Şimdi Ara

KPSS P3 ve Komiser Yardımcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Komiser Yardımcılığı için P3 puan istiyor sanırım. Bunun için bugün başlayan KPSS'ye mi başvurmam lazım?

• evet açılan kpss lisans tan veya diğerinden başvurabilirsin.Kayıt olurken bölüm seçme yerinden birşey seçme.KPSS p3 puanı için yeterli olacaktır
  • Z3A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum.
  • p3 yani B grubu kpss bu sene olmayacak ki ben mi yanlış biliyorum? Bende komiser yardımcılığı sınavına gireceğim lakin seneye olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josepth -- 15 Mayıs 2019; 19:5:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

p3 yani B grubu kpss bu sene olmayacak ki ben mi yanlış biliyorum? Bende komiser yardımcılığı sınavına gireceğim lakin seneye olması gerekiyor.
    Ben kaydoldum dostum. Sadece genel yetenek - genel kültür sınavına kaydolcaksın. Ordan alacağın puan P3 oluyomuş ve B grubunda sayılıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirylo Sidorovich Razumov

Ben kaydoldum dostum. Sadece genel yetenek - genel kültür sınavına kaydolcaksın. Ordan alacağın puan P3 oluyomuş ve B grubunda sayılıyosun.

Alıntıları Göster
    Hadi ya ben bugüne kadar hep çift hanelilerde B grubunun olduğunu biliyordum.Üni 3.sınıfım seneye çalışmayı düşünüyordum zaten neyse sağlık olsun.Ama paem alımları kapandı diye de bir söylenti var bilgin olsun umarım yalandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepth

Hadi ya ben bugüne kadar hep çift hanelilerde B grubunun olduğunu biliyordum.Üni 3.sınıfım seneye çalışmayı düşünüyordum zaten neyse sağlık olsun.Ama paem alımları kapandı diye de bir söylenti var bilgin olsun umarım yalandır.

Alıntıları Göster
    5 yıllık plan yapılmış sanırım 2015'te. 2020 son olacakmış paem alımlarında. Girersem bu sene girerim yani. Son şans.
  • Arkadaşlar taban puan neye göre belirleniyor ? geçen sene 70 taban puan gözüküyor. Birde 2020de son demişssiniz ben p3 den 63 almışım. Başvurum mantıklı değil hatta başvuramıyorum herhalde bilgilendirir misiniz acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.