Şimdi Ara

Kozmik odayı açtıran Bülent Arınç hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendisine bir suikast yapılacağı iddiasını ortaya atarak; Genelkurmay’ın kozmik odasına FETÖ’cüleri sokan bu şahsiyet ne zaman hesap verecek? Onca kişi içeri alınırken neden kimse bu duruma parmak basmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaçmasını bekliyorlar bence. Kaçtıktan sonra ortaya çıkar suçlu olduğu.
  • Bülent Arınç tecrübeli bir siyaset adamıdır.
    Kolay kolay tufaya düşmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AzimliBirisi kullanıcısına yanıt
    Adam parti içindeki her türlü pislikten haberdar konuşursa yer yerinden oynar.Ben ona dokunmaya cesaret edebileceklerine inanmıyorum.
  • Bülent Arınç'a yeni Demirel desek yanlış olmaz gibi, adam sır küpü. AKP hakkında muhalefetten daha vurucu söylemleri oldu ama birşey yapmadılar.

• Ve isin kotu yani bu adam erdoganla 40 seneden fazla suredir arkadas ve fetocu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 9 Ağustos 2016; 8:13:03 >
  • Bunu başka partinin elemanı yapsaydı neler olurdu acaba.
  • adam kandırıldı bi kere tamam mı :s:s
  • Bu kadar açık şekilde feto ile bağlantısı ilan edilen adama kimse dokunmuyor 100 bine yakın insan görevden alındı,tutuklandı,gözaltına alındı ama siyasi ayağa bir halt olmuyor çok ilginç değil mi bir şeyler dönüyor ama bakalım..

• bulent arınc ve bence hakan fidana asla dokunulmaz diye dusunuyorum, bu adamlar fazla sey biliyor cunku
  • Kozmik odada 20 gün boyunca aranma yapıldı o odadaki savaş planları gizli cephaneler ve olası savaş halinde kim nerde halka silah vericek hepsi düşman kuvvetlerinin eline geçti dış ülkelerin elinde planlarımız

Yani kısacası ülkenin namusu gitti kandırıldık deyip bu işin sorumluluğundan kurtulunamaz

Bunların yaptığını düşman ajanlar yapmaz sahi bu arada tuncay güney denilen 5 yönlü ajan noldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.