Şimdi Ara

Kota sayfasına girebiliyor musunuz?(girmeye başladı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben girmeye çalışıyorum "işlem hatası-Giriş Başarısız" diyor.Kullanıcı adını veya şifreyi yanlış giriyorum desem aynıları ile internete bağlanıyorum...Genel bir sorun mu yoksa bana has bir durum mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irish -- 26 Eylül 2005, 12:18:44 >

• bende de aynı sorun var..ilk önce şifre çalındı diye tırstım hatta ama genelde böyle bir sorun var..
  • arkadaşlar artık alışın bu sorun hep var işlem hatası yada yanlış işlem vs vs vs. ilk defamı başınızqa geliyor.
  • @ttnet yazmayın kullanıcı adının sonuna.
  • bende de girmiyor. tt net e
  • quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

arkadaşlar artık alışın bu sorun hep var işlem hatası yada yanlış işlem vs vs vs. ilk defamı başınızqa geliyor.

evet 5 aydır ilk defa başıma geliyor...

quote:

Orjinalden alıntı: tsender

@ttnet yazmayın kullanıcı adının sonuna.

yazmıyorum zaten...
  • bir gün giriliyor bir gün girilmiyor, nasıl bir iştir anlamadım.
  • abi bu formu okuyunca acaip rahatladim varya
    bende sifre calındı fln sandım...
  • Arkadaslar , ADSL baglanalı 6 saat oldu , benımde ilk merakım kota takibi nasıl yapılıyor?
    Bende de sifre hatalı diyor.
    Zaten kurulumu yapan sahis ben evde yokken bir kagıt parcasina sifremi yazmıs ve yazdigi sifre yanlısmıs ,bugun baglanmak icin epey bi ugrastıktan sora telefon actıgımda ogrendım sahsin sifremi yanlıs yazdigini.
    Formu okuyunca bi nebze rahatladım en azından
    Netice de bende netten kota takibi yapamiyorum.
    Aman ne hos
  • Halen girilmiyorrr yaaa dün geceden beriii uçtu ttnet
  • şuan itabari ile girebiliyorum
  • Benim hala girmiyo!
  • Kahrolası kota sayfasına hala girilmiyor!!!...
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

Ben girmeye çalışıyorum "işlem hatası-Giriş Başarısız" diyor.Kullanıcı adını veya şifreyi yanlış giriyorum desem aynıları ile internete bağlanıyorum...Genel bir sorun mu yoksa bana has bir durum mu?

hayır 2 gündür girilmiyor
  • kota sayfasına bende giremiyorum
  • ben benim gibi bir çok arkadaş rahatladı sanırım..ama girmemesi de ayrı bir saçmalık
  • Ya arkadaşlar kota sayfasına girilmiyo girilmiyo sonra bi bakıyosunuz kotanız dağları delmiş geçmiş bana bunun gibi birşey olmuştu Türk Telekoma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 25 Eylül 2005, 10:56:59 >
  • Benimde girmiyor. Özellikle ay sonu gelince girmemesi ilginç.
  • evetttt yaaa off halen girmiyorrr
  • ohh nasıl rahatladım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.