Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kota sayfasına girebiliyor musunuz?(girmeye başladı)

54
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Kota sayfasına girebiliyor musunuz?(girmeye başladı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1451 Mesaj
    herşey normal
    |
    |
    çok rahatladım bea ancak telekomun yeni marifetlerinden biri olmasın ayın son 5 günü kota sayfasını bloke edip milletin kotayı aşmasını istiyor heralde yaparlar mı bence yaparlar bunun burası Türk Telekom
    |
    |
    |
    |

AMD PHENOM II X4 925 @3GHZ l MSI 870A-G54 l FEEL HURRICANE II l 4 GB GEIL DDR3 1600 ECO + 4GB HI-LEVEL DDR3 1600 l HIGHPOWER 500Watt l 768MB PALIT GTX460 675/1800@750/1800 l 2x500GB Seagate Barracuda 12 SATA3 - RAID 0 l BENQ DW1640 DVD-RW l AOC F22S 22' 1920x1080 l
    .:::Creative AUDIGY + LOGİTECH X530 5.1:::.
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    bende de aynı sorun var...

quote:

Orjinalden alıntı: peephole

bende de aynı sorun var..ilk önce şifre çalındı diye tırstım hatta ama genelde böyle bir sorun var..

şifren çalınıp değiştirilse internete bağlanamazsın ki...

quote:

Orjinalden alıntı: vurucu

çok rahatladım bea ancak telekomun yeni marifetlerinden biri olmasın ayın son 5 günü kota sayfasını bloke edip milletin kotayı aşmasını istiyor heralde yaparlar mı bence yaparlar bunun burası Türk Telekom

|
    |

• Yarbay
    2914 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

Ya arkadaşlar kota sayfasına girilmiyo girilmiyo sonra bi bakıyosunuz kotanız dağları delmiş geçmiş bana bunun gibi birşey olmuştu Türk Telekoma

haklısın ...çok adi insanlar ya..benden de
    |
    |

^_^
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    hala giriş başarısız dio bende..
    |
    |
    |
    |

Şimdi bakalım kaç olcak sadece foruma giriyorum size burdan haber verecem taş çatlasa 3.80 olması lazım hadi hayırlısı!!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    Girmemeye karalı galiba...
    |
    |
    |
    |

^_^
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    HAYIR

BENDE İLK ÖNCE ŞİFREM ÇALUNDI DİE TIRSTIM AMA ŞİMDİ RAHATLADIM

DEMEKKİ TEK SORUN BENDE DEĞİLMİŞ
    |
    |

EĞLENMEK YA DA EĞLENMEMEK; İŞTE BÜTÜN MESELE BU...
    BELKİ YARIN ÖLÜRÜM, O ZAMAN SON GÜNÜMÜ İYİ GEÇİRMELİYİM
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    bende şifremi değiştirdim de ben mi hatırlamıyom diye saf saf düşünüyom
    |
    |

Orjinalden alıntı: vurucu

en son 10 gün önce girebildim o zaman kotam 2.1gb'tı şu anda muhtemelen kotanın sınırına gelmişimdir her ay kotayı 1veya 2 mb aşıyorum telekom bu işe kıl oldu galiba
    |
    |

• Yüzbaşı
    485 Mesaj
    bende de aynı sorun var.Bende zannetmiştim ki sorun sadece bende.ohhhh valla rahatladım şimdi
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2914 Mesaj
    benim girmeye başladı arkadaşlar.çok şükür..iyi bari daha kotayı aşmamışım
    |
    |

^_^
  • Yarbay
    7476 Mesaj
    Beyler ben size nedemiştim yukarda,bu türk telekom nasıl kazıklıyo adamı bakın en son 3.67 idi sadece 20mblık dosya indirmiştim şimdi ise 3.99 olmuş dediğim gibi sadece forumlara giriyodum en yakın zamanda kapattırcam ben bu adsl'i yoksa telekomla papaz olcam
    |
    |
  • Yarbay
    2914 Mesaj
    quote:

Beyler ben size nedemiştim yukarda,bu türk telekom nasıl kazıklıyo adamı bakın en son 3.67 idi sadece 20mblık dosya indirmiştim şimdi ise 3.99 olmuş dediğim gibi sadece forumlara giriyodum en yakın zamanda kapattırcam ben bu adsl'i yoksa telekomla papaz olcam

biz bu durumda hakkımızı nasıl savunacağız belli değil.tüketici hakları bu durumda nasıl devreye girer o da belli değil.benim bir kere sayfada 2,4 gözüküyordu faturada 3,8 geldi.dilekçe verdim sorun yok dediler.sistem de 3,8 gözüküyormuş.ee niye o zaman 2,4 yazıyo.hadi yanlış olsun bu kadarmı hata olur.her şey telekomun lehine..
    |
    |

^_^
  • Yarbay
    7476 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: irish

quote:

biz bu durumda hakkımızı nasıl savunacağız belli değil.tüketici hakları bu durumda nasıl devreye girer o da belli değil.benim bir kere sayfada 2,4 gözüküyordu faturada 3,8 geldi.dilekçe verdim sorun yok dediler.sistem de 3,8 gözüküyormuş.ee niye o zaman 2,4 yazıyo.hadi yanlış olsun bu kadarmı hata olur.her şey telekomun lehine..

Napalım burda biz müşteri durumunda olmuyoruz heralde onlar ne yazarsa onu ödiycez valla ben bu telekomun nasıl adsl verdiğini analayabilmiş değilim,bunlar bize hakkımızı vermezler hakkımızı yerler!
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.