Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım İskadinav ülkelerinde neden maske zorunlu değil. Sağlık bakanları zorunlu görmüyor. Halkın %5'i yani isteyen maske takıyor.

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• nucro kullanıcısına yanıt

Dün ilk kez danimarka'da kapalı alanlarda maske zorunluluğu başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Benim anlamadığım İskadinav ülkelerinde neden maske zorunlu değil. Sağlık bakanları zorunlu görmüyor. Halkın %5'i yani isteyen maske takıyor.

halkı uyutursan böyle bi virüs yok dersen kimse maske takmaz

ukraynalı bir vucut geliştirme uzmanı 32 yaşında virüse inanmıyordum türkiyede kaptım öldüm dedi öldü dedi yani adam araştır ve gör inanmıyordum bu virüse kapana kadar diyor ama nasıl bi virüs çözemedim 32 lik adamı öldürüyor 80 yaşındaki adama bişey olmuyor

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1319934590077882368?s=21

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

halkı uyutursan böyle bi virüs yok dersen kimse maske takmaz

ukraynalı bir vucut geliştirme uzmanı 32 yaşında virüse inanmıyordum türkiyede kaptım öldüm dedi öldü dedi yani adam araştır ve gör inanmıyordum bu virüse kapana kadar diyor ama nasıl bi virüs çözemedim 32 lik adamı öldürüyor 80 yaşındaki adama bişey olmuyor

Alıntıları Göster

Corona medya ve bilim adamlarına koşulsuz iman etmenın sonucu bu..Biraz araştırsan o ukraynalı fenomenin kalp hastalığı olduğunu ve o vücut için ne tür steroidler kullandığını bilirdin ama algı güzel..Kendi eşi açıkladı kalp ritim bozukuluğu yaşadığını ee onlarca da ilaç ..ama korona ..Bu şekilde kaç kişi öldü hep aynı hikaye..Zaten covidden önce insanlar ölümsüzdü..Gençlere tavsiyem Sahte din adamları sahte bilim adamları ve dahi tüm bağımlı medya kuruluşlarına itibar etmeyin şühheci ve araştırmacı olun..Artık dünya zihin ve algı kontrolü esas alınarak yönelitiliyor..Akıl en büyük nimet degerlendirin..Askıda beyin kampanyası lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

https://twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1319934590077882368?s=21

Bu da moda zaten ünlülerin korona olması hafif üşütsen başın agrısa az ateş tamam..Uyduruk test zaten pozitif sonra intihar için bile içilmeyecek onlarca ilaç..Takip edin ünlülerrin yeni modası bu bak bu bile oldu biz kesin ölürüz..Algı güzel ama zerre inancım yok normal haytıma devam ediyorum uyduruk maske yüzünden tüm cildim alerji oldu bu zulmün biteceği de yok yazı bu millete ..

• Virus abartılıyor diyen arkadaşlar izlesin, doktorun söylediklerini dinlesin, oradaki hastaları nasıl entübe ettiklerini görsün.

Hâlâ abartıyorlar kardeşim diyorsa yapacak birşey yok.

• Bir ürperti geldi okuyunca.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Onca mülteci var, geliyorlar, onları nasıl kontrol altında tutacaklar.

Avrupaya gitme hayali kuran Mülteciler büyük şehirlere geliyor ve koronadan başka hastalıklarda geliyor...

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146148765

• astronot kıyafetının hiçbir işe yaramadığı gibi ölüm oranını yükselten bir faktör olduğu acı bir şekilde tartışılıyor olacak ileriki zamanlarda.

evet virüs abartılıyor, abartmanında ötesinde bu bir devrim, büyük bir yalan, insan özgürlüğüne ahlakına ve geleceğine açılmış bir savaş.

entübasyon dediğin olay bugüne özgü birsey değil. virüs size bulaşacak diye bencil bir şekilde edindiğiniz korku kanserden ölen milyonlarca kişiye haksızlık.

pcr testinin neyi ölçtüğü belli değilken insanlara amansız hastalık psikolojisinin yaşatılması büyük insanlık suçu astronot kıyafetiyle tedavi yapılmaya çalışılması da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akordiyon -- 24 Ekim 2020; 16:27:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemres 06

Corona medya ve bilim adamlarına koşulsuz iman etmenın sonucu bu..Biraz araştırsan o ukraynalı fenomenin kalp hastalığı olduğunu ve o vücut için ne tür steroidler kullandığını bilirdin ama algı güzel..Kendi eşi açıkladı kalp ritim bozukuluğu yaşadığını ee onlarca da ilaç ..ama korona ..Bu şekilde kaç kişi öldü hep aynı hikaye..Zaten covidden önce insanlar ölümsüzdü..Gençlere tavsiyem Sahte din adamları sahte bilim adamları ve dahi tüm bağımlı medya kuruluşlarına itibar etmeyin şühheci ve araştırmacı olun..Artık dünya zihin ve algı kontrolü esas alınarak yönelitiliyor..Akıl en büyük nimet degerlendirin..Askıda beyin kampanyası lazım..

Alıntıları Göster

hocam o vucut geliştirmeci kalp hastasıysa nasıl oluyor da spor yapıyor o kadar

• Korona şüphesi olanlara evde test yapılmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-84B7F5BB9

Psikolojiniz çok bozulmuş...umarım iyi gelir

10 numara 5 yıldızım.senin bozulmuş bennce cünkü sacmalıyorsun.Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• burada inanmayanlara örnek mesela.32 yaşında ukraynalı virüse inanmıyorum diyip maske takmamış türkiyede kapmış virüsü.sonrada ölmüş.hastayken pişmanım inanmadığıma diyordu.burada bazılarının psikolojisi bozulmuş.inanmıyorlarsa virüs tedavi yerlerinde test yapanlara iş veriyorrlar oralarda calışsınlar görürüm ozaman inanıp inanmadığına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 24 Ekim 2020; 15:50:31 >
  • Birde O ukranyalı genç ve sporcuydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 24 Ekim 2020; 15:56:31 >
  • Oysa ben Koronayı abartmıyorum. Allah'tan korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-84B7F5BB9

Oysa ben Koronayı abartmıyorum. Allah'tan korkuyorum.

allahtan korkan yalan söylemez.Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• cemres 06 kullanıcısına yanıt
    Maske yüzünden balgam sorunu yaşıyorum ' gribal enfeksiyonlar harici yaşamadığım bu sorun ' maske takmaya başladıktan sonra tekrar başladı. Maskeyi her taktigimda öksürüyorum ' çünkü etraftaki tozları maskeyle beraber soluduğumu hissediyorum. Benim cildim de deri döküntüsü çok var maalesef ve maskeyle birleşince beni mahvediyor. Kendini akıllı diye tanıtan insanların bile bu bu spekülasyonlara inanması ve inanmayanlari cahil ilan etmesi saçmalıktan birşey değil. Bilime tabi ki saygım var ' ancak bilim adamlarının yüzde yüz bağımsız olduğunu asla düşünmüyorum. Zamanında tvye çıkıp hazır paketlenmiş gıdalar sağlıklı diyen doktorlar gördük. Ama eleştiri yapsan komplocu diyip gecistiriyorlar. He kardeşim ' sen sorgulama sadece tvye inan. DSÖ gibi kimlerin himayesinde olduğu açıkça belli olan kurumlara inan. Birşeyler araştırıp İddaa ortaya atan insanlara komplocu de dalga geç kendince.. Covid 19 dan değil korkudan ölecekler haberleri yok. Kabul edin işte ' medya körüklüyor yangını ' ve tüm dünyada böyle bu durum. Avrupa'da insanlar boşuna mı ayaklandı ? Herkes aptal mı ? Covid 19 öncesi ' insanlık ölümsüzmüydü ? Bazı doktorlar neden TV kanallarından uzaklaştırıldı ? Canan Karatay gibi doktorlar ' sırf bu algıcı medya ve yandaşları yüzünden TV de yok. Covid aşısı bulunsa bile ne kadar guvenebilecegiz ? Ünlüler de insan ayrıca ' medyanın haber yapması bile saçma.

• nucro kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benimde yıllardır burnum tıkanır ama bunda başka oldum. Burnum tıkalı değil hatta olmadığı kadar açık ama zerre koku alamıyorum çamaşır suyu kahve sarımsak sirke ne varsa denedim koku hiç yok burnumda açık. Ben negatif eşim pozitif çıktı bana ilaç vermediler

• 
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.