Şimdi Ara

KREDİ KARTI 3 AY ERTELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
3
Favori
5.910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/is-bankasi-kredi-otelemeleri-hakkinda

sanırım tüm bankalar bu işlemi zaruri yapacaklar.

• Türkiye'nin en çok kâr eden kurumlarının hali pürmelali.. İnsanların işsiz kaldığı bir ortamda borçları 3 değil 1 ay bile erteleseler bu bir nebze nefes alma imkânı verirdi. Eminim ki batmazlardı da. Veya devlete çağrı yaparlardı, devlet sübvanse ederdi bir kısmını.
    Öyle reklamlarda çiftçinin yanındayız, hep arkanızdayız diye yaşlı dedeleri oynatmakla olmuyormuş bu iş. Bu olaylar gösterdi ki biz "ulus" olma vasfımızı kaybetmişiz. Durumumuz budur. Halkın sokağa çıkamaz hale geldiği bir ortamda faiz peşinde koşmak aşağılıkça.
  • Ne kadar alıyorlar ki faiz 3 ay için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara ile görüştüm; "bizde yok" dediler. Daha önceki gibi normal faiz ile taksitlendirme varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 26 Mart 2020; 15:15:15 >
  • 1,40 faiz ekleniyor her ay. Kampanya bunun neresinde?

• ICES NMB kullanıcısına yanıt
    1000 tl 3 ay erteleme için 1,40 orandan 55 tl faiz alıyor

• Bari faizi karşılasalar...

• Oha faizlere bak nerede 1.40 faiz kan emici bunlar durduk yere herkese 3 aylık kredi daha vermiş oluyorlar hemde 1.40 faizden asıl fırsatçılık bu !

• 6100 TL’ye 875 fark yersen diyorki 3 ay ötele Bir ayda ben senden bir kredi faizi daha alayım.

• Bu hep vardı. Faizi verdiniz mi her ay istediğiniz kadar taksit ve öteleme yapıyor kredi kartı için ama %30 u ödeme şartı vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üçkağıtçılık bu

• Faiz olmasa ise yarardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olurdu ama yapmazlar baksanıza kredinizi öteleriz diyorlar ben faiz alınmayacak sandım sevinmiştim ona bile faiz alıyorlar. Yalan dolan hep. Bu arada vakıfbank kk olanlar baksınlar 1000/4 veriyor faizsiz. 🙋🏻‍♂️

Edit: Kişiye Özel Olabilir Arkadaşlar kontrol edince çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 26 Mart 2020; 21:23:53 >
  • Bankalar için sıcak fırsat olmuş. Faizi mevduat faizi seviyesine inmeleri gerekirdi.
  • Kapitalist namussuzlar, bedavadan erteliyo gibi anlatıyorlar millete. Normal orandan daha yuksegine itelemece

• Aynen bedava olmadan ne anlamı var

• KANDIRILDIK

• Akbankı arayınca faizsiz 1 ay öteledikleri hakkında bir duyum aldım deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Çok iyi olurdu ama yapmazlar baksanıza kredinizi öteleriz diyorlar ben faiz alınmayacak sandım sevinmiştim ona bile faiz alıyorlar. Yalan dolan hep. Bu arada vakıfbank kk olanlar baksınlar 1000/4 veriyor faizsiz. 🙋🏻‍♂️

Edit: Kişiye Özel Olabilir Arkadaşlar kontrol edince çıkıyor
    1000 TL Taksitli Nakit Avans 4 taksit için 29 küsur faiz istedi,demek ki bu da kişiye özelmiş...
  • Kredimi Ertelemiştim ama faizi görünce arayıp iptal ettirdim

• "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kredi ödemeleriyle ilgili, "Kredi kartı ödemeleri haziran sonuna kadar ertelenebilecek." dedi. " bunu okuyan, "reis çok yaşa, bak yine kıyak yaptı" diyecek. halbuki kazın ayağı bambaşka.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.