Şimdi Ara

Kredi Kartı Çamaşır Makinesinde Yıkanmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
58.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dalgınlıkla unutmuşum cepte kalmış.Kullanabilir miyim bir daha,var mı böyle bir şey başına gelen?
    Herhangi bir kırık çizik vs. yok.Umarım kullanılır

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kredi Kartı Çamaşır Makinesinde Yıkanmış: Ne Olur?

Kredi kartınızı yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkadıysanız, ne olacağını merak etmeniz doğaldır. İşte kredi kartı çamaşır makinesinde yıkandığında ne olduğunu anlatan bir kılavuz:

• Kart Çalışmaz: Çamaşır makinesinin nemi ve deterjanı, kartın manyetik şeridine veya çipine zarar verebilir, bu da kartın çalışmamasına neden olur.
    • Bozulma Riski: Yıkama işleminin aşırı hareketleri ve titreşimleri kredi kartının fiziksel olarak bozulmasına neden olabilir.
    • Kişisel Bilgiler Risk Altında: Kredi kartınızda kişisel bilgiler içeren bir çip varsa, yıkama işlemi bu bilgilerin açığa çıkmasına neden olabilir.
    • Bankayla İletişime Geçin: Kredi kartınızı çamaşır makinesinde yıkadıysanız, derhal bankanızla iletişime geçmelisiniz. Kartınızı iptal edip yenisini talep edebilirler.
    • **Kart Onarılabilir mi? Bazı durumlarda, çamaşır makinesiyle yıkanan kredi kartları onarılabilir. Ancak bu her zaman mümkün değildir ve onarım maliyeti yüksek olabilir.

Kredi kartınızı çamaşır makinesinde yıkamaktan kaçınmanın en iyi yolu, yıkamaya koymadan önce ceplerinizi kontrol etmektir. Ayrıca, kredi kartlarınızı suya ve neme maruz kalmaktan korumak için su geçirmez bir kılıf içinde saklamanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kullanılır sanırım. Mythbusters da izlediğime göre baya dayanıklıydı kredi kartları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahatlıkla kullanırsın benidme usb bellek yıkanmıştı unutmuşum .

Sorun yok çalışıyor
  • Para yıkanınca kurutup kullanabiliyorsan kredi kartınıda kullanman gerek.
  • kart numarası ve şifresini ver ben burdan bakıvereyim hemen çalışırsa haber veririm
  • Anneminde cep telefonu pantolon cebinde kalmıştı çamaşır makinesinde yıkandı ablam sayesinde anneme haber vermedik :) yıkandıktan sonra pil kapak herşeyi çıkarıp 2 gün dokunmadık sonra taktık açıldı üstüne üstüne şarj'da yükselmiş eskisine göre . Kredi kartının çipi bozulmuştur ama
  • git bi bankamatiğe sok çıkar o zaman anlaşılır.
  • Istanbul kart 30 derecede makinada yikandi calisir mi ?

• Op

• Benimde kulakligim yikandi gecende hala saglam, kartlara da bir sey olacagini sanmam

• Bakalim dostum calisacakmi kendime kiziyorum kartim ne ISI var makinada diye yakinda kendimide aticam

• neredeyse 3 senelik konu ahahah bu 3 senede flash bellek vodem filan da unuttum hepsi sapasağlam :D
  • Calisti yahuuuuu

• Az öne benim de kredi kartım yıkandı. Sonuçları yazarım buraya bakalım.

Daha önce usb ve kulaklığım da yıkanmıştı, çalıştı.
    Ayrıa usb ile 4 saat denizde yüzdüm hala bana mısın demiyor.
  • Flash bellek yıkanmıştı bozuldu. Ama emektar creative ep 630 kulakligim da 5 6 ay önce makinede yıkanmıştı. Ses kalitesinde en ufak bi değişme olmadi hayret ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: i run each teen me

Az öne benim de kredi kartım yıkandı. Sonuçları yazarım buraya bakalım.

Daha önce usb ve kulaklığım da yıkanmıştı, çalıştı.
    Ayrıa usb ile 4 saat denizde yüzdüm hala bana mısın demiyor.

Çalıştı sıkıntı yok
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    Geçen sene a101den 7,5 tlye almıştım kulaklığı en ufak sıkıntı yok.
    Flash bellek ise hepsiburadadan markasız bir şeydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.