Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (4882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48804881488248834884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşıya giderken covid kaptım. İstanbul'da sokakta ve otobüste, hayatımda hiç bu kadar çok salgın hastalık beliritisi gösteren insan görmemiştim. Yazın ortasında, her 10 kişiden 4'ü öksürüyor, hapşırıyor...

Hala ekonomi, turizm vs. diye önlemleri almayanlar, salgını yok sayanlar insanların sağlığını hiçe sayıyorlar.

Doğru düzgün test yapsalar, vaka sayısının rekor sonuçlar vereceğini düşünüyorum.

Acil şekilde, kapalı alanlarda maske zorunluluğu, HES kodu ve aşı zorunluluğu uygulamaları geri getirilmeli.

• ikigai kullanıcısına yanıt

İşte bak senelerdir diyorum şunun fitilini yapsınlar diye.

Fitili olsa aşıya gitmeye gerek kalmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İnsanlar bunlardan sıkıldı farkında mısınız? Sonsuza kadar hiç kimse böyle yaşayamaz, o yüzden akışına bırakmak gerekiyor her şeyde olduğu gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Oldu paşam başka ? kapma ben niye kapmıyorum

• Chaveez kullanıcısına yanıt

Aşı olmanız ve maske takmanız gerekiyor. Bunlar çok basit ve çok etkili önlemler. Kendi sağlığını ve başkalarının sağlığını, bu kadar basit önlemlerden rahatsız olduuğu için riske atmaya kimsenin hakkı yok.

Senin dediklerini kaldırabilecek herhangi bir ekonomimiz artık olmadığı ve de olmayacağı için kafam çok rahat, keyfime bakıyorum. Ben 3 doz aşımıda oldum ayrıca bilip bilmeden yorum yapmayın, maske konusu ise istiyorsanız adresinizi pm’den gönderin size birkaç kutu hediye göndereyim. Siz ve tüm çevreniz 2’şerli, 3’erli takarsınız doya doya

• Belgrad’a gezmeye geldim eşimle, herkes kendi havasında, covid falan burada hikaye.

Bir tek bizim memlekette hala maske ve aşı yaygarası yapılıyor.

Sürekli korku ile yaşanmaz.
    Hayat devam ediyor…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 30 Temmuz 2022; 0:33:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 365 bin vaka açıklandı bu hafta

• Panthér kullanıcısına yanıt
    dünya zaten belgrad ve türkiye diye ikiye ayrılır. geri kalanı hep okyanustur.

he?

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Ah canım benim! Zoruna mı gitti?

ne zoruma gitmiş olabilir ki? okuduğunuzu mu anlamadınız, akli melekeler de mi sorun var?

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

İşte o kahraman

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Sataştığına göre, zoruna gitmiş işte!

Sen 3~5. aşını da ol evden çıkma, 3 tane de maske tak yatarken, tamam mı canım benim!

Bizim ülkeden başka, kimse sallamıyor diyorum, kafan da basmıyor? Şimdi buradayım buradan örnek verdim, diğer yerleri de mi tek tek sayayım? Anlaman için! Maskeden aşıdan kafa gitmiş sizde…

pardon ya. akli meleke sorunu gerçekten varmış. sıkıntılı bir insan görünce sopamı saklarım ben. hadi güle güle.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Bende covidim 7. gün oldu hala geçmedi,

Verdikleri raporun süresi bitti, 3-5 gün daha rapor almak için yapabileceğim birşey var mı biliyor musun usta

• Hee! İşine gelmeyince akıl meleke…

Tarzından belli zaten, muhatap alınacak birisi olmadığın.

Hadi şimdi git yat uyu! Rüyanda. Corona iile savaşına devam…

@1234Rambo kardeş 😇

• BabyYoda B kullanıcısına yanıt

bilmiyorum, test ol belki pozitif çıkarsan yenilerler.

• bu surilere pakilere ve turistlere korona bulasmiyormu ne hastanede gorüyorum nede testte bu nasil is bize ozeli mi bu hastalik bu ülkede Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• ugarb kullanıcısına yanıt
    Adamlar komik. İli kişiyi foto çekip birde konuşturmuşlar.Bu aşı sevicilerde ne yapacağını şaşırdı

• gzegen kullanıcısına yanıt
    O kadar turist geldi gitti daha kovit oldum ülkeme dönemiyorum diyen duymadım. Bir göz odada 10 kişi yaşayan Suriler pakiler afganların zaten kovit zırhı var. Belli ki bu virusün Türklerle bir düşmanlığı var.

• 
Sayfa: önceki 48804881488248834884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.