indirimler oluyor. bilet alma önceliğin oluyor. o tarz bir kart yani.
    kredi kartı istiyorsan bjk bonus var denizbankın ona yonelmen gerek yıllık aidatı 50-100 arasında birşeydi ama o aidat bankaya mı gidiyor kulübe mi onu bilmiyorum.
  • Kart1903 kredi kartı değil. Sadece belli yerlerde indirim ve avantajlar sağlıyor. Bir de öncelikli bilet ve şanslı kişilere takımın antremanına katılma vs. vadediyor. Kredi kartı içinse benim bildiğim bütün BJK kartlar aidatlı. Onun yerine bir öğrenci kartına yönelsen daha iyi olur.
  • Öğrenci kartlarına yönelmek daha mantıklı galiba. Haklısınız.
  • sen bjk bonus tarzı bi kart alıp karta aidat odeyeceğine aidatsız bir öğrenci kartı al, o kartla da bir forma alırsın taksitle. hem kulübe katkı yapmış olursun hem de forma almış olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Öğrenci kartlarına yönelmek daha mantıklı galiba. Haklısınız.

Öğrenci kartı+İstanbul'daysan siyah, değilsen beyaz Kart 1903 alabilirsin. Hem indirimlerden faydalanırsın, hem kulübe destek olmuş olursun.
  • normal bankalarda yıllık ücret kesiyolar ama dilekçe ile geri alabiliyosun bonus bjk de nası bilmiyorum ama
  • Kart 1903'e yoğun bir ilgi gösteren taraftarımıza teşekkür eder, aşağıdaki konularda bilgi sahibi olunmasını rica ederiz.
    Büyük Beşiktaş taraftarının kimlik kartı olacağına inandığımız Kart 1903, ilk 3 günde yoğun bir ilgi ile karşılaştı ve 5 bin adet kart satışı gerçekleştirildi. Bu yoğun ilgiden dolayı, siyah beyaz renklerimize gönül veren muhteşem taraftarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Kart 1903'ün taraftarımızın aidiyetini ve kulübümüz ile olan bağını daha da kuvvetlendirmesini, ilk yıl içinde en az 300 bin taraftarımızın bu karta sahip olmasını hedefliyoruz.

Bu hedefe varıldığında gelirin paylaşımı %65 Beşiktaş JK, %35 Ekstra İletişim şeklinde olacaktır. 330 bin adetin üzerine çıkıldığı takdirde %70 Beşiktaş JK, %30 Ekstra İletişim şeklinde bir paylaşım olması planlanmıştır.

Bu süreçte ilgili yatırım, işletme, planlama ve diğer giderler bütünüyle Extra İletişim'e ait olacaktır.

Özel ihtisas gerektiren bu konuda Extra İletişim'in deneyimi bize güven vermiştir.

Bu hizmet diğer teklif sahiplerinden daha fazla katkı sağlayacağını gördüğümüz Extra İletişim ile yola çıkma kararı alınarak değerli taraftarlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Kart 1903'ün camiamıza hayırlı olmasını diler, saygılarımızı sunarız.

• Beşiktaş Kulübü, Kart1903 projesinin detaylarını, resmi internet sitesi aracılığı ile taraftarlara açıkladı;

''KART 1903, kulübümüzün yeni sadakat programı, taraftarımızın kimlik kartıdır.

Beşiktaş JK, KART 1903 ile;

- Beşiktaş taraftarına her yaşta, her yerde, kişiye özel fırsatlar sunarak dokunmak,

- Beşiktaş'ını yanında gururla ve keyifle, hayatının her alanında faydalar alarak taşımak,

- Beşiktaş taraftarının aidiyetini ve kulübü ile olan bağını sağlamlaştırmak,

- Beşiktaş taraftarlarıyla etkin iletişim içinde olabilmek

hedefleniyor.

3 FARKLI KART TİPİ

Siyah, Beyaz ve Yavru Kartal olmak üzere 3 farklı kart tipi bulunuyor.

KART 1903 Yıllık Üyelik Fiyatları:
    Siyah: 250 TL
    Beyaz: 60 TL
    Yavru kartal: 50TL

PROFESYONEL EKİP

KART 1903, konunun uzmanı profesyonel bir ekiple, gelir paylaşımlı bir model olarak hazırlandı. Beşiktaş JK, hiçbir yatırım yapmaksızın 5 yıllık süreçte KART 1903 satış gelirlerinin ortalamada %60'dan fazlasını ve yine KART 1903'e bağlı diğer gelirlerin %70'ini kazanacak. Tüm maliyetler ve yatırım çözüm ortağı tarafından karşılanacak.

KART 1903'E NASIL SAHİP OLACAKSINIZ?

KART 1903 üyeliği, 0850-222-1903 ve 444-1903 numaralı Çağrı Merkezleri'nden vewww.kart1903.com.tr adresinden satın alınabiliyor.

DİĞER DETAYLAR

- Beşiktaş JK her sezon taraftarlarına yeni bir kart sunacak. Sezon içerisinde de duruma ya da döneme özel kartlar sunulacak.

- Beşiktaş JK, KART 1903 ile taraftarına, turizmden sağlığa, gıdadan akaryakıta, mobilyadan beyaz eşyaya varan sektörünün lideri markalardan yapacakları alışverişlerinde özel indirimler ve avantajlar kazandıracak, öncelikli bilet alımı, takımla bir araya gelme, deplasman seyahati, taraftarlara özel konserler gibi fırsatlar sunacak.

- Anlaşmalı firmalar: Moda'da; Boyner, Damat, Tween, D'S Damat, Derimod, Jimmy Key, Kartal Yuvası, Koton, Dogo, Barcın Spor, Matraş, Muda, Mert Optik, YKM, Sarar, Elektronikte; Vestel, Pupa, KartalCell, Biletix, Digitürk, Sağlık ve sağlıklı ürünlerde; Acıbadem, Dünya Göz Hastanesi, GNC, Pınar Su, Restoranlarda; Burger King, Arby's, Sbarro, Popeyes, Doors Group, Doors Akademi, Gina, Ajia, Anjelique, Ca' D'oro, Carlotta, Mama, Da' Mario, Gigi, Kitchenette, Poupon, Raika, Vogue, İzmir ve Bodrum Havalimanı Restoranları, Otel ve Seyahatte; Hilton Worldwide, Anemon Hotels, Port Hotel, Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel, Jolly Tour, Metro Turizm, Diğer hizmetlerde; Kolayoto.com, ED Works, Biz Tur Remaxlar

- Diğer fırsatlar: Öncelikli bilet alımı, deplasman maç seyahatleri, sporcular ve yöneticilerle bir araya gelinecek toplantılar, antrenman ve stadyumlarda gerçekleştirilecek organizasyonlar

- Digitürk ile özel anlaşma: 1 yıllık Lig TV üyeliğini yenileyen Beşiktaş taraftarına, Beyaz Kart 1903, Digitürk'ün hediyesi olacak.

- Yeni statla birlikte, KART 1903, stat içindeki tüm harcamalar için de kullanılabilecek.

- Beşiktaş JK, KART 1903 ile 110. yılında, 110 sektör lideri markayı taraftarları ile buluşturmayı hedefliyor.

KART 1903 SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Kart 1903 ile ilgili detaylı bilgileriwww.kart1903.com.tr'den alabilirsiniz.''

Haber Kaynağı: Bjk.com.tr

• bonus bjk'yi bilmem de KART 1903 bulaşmayın.

BİLMEM KAÇ BİN TANE SATILANA KADAR GELİRLERİN %65İ BEŞİKTAŞ HARİCİ KİMSELERE GİDİYOR. VE BU HER YIL İÇİN AYNI ORANDA YANİ SAYAÇ HER YIL YENİLENİYOR.
    SATMAYACAK KADAR HEDEF KONULAN SAYILARDA BİLE O ŞİRKETE ÖDENEN PAY %30LARA FALAN ANCA İNİYOR.

Kredi kartı olarak Beşiktaşlı bir tane alabilirsin ama başını ağrıtır diye düşünüyorum.
    Hesap işletim bedeli, kredi kartı bedeli falan alırlar heleki GARANTİ ise sen paranı devlet yoluyla geri alsan bile adamlar geri dava açıyor.

80er 90ar bankaya kesinti vereceğine sen normal üniversite öğrencisi kartı al, 80-90 lirayı biriktirip, yada taksitli şekilde forma, maç bileti almaya bak.
  • Beşiktaş'lı olduğunu iddia eden bir adam Beşiktaş taraftarına Kart1903 almayın diyor. İşte yeni taraftar profilimiz.
  • Vakıfbank 1903 kredi kartı var bende. Memnunum herhangi bir sıkıntısı yok.

Ayrıca kart 1903 (beyaz) var .

Beşiktaşıma 1 lira bile katkım olsa beni mutlu eder. Kart 1903 te almanızı tavsiye ederim.
  • Ekleme :

Alıcaksan Classic al seni çok fazla zorlamaz. Zaten öğrenci olduğundan ötürü diğerlerini vermezler. Çıkarsa classic çıkar ona başvur.

İnternet üzerinden vakıfbank'a başvurabilirsin 15 güne cevap geliyor. 1 haftaya da kartın geliyor. Denizbank'a başvurmanı tavisye etmem. En son sitesi sıkıntılıydı . Vakıfbankın kartı gelmişti. 2 ay kullandım , adamlar beni aradı Denizbank Bjk bonusa başvurmusunuz diye.

En hızlı vakıfbank bjk bonus/word çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

bonus bjk'yi bilmem de KART 1903 bulaşmayın.

BİLMEM KAÇ BİN TANE SATILANA KADAR GELİRLERİN %65İ BEŞİKTAŞ HARİCİ KİMSELERE GİDİYOR. VE BU HER YIL İÇİN AYNI ORANDA YANİ SAYAÇ HER YIL YENİLENİYOR.
    SATMAYACAK KADAR HEDEF KONULAN SAYILARDA BİLE O ŞİRKETE ÖDENEN PAY %30LARA FALAN ANCA İNİYOR.

Kredi kartı olarak Beşiktaşlı bir tane alabilirsin ama başını ağrıtır diye düşünüyorum.
    Hesap işletim bedeli, kredi kartı bedeli falan alırlar heleki GARANTİ ise sen paranı devlet yoluyla geri alsan bile adamlar geri dava açıyor.

80er 90ar bankaya kesinti vereceğine sen normal üniversite öğrencisi kartı al, 80-90 lirayı biriktirip, yada taksitli şekilde forma, maç bileti almaya bak.

Yahu arkadaş, basit matematik yani bu, uzay bilimi değil ki.

Çok kart satılırsa Beşiktaş çok pay alacak, az kart satılırsa Beşiktaş az pay alacak.

Sen buna rağmen "Almayın" diyorsun.

Nasıl bir mantık bu... Cidden pes.

• quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Çok kart satılırsa Beşiktaş çok pay alacak, az kart satılırsa Beşiktaş az pay alacak.

o ne dediğini biliyor mu sanki?
    kart1903 konularının hepsine bak,altında copy/paste yorumları dolu..

sonra sözde taraftar dediğinde ''sen mi karar veriyorsun'' diyorlar..

• quote:

quote:

Kart satisinda patlama olsa bile %50-50ye ulasiriz max.

Eksiden alinti:

tamam aldık bi tane beyaz, desteği arttırmak için eşe dosta bir iki tane daha hediye de alırız. ancak, beşiktaş'ın çok ihtiyacı olan bu projede 100.000 beyaz, 10.000 siyah ve 10.000 yavru kart satılırsa 9 milyon tl hasılatın 4.635.000 lirası beşiktaş'ın, 4.365.000 lirası şirketin oluyor. bu kadar basit bir kart operasyonu için bir şirkete ödenecek bu para çok büyük, bizim kişi başı verdiğimiz 60 lira değil, şu ana kadar kart alanların verdiği paranın % 65'inin şirkete gitmesi insanın canını sıkıyor.

300.000 kart satılırsa beşiktaş'ın payı toplam hasılatta % 65'e ulaşıyormuş. e arkadaş o kadar kart satılırsa beşiktaş taraftarının sırtından şirket köşeyi dönmüş oluyor. yok mu fenerbahçe'nin taraftar kart sisteminde kart operasyonunu fener mi yürütüyor yoksa outsource mu edilmiş, kart satış gelirinden fener'e % kaç marjla net kalıyo bilen, bize de anlatsın da bilelim bizim yönetim beşiktaş'ın haklarını savunmuş mu yeterince?

----------

Bjk uzerinden cikar bekleyen ........... .... beklesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

quote:

o ne dediğini biliyor mu sanki?
    kart1903 konularının hepsine bak,altında copy/paste yorumları dolu..

sonra sözde taraftar dediğinde ''sen mi karar veriyorsun'' diyorlar..

Gayet net biliyorum.
    Besiktasa daha cok para aktarilsin istiyorum.

Fikret orman taraftari degilimki dedigi herseye he diyim sizin gibi..

Koyun degilim ki guduleyim...
    Baska sirketleri zengin etmek istemiyorum.

Alirim kombinemi formami, kulube de uye olmusum veririm aidatimi kulube gercek katki...

http://www.medyakartali.com/haber-detay/4115/ne-taraf-kart-/
    120000 falani gececez ondan sonraki her karr icin %50 alacak kulup yani anlayacaginiz kulup alsa alsa %50ye ulasir pay olarak

Tepki gostermemiz gerekirken bu rant oyununa koyun gibi gudul.ek sizin tercihiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bilindiği üzere, elde edilen gelirin %65'inin Ekstra Bilgi Çözümleri ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketine %35'in de Beşiktaş'a kazandırılmasından dolayı bazı taraftarların bu karta ilgi göstermediği bilgisine ulaşıldı.

Amaç ne %65'i aşmak,bunu aşamayarak yönetimi zor durumda bırakmak ''BAZILARININ'' işine geliyor,buna karşılık ''forma alırım,kombine alırım,vs.vs'' laflarıda artık İNANDIRICILIĞINI kaybetti.
    Örgütlü olarak bir oluşuma karşı duran insanların TARAFTARLIK taslaması da bir başka keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

Bilindiği üzere, elde edilen gelirin %65'inin Ekstra Bilgi Çözümleri ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketine %35'in de Beşiktaş'a kazandırılmasından dolayı bazı taraftarların bu karta ilgi göstermediği bilgisine ulaşıldı.

Amaç ne %65'i aşmak,bunu aşamayarak yönetimi zor durumda bırakmak ''BAZILARININ'' işine geliyor,buna karşılık ''forma alırım,kombine alırım,vs.vs'' laflarıda artık İNANDIRICILIĞINI kaybetti.
    Örgütlü olarak bir oluşuma karşı duran insanların TARAFTARLIK taslaması da bir başka keyifli.

görende kombine almıyoruz forma almıyoruz oluşumu sanacak. KART 1903 diye bir PROJE ELE YÜZE BULAŞTIRILMIŞ DURUMDA.

ŞİRKETİ İHYA ETMEDEN BEŞİKTAŞ KAZANAMIYOR.
    ilk bilmem kaçbinin %65i her türlü o şirkete gidiyor. oradan sonrakiler için oran artıyor yani ben tam rakamlara bakmadım sonuçta hangi karttan alırsan üye sayısı değişiyor.

150.000 kart alırsan şirket bunların 65.000lik gelirini alıyor.
    150.000 sonrası bir 150.000 daha satarsan 2. 150binin %50sini şirket alıyor her kartta gitgide oran artıyor.
    3. 150.000de bir yerden sonra gereken nokta aşılıyor ve ondna sonraki her kartın %35i şirkete gidiyor.

Zaten satış rakamları gösteriyor ki şirket %65 orandan aşağı düşemeyecek.
    REKOR SATIŞ BİLE OLSA ilk satışlarda her helükarda %65 alan şirket toplamda %50den aşağı orana çok zor düşer.
    Ha birde kart 1903 alana kartal yuvasında %10 indirim diyor. 100 liraya satacağımız formayı 90a satıyoruz kart 1903 yüzünden kartal yuvası geliri düşüyor. öte yandan şirket aynı anda alınan her 60liralık kart1903ten 40 lira alıyor bize düşen 20 lira aslında kartal yuvasından kaybedilecek olan %10larla azalıyor.

Beyaz KART 1903 alan 20 lira kulübe katkı yapıyor.
    Senede 1 forma 2 tshirt 1 tanede atkı alsa bu kart1903lü ---> 20 lira indirim sağlıyor KARTAL YUVASINDA. 20 lira kulübe verdiğini kartal yuvasından geri alıyor.

KULÜP NE KAZANDI? HİÇBİRŞEY. AMA ORADA ARACI FİRMA 40 LİRA KAZANDI BU ARKADAŞIN ÜSTÜNDEN...

--------------------
    BEŞİKTAŞLI, HELE Kİ MADDİ DURUMU ÇOK İYİ DEĞİLSE, BİR ÖĞRENCİ İSE PARASINI DİREKT BEŞİKTAŞ'A AKTARABİLECEĞİ SEÇENEKLERİ DEĞERLENDİRMELİ.
    demirören ne dese olur paşam diyenler şimdi de fikret orman'a aynısını yapıyor. koyun olmamak lazım, söylenileni tartışmak lazım...

sen çıkar kombine ve forma fotoğraflarını piyasaya da görelim.
    ben sana bu yıla ait faturasıyla bir basket bir futbol kombinesi çıkarırım, yeni kongre üyeliğimi de gösteririm var mısın?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.