Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.165
Cevap
238
Favori
4.378.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31693170317131723173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pandemi hastanesine gidip test + akciğer filmi çektirmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pendik05

Bilgisi olan belki vardır diye yazıyorum. Eşimin testi pozitif çıktı filyasyon ekibi ilaç getirdi benden de sürüntü aldılar benim test negatif çıktı fakat bende tat ve koku kaybı var çamaşır suyu kahve sirke sarımsak hiçbirinin kokusunu alamıyorum. Hergün arayan filyasuon ekibine söyledim ilaç istedik siz negatif çıktınız veremeyiz dediler. İlaçsız atlatılır mı bu corona

Atlatılıyor evet bünyeylede alakalı. Şuan eşiniz nerde bilmiyorum ama evdeyse aynı odada kesinlikle bulunmayın. Test için ise röntgen ve kan testi değerlerine göre şuan corona var diye yorumluyor doktorlar negatif çıktıysa test korona yok demek de değil sizde belki hafif ve az miktarda kanda vardır sizi yatağa düşürmemiştir dediğim gibi buda kan değerleriyle ortaya çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Korona şüphesi olanlara evde test yapılmıyor mu?

Hayır belirtiler varsa bile yapmıyorlar röntgen çektiriyorlar önce hastanede sonra kan testi. Kendiniz gidip ücretiyle yaptırabiliesiniz 250 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 25 Ekim 2020; 1:23:7 >
  • test sayısına bak gündelik Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• arkadaşlar 1 haftadır boğaz acısı ve öksürük var ancak ateş vs normal. başka bir belirti de yok. acaba gidip test yaptırmalı mıyım ? durumum gayet iyi ama gidip spor bile yapabilirim. yaşım 20 bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 25 Ekim 2020; 2:26:14 >
  • Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• sağlık bakanı evden çıkmayın virüs tırmanışa geçti diyor. bu da okulları açıyoruz diyor. ?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Ekim 2020; 12:59:29 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Eğitim ticareti yapan biri olduğunu unutmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-84B7F5BB9

Okuduğundan hiçbirşey anlamıyorsan elimden bişey gelmez  . O kadar yazdım. Abartma diye ama herşey gibi alay etmeyide abartmışsın. Orona yok demedim abartıldı dedim hemde çok ama çok abartıldı.

abartma diye birşey yok abartma olsa bu kadar cok yayılır mı.demekki hiç abartılmamış ki bu kadar cok yayıldı.

• Evet kardes uzaya bile yayildi bu virus artik oksijen degil korona soluyoruz.kafayi peynir ekmekle degil korona ile siyirdik. Hic abartmiyoruz, abartsak bu kadar yayilirmiydi.

Cok yayildi be.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sağlık bakanı evden çıkmayın virüs tırmanışa geçti diyor. bu da okulları açıyoruz diyor. ?????

Yükselişin sadece ülkemizde degil tüm dünyada oldugunu düşünerek artık okulları vs kapatmanın bi anlamı oldugunu düşünmüyorum.Çünkü yasaklar ,kısıtlamaların hemen hemen çoğunu diğer ülkelere bakarak uyguluyoruz.

İstediğin kadar karantina uygula, sokaklarda herkes maskesiz dolaşıyor. 20 gün dahi karantina uygulasan, günlük vaka 100 e düşse bile 1 ay içinde tekrar 1000 e çok rahat ulaşır. Aşı gelmediği sürece bu rakamlarda seyredecek pozitif vaka.. (tabii açıklananın en az 10 katı kadar)

Bakan Koca 2.dönem üniversitilerin açılma konusunda herhangi bir sorun olmayacak dedi geçenlerde. Eğer şubata kadar AÇIKLANAN vaka 1000 e düşmezse asıl curcuna o zaman başlayacak bence. Bize açıklanan bile 4000-5000i rahat bulur. Ama açacaklarını düşünüyorum ben

• dünya ile karşılaştırma bence. adamlar risk altındaki nüfuslarına grip aşısını bedava olarak çoktan yapıp, bitirdiler örneğin. bizde ise gelen kısıtlı miktar aşıyı olmak için, neredeyse ölüm döşeğinde olma şartı var. aşıyı bulan, sigortadan bağımsız 72 gayme ödeyip yaptırabiliyor ayrıca. avrupa bizi gısganiyür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım'da acilmazmi uniler niyeki Erdoğan en yakın zamanda açmayı düşünüyoruz demişti ona ne diyeceksin beyefendi?

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt

Lise ve İlk okulları işine gelmezse kapatır açar kapatır.

Üni öyle değil binlerce öğrenci şehir değiştirecek. Ev arayacak eşya alacak yurtlara yerleşecek.

Bu kadar adamı toplayıp iyi tamam 2 ay sonra virüs çok arttı geri kapatıyoruz demek olmaz o yüzden şimdilik açılacağını sanmam

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

İyide neden Cumhurbaşkanı unileri en kısa sürede açmayı düşünüyoruz dedi? En kısa sürede kastı 3 ay sonra olabilir mi?

Bana bunu anlatirmisin

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    Nickinin hakkını veriyorsun.

En kısa zamanda demek kasım demek mi oluyor?

• Cumhurbaşkanının açıklamasına göre Kasım Aralık ayları olmazmi ?

Peki en kısa zamanda demek Şubat demek mi oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Eğitim ticareti yapan biri olduğunu unutmayın.

tarım bakanının tarım ürünü ithal eden şirketleri, sağlık bakanının özel hastaneleri, eğitim bakanının özel okulları, turizm bakanının otelleri, seyahat acentalarını unutmamak lazım. sanki müstahak gibi ama bilemedim.

• Jacobıan kullanıcısına yanıt
    Şirket gibiyiz işte bizlerde işçisi

• Alıntı

metni:
    adamlar risk altındaki nüfuslarına grip aşısını bedava olarak çoktan yapıp, bitirdiler örneğin. bizde ise gelen kısıtlı miktar aşıyı olmak için, neredeyse ölüm döşeğinde olma şartı var. aşıyı bulan, sigortadan bağımsız 72 gayme ödeyip yaptırabiliyor ayrıca. avrupa bizi gısganiyür.

ahh ahh. İnsanların düşüncelerini değiştirmek , ALGI yaratmak ne kadar kolay.

1 haftadır twitter'daki profları görüyorum, AB'de herkes grip aşısı oluyo biz sınırlı, batsın bu dünya diyorlar. Eminim haberlerde de bunu söylüyorlardır.

Bir kişi de soruyor mu neden grip aşısı olalım grip geçen seneye göre yüzde bire düşmüşken diye?

Bu grip aşısı, kovide iyi mi geliyor? Hayır. Hatta Dr. Öz İtalya'da grip aşısı olanların nasıl kovidden daha fazla etkilenip öldüklerini anlatırken yayından alındı.

Dünya sağlığını yönledirmek bu kadar basit işte. DSÖ saçma da olsa Grip aşısı kampanyası başlatsa yada grip aşıs önemli dese, beynini çalıştırmadan, papağan gibi DSÖ'nün dediklerini tekrarlayan ne kadar çok prof/doktor var. YAZIK.

Halka kızmıyorum. Koskoca prof. TV'de grip aşısı önemli diye anlatırsa halk ne yapsın?

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 31693170317131723173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.