Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Düşünsenize 10 sene geçmiş yıl olmuş 2030,aşı bulunamamış,bulunsa da beklenen etkiyi verememiş virüs tam gaz devam ediyor,herkesin en az bir tanıdığı vefat etmiş. 10 senedir maske yasağı devam etmiş,nefes alamamaktan halkın ciğerlerinde ve beyninde hasar meydana gelmiş,yüzlerimizde kalıcı maske izleri oluşmuş. Fahrettin Koca 10 senenin sonunda yine bir akşam açıklama yapıyor: "Kritik bir dönemdeyiz,maskenin önemi arttı. Sosyal mesafeye dikkat edelim,birlikte başardık başaracağız"
    ıyyy ıyyy

O hiç ödün vermedikleri yüce devletim yüce milletim siyaseti ve sarsılmasın istedikleri kanla, vahşetle "kazan(dır)ılmış" egoları yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Corona aşısı bulunsa kızamık gibi bir kere yapılması yetiyor mu yoksa grip gibi tekrarlanması gerekecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yani Koronayı abartmıyor musunuz? Peki öyleyse; en azından alttaki soruya cevap verin...

Medya bu güne kadar böyle dile getirmese bu hastalığı fark edebilecek miydiniz?

Cevabınız hayır ise bu hastalığı abartıyorsunuz...

Cevabınız evet ise... vay canına!!! Söyleyecek sözüm yok...

Koronayı abartanlar kimse de psikoloji bırakmadı. Neden mi? Çünkü;

Mesela maske takmak gerçekten psikolojimi bozuyor. Nefret birşey...Allah' ın verdiği nefesi kesiyorlar, halbuki sıhhat için önce hava almak lazım.

Sosyal mesafe diye diye sosyal kelimesinden nefret eder oldum. (Belki de amaç buydu sosyallikten nefret ettirmek.)

Sürekli korona lafı duymak tiksinti derecesinde psikolojimi bozdu.

Zaten hijyen bir millettik. Hijyen de abartıldı ve iyice paranoyak etti milleti. Hijyen olmaktan iğrenir olduk, olacağız (belki de amaç bu).

• Kardeşim covid pozitif, annem babam temasli olup rahatsizlaninca ambulas ile gidip test verdiler.

22.10 Perşembe günü saat 11 gibi test verdiler 3. Güne girdik hala sonuç yok

Annemin öksürüğü arttı PRC testleri kaç günde çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-84B7F5BB9

Ne yani Koronayı abartmıyor musunuz? Peki öyleyse; en azından alttaki soruya cevap verin...

Mesela maske takmak gerçekten psikolojimi bozuyor. Nefret birşey...Allah' ın verdiği nefesi kesiyorlar, halbuki sıhhat için önce hava almak lazım.

Sosyal mesafe diye diye sosyal kelimesinden nefret eder oldum. (Belki de amaç buydu sosyallikten nefret ettirmek.)

Zaten hijyen bir millettik. Hijyen de abartıldı ve iyice paranoyak etti milleti. Hijyen olmaktan iğrenir olduk, olacağız (belki de amaç bu).

senin kafanla kanserde yok Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

madem kanserde yok neden ölüyor bu insanlar sebebini acıkla.durup dururken mi ölüyor.

neden bu virüsten ölüyor insanlar viürüs değilse nedir hangi sebebten ölüyor

tabiki virüsten bu kadar ülke aptal bir sen akıllı hey allahımKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

arkadaşım ailece yakalandı perişan etti.tanıduğımın tanıdığı perişan oldu tanıdığım helallik bile istemişti.sen hala yok diyorsun.gözümüzle görmesek kandırcan burada palavralarla.sonucta ismi a olur b olur corono olur ama bir sebebi var bu virüs gercek.kimisinde öldürüyor kimisinde cektiriyor kimisinde hafif gecirtiyor tamamen şansa artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 24 Ekim 2020; 19:4:51 >

• esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt

Danimarkalilarin da çinliler gibi koronadan haberi yok o zaman :D

• Şaka gibi ülkeyiz kanald de haberleri izleyen oldumu? Ağva sahillerinde jandarma denetimde maskesizler her yerde tabi jandarma kolonya tutar gibi buyurun maske takdim edeyim diyor insanlara ceza yazacağına. Bu kafayla korku salmadıkça insanlara ne maske taktırabilirsin ne virüs biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 24 Ekim 2020; 19:19:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-84B7F5BB9

Ne yani Koronayı abartmıyor musunuz? Peki öyleyse; en azından alttaki soruya cevap verin...

Senin psikolojini bozdu insanları canından ediyor senin gibi vurdum duymazlar yüzünden allahın verdiği nefesmiş kimsenin kesmeye hakkı yokmuşnne zırvalıyosun sen sesli güldüm

• sky83 S kullanıcısına yanıt
    Genelde 24 saatte çıkar. Negatif ise bazen test geç çıkabiliyor. Öksürük psikolojik olabilir. Test doğruluğu %71 maalesef, şehrinizdeki pandemi hastanesinde tomografi ile daha net sonuç alırsınız. Geçmiş olsun. En önemli şey psikoloji gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Okuduğundan hiçbirşey anlamıyorsan elimden bişey gelmez Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] . O kadar yazdım. Abartma diye ama herşey gibi alay etmeyide abartmışsın. Orona yok demedim abartıldı dedim hemde çok ama çok abartıldı.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt

Zırva değil gerçek bu. PCR testi neyi buluyor tam olarak biliyor musun?

Nerenle ne kadar istiyorsan o kadar gül, bu senin bileceğin iş. Üslubunda ortada zaten. Yüzyılın balonu...

dakika 02:49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 24 Ekim 2020; 20:56:30 >

• "KORONA" hakkında tehlike algısı! Köpürtülüyor! DR. Yavuz Dizdar

Bakın çok değerli bilgiler veriyor vaktiniz varsa mutlaka izleyin. Boşa harcanan zaman kesinlikle değil...

Dakika 29:46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 24 Ekim 2020; 21:35:31 >
  • nucro kullanıcısına yanıt
    İsveç sürü bağışıklığını uygulayacağını açıklamıştı.

• Arkadaşlar 7. gündeyizde öksürük gibi belirtileri ne zaman geçiyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raiden Shogun

Arkadaşlar 7. gündeyizde öksürük gibi belirtileri ne zaman geçiyor acaba?

öskürük şart değil

ölümlerin %35 i öskürüksüz kalp krizi

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

öskürük şart değil

ölümlerin %35 i öskürüksüz kalp krizi

Alıntıları Göster

Annemin halsizligi filanda vardı fakat azaldı bu saatten sonra herhangi anormal bir şey olmaz değil mi Allah korusun

• Bilgisi olan belki vardır diye yazıyorum. Eşimin testi pozitif çıktı filyasyon ekibi ilaç getirdi benden de sürüntü aldılar benim test negatif çıktı fakat bende tat ve koku kaybı var çamaşır suyu kahve sirke sarımsak hiçbirinin kokusunu alamıyorum. Hergün arayan filyasuon ekibine söyledim ilaç istedik siz negatif çıktınız veremeyiz dediler. İlaçsız atlatılır mı bu corona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 31 Mart 2020'den bir haber. Wuhan da hayvan pazarları yeniden açılmış bile. Ne var bunda diyebilirsiniz ama pazardakilere bakın kaçında maske var? Neden güya vukuat olan pazarda kimse maske takmamıştır?

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

vee hatırlatma Şubat ayı haberlerinden, koronadan düşüp ölme görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 24 Ekim 2020; 23:54:8 >

• çok güzel bir belgesel var. imkan bulan izlesin. insanlığın, para kazanma uğruna giderek hayvanların türlerini yok etmeleri, bunu yaparken, bir çok insan teması olmayan hayvanla temas haline geçilmesi vb. üzerine. hayvanlarda da aynı insanlarda olduğu gibi bir çok virüs yaşıyor. bu virüslerin çoğuna henüz maruz kalmadık. hayvanın insan yaşama alanlarında işi yok. ama insanlar bu hayvanları avlamaya başlıyor. çoğunlukla da "şuna iyi geliyor, buna iyi geliyor" diye kocakarı zırvaları için. bu hayvanları da canlı hayvan pazarında mesela, direk kesip parçalıyorlar. hayvanda bulunan virüsle ilk temas olduğu anda, virüsün yıkıcılığına bağlı bir çok yeni pandemi olasılığı sürekli artıyor.

not: konuda bilgilendirici yazı yok yea, diyenler için bilgilendirici yazı yazdım. tık yok. ne komik adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 25 Ekim 2020; 17:37:45 >
  • Maske takıyorlar mı? Çinin hepsi mi aşılandı? Nedir bu güven...

Videonun başında iki kişide maske görebildim... Onlarda nizami takmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 25 Ekim 2020; 0:28:40 >
  • 
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.