Şimdi Ara

Koton.com net %40 indirim guncel devam ediyor. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
27.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AyrtonSercan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim güle güle giyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ValarMorqhulish V kullanıcısına yanıt
    Bende kampanyanın ilk günu sipariş verdim. Sonraki gun kargoya verildi diye msj geldi. 7 gun oldu gelen giden yok. Kargo takip te yok. Bu benim 2. Koton kazigim. 26 kasimda verdiğim sipariş daha gelmedi. 17 gün oldu. Ptt kargo zahmet edip bulunduğum ile yeni getirebildi. Onumuzdeki hafta eve getirirler umarim. Bu sefer akıllandım ama.

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    HepsiJET'in yeri Trump AVM'nin içinde hayır orada oldugunu bilsem gidip elden de alırım bekliyelim biraz daha :D
  • 5 gundur yollamiyor.

• hahtası doldu hala kargodan haber yok,mng yerine hepsijet diye saçma bi kargoya vermişler .iade etmek gerekirse bu kargocuları nasıl bulucaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koton u aradım. 2 siparişim için ptt kargo takip numaralarını aldım ama takip numaraları boş. Aliexpress gibi 1 ay dan evvel gelirse sevineceğiz mecbur.

• N11'de ki Koton'un kendi mağazasından kupon var diye alışveriş yaptım.(ürünün fiyatı %35 indirimliydi orada da, kuponda olunca daha ucuza geldi tabi) HepsiJet ile gönderdiler. 2 ya da 3 iş günü içinde geldi sanırım. Ben yolda sanıyordum meğer gelmiş kargo, o yüzden emin olamadım.
  • Kaç gün önce verilen kargo gelmedi. Takip numarası da yok ortada

• ilk gün kargoya vedik diye mail geldi,2 haftadır ulaşmadı bu nasıl Jet kargoymuş

• 8 gun oldu. Ne gelen var ne giden. Nerden bulaştik bunlara

• HepsiJet ile kargoya verilenler için;
    Sipariş numaranızın başına KTN ekleyip takip edebilirsiniz.
    Ancak baya yavaş davranıyorlar haberiniz olsun.
  • İndirim bitti mi?

• 2 aralıktan beri ptt kargo Anadolu yakası kargo işleme merkezi midir nedir oradan, kargo hareket etmiyor. Telefonla ulaşılamıyor, şikayet sisteminden dönüyorlar mail ile ancak yoğunluk var deniyor. 15 günde aşılamayan yoğunluk gün ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hal alır, mont aldım yaz gelecek!

Yoğunluk şubede olsa anlarım, daha istanbuldan şehrime yollamayı beceremediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 18 Aralık 2019; 12:0:52 >
  • koton u aradım kargo çıkalı çok oldu ptt de bekliyor diyor. ptt yi arıyorum takip numarası yok birşey yapamam diyor ortada kaldık

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

2 aralıktan beri ptt kargo Anadolu yakası kargo işleme merkezi midir nedir oradan, kargo hareket etmiyor. Telefonla ulaşılamıyor, şikayet sisteminden dönüyorlar mail ile ancak yoğunluk var deniyor. 15 günde aşılamayan yoğunluk gün ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hal alır, mont aldım yaz gelecek!

Yoğunluk şubede olsa anlarım, daha istanbuldan şehrime yollamayı beceremediler.
    Şikayetlerim işe yaradı sanırım, hele şükür kargom kendini Konya'ya atabilmiş. Yarın elime ulaşır sanırım.

Takip numarası var ise Ptt'ye şikayet sistemi üzerinden ulaşın. Takip numarası yoksa zaten ptt'ye (kargoya) nasıl teslim ettiklerini söylüyor Koton?

• Bendeki kargo takip hepsijete yönlendiriyor ama takip numarasi full harf ve hepsijetten takip edilmiyor, sayfa acilmiyor. Kargo takip numarası mi yanlış acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Bendeki kargo takip hepsijete yönlendiriyor ama takip numarasi full harf ve hepsijetten takip edilmiyor, sayfa acilmiyor. Kargo takip numarası mi yanlış acaba?
    Sipariş numaranızın başına "KTN" ekleyin o şekilde sorgulatın.
  • Hala kargoya verilmedi

• Musteri hizmetlerine mesaj attiktan 5 dk sonra ürün kargoya verildi :) Aramazsaniz ne zaman verirler mecul.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.