Şimdi Ara

Koton.com net %40 indirim guncel devam ediyor. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
27.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 GÜN ÖNCE ALDIĞIM 4 PARÇA -20 TL ÇEKLE 230 GELMİŞTİ ŞİMDİ 200 E ALINABİLİYOR.
    İPTAL EDİP AYNI ÜRÜNLERİ TEKRAR ALACAĞIM.
  • 2-12 günde yollanacağına katlanıyoruz.
    Kargoya verildiğine dair mail geliyor, aradan günler geçiyor ne koton sayfasından kargo sayfasına ne de takip kodu vs var.
    Bir gün elbet ulaştıracağız der gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana boyunlu bir bluz geldi,
    öyle siparişim yok.

forumda birinin olma ihtimali nedir acaba
  • Dün müşteri hizmetlerini aradım ürünler ile ilgili. Birisi Kargoya verilmişti Ama depoda gözüküyordu. Diğeri ise tedarik aşamasındaydı. Bugun ise kargoda olan ürünler dağıtıma çıktı. Tedarim aşamasındaki ürünler ise kargoya verildi
  • Snac Twingum kullanıcısına yanıt
    kaç gündür bekliyoruz
  • Ulan nerden bulaştık şunlara ya. Takip numarasını arayıp öğrendim. PTT Kargo diyo ki bizde böyle bi kargo yok ya kod hatalı ya da kargoya verilmedi. Koton diyo ki biz ayın 12'sinde kargoya verdik.
  • Arkadaşlar sakin. Tam 23 gündür bekliyorum. Dün kargoya verildi diye mesaj geldi ama hiç bir hareket yok. Daha yolunuz uzun. Uyarmıştım bir kaç kere de. 1 ay sonra gelsin ben beklerim diyorsanız alın güzel fırsat bence. Alın aldırın arkadaşlar
  • Benim ürünler geldi arkadaşlar, yanlız iki parçanın birini iade edince kuponu da düşüp mü iade ederler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electradio -- 21 Aralık 2019; 0:41:56 >
  • 10 gün oldu bir PTT Kargo takip no var girip bakıyorum hareket yok. Koton müşteri hizmetlerini aradım biz bilmiyoruz diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar koton jeanlerinden anlayan bakabilir mi?
    Şimdi; Brad, Micheal ve Justin türleri arasından seçim yapmaya çalıştığımda tam olarak istediğim kalıbı bulamıyorum. Bugün mağazaya gittiğimde de aynı sorunla karşılaştım. Benim istediğim kalıp şöyle: Düşük bel değil NORMAL bel olacak. Paçası dar olacak ve diz kapağından itibaren bacağı saracak.
    Bradlerin paçaları çok salaş zaten bacaklarım ince şalvar gibi oluyor. Fakat beli normal.
    Micheal ve Justin düşük bel ve aşırı skinny fit. Giydiğim zaman testislerime baskı yaptığını hissediyorum hemen.https://www.koton.com/tr/erkek-brad-jean-pantolon/p/0KAM43303LD99932%2032
    Ben bunu sipariş ettim elime ulaştı fakat paçaları hiç de fotoğrafta gözüktüğü gibi değil. Ürün kodu vs. aynı. Ama dizden itibaren kumaş dalgalanıyor.

• nerden bulaştık arkadaş yaa.
    indirim ayagına yalan dolan hep.
  • 10 gün önce aldığım kaban halen ortalıkta yok, verdikleri kargo numarasıda yalan, koton tam bir Rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jensen.ackles -- 23 Aralık 2019; 14:19:20 >
  • 13 gün oldu ses seda yok ^^

edit: yazdıktan 1 saat sonra geldi. Saat 17:00 civarında getirdiler. Kargo takip numarasıyla kontrol edilmiyordu. Boş takip numarasıyla , işleme alınmadı yazısı çıkıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kgn* -- 23 Aralık 2019; 19:26:22 >
  • 12 gün sonra kaban ulaştı şükür

• luck runs out kullanıcısına yanıt
    Justin cok dar o baski yapabilir evet :) brad de paca olarak genis kalabilir. Michael oneririm bana guzel oluyor 30 beden. Bu arada Joe var o da ust kismi bol, biraz salas yani, dizden asagisi daraliyor ama bacaga yapismiyor. İlla bacagima yapissin dersen mecbur michael ya da justin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 23 Aralık 2019; 17:47:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

12 gün sonra kaban ulaştı şükür
    Herhangi bir kargo hareketi oldu mu siparişinizde? yoksa habersiz mi geldi acaba kargonuz
  • Kim getiriyor siparişleri, gelip evde bulamazlarsa ne yapıyoruz? Hepsijet hakkında en ufak bilgi yok, öylece bekliyoruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: jensen.ackles

Herhangi bir kargo hareketi oldu mu siparişinizde? yoksa habersiz mi geldi acaba kargonuz

Alıntıları Göster
    Benim kargo şikayetvara yazınca sonunda çıkış yapıldı, PTT ile gönderiliyor, ben arayıp takip kodunu aldım, son alışverişim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.