Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kormoran marka lastik kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
153
Cevap
3
Favori
243.989
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri >> Kormoran marka lastik kullanan var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11350 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:15:32
      |
      |
      Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
      olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”

• Yarbay
      4740 Mesaj
      10 Kasım 2017 03:58:01
      diğer konuda 4 mevsim diye yırtınanlardan sonra ,burada da en ucuz kış lastiğini kötüleme var ?
      orada dedik 4 mevsim yetmez ,en kötü kış lastiği bile onlardan üstündür ama millet demediğini bırakmadı
      çok fazla beklentisi olanlar neden gidip en ucuz ve pek bilinmeyen marka lastik alır onu da anlamıyorum ?

yaz lastiği konusu ise çok farklıdır ,çünkü çok değişik etkenler var
      kışın kaymasın ,beni yolda bırakmasın yeter dersin ama yazın sesini bile sorun edebilirsin

özetle en kötü kış lastiği bile 4 mevsim lastikten iyidir (zaten yazlık lastiği kışın kullanmak akla zarar) ,yazlık lastik için ise gücünüzün yeteceği en iyi lastiği seçmek akıllı bir hareket demektir

ancak ben kışında keyfimi düşünürüm ,arabayı biraz zorlarım diyenlerin ise tabiki daha kaliteli kışlık lastiklere yönelmesi gerekir

bizim insanımız gerçekten çok ilginç bir yapıya sahip
      maddi durumu çok kötü olmayan birisi asla gidip pazardan ayakkabı alıp giymez, arabası onun her şeyidir ama iş lastiğe gelince verilen parayı kabullenemez

araba lastikleri insanın ayakkabısı gibidir
      kışın kışlık ,yazın yazlık giyilir (sebeplerini anlatsak sayfa dolar)
      kötü ayakkabı ayakları mahveder ,çabuk dağılır ,sağlık sorunları çıkartır

neyse ben yine dost tavsiyesi olarak bir şeyler yazdım ama yine kötü cevaplar gelirse mesajımı silip rahat ederim :)

• 16 Kasım 2017 21:38:45
      Bende daha dün petlas bayisinin stoğumda sizin lastik var demesine ancak aaa yokmuş demesine istinaden bu markayı aldım. Kötü olabileceğini sanmıyorum. Diğer markalarda 400~600 tl civarındaki 225x45x17 ebatlarını 270 tl ye aldım. Sonuç olarak yumuşak bir kış lastiği. Her şekilde işimi göreceğini düşünüyorum. Çok ses de yapmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1024 Mesaj
      16 Kasım 2017 23:28:33
      quote:

Orijinalden alıntı: pSy!

quote:

Orijinalden alıntı: Thrashbringer

225/45/18 kışlık almayı düşünüyorum ama yorumlar beni soğutuyor. Ucuz etin yahnisi olayı var orasını anladık da Ankara'nın karında buzunda da az para verelim derken Allah vemeye kaza falan yapmayalım.
      Ya para çıkıp Nokian WR 4D alcam ya da bunu. Hakkaten daha para bayılasım gelmiyor ama bir yandan da güvenliği düşünmeden edemiyorum.

hocam agresif kullaniyorsanız wr d4 çok çabuk yıpranıyor bilginiz olsun

Buna katılıyorum. 2017 Ocak'ta aldığım WR D4'ü toplamda 5000km kadar kullandım. Bunun 3000km'si uzun yol. Ama 5 gün önce lastikleri taktırıp muayeneye girdiğimde 5.6mm çıkmış ön lastikler.
      Arka lastikleri iyi ki öne almışım arka lastiklerin üzerindeki derinlik göstergesinde 8 rakamı görünüyordu. Önlerde 6 silinmiş 4 kalmış. Bu sene ikisi de eşitlenir. Seneye de dişleri bitirip yenisini alırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhanc64 -- 16 Kasım 2017; 23:29:53 >
      |
      |

1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
      2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
      3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
      4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      08 Aralık 2017 23:29:01
      Arkadaşlar merhaba bendehttp://kolayoto.com/kormoran-snowpro-b2-205-55r16-91t.html bu lastiği almayı düşünüyorum. Fiyat performans olarak en iyi bu denildi. Açıkcası yerli marka almak daha mantıklı geliyor ama kullanan arkadaşlar fiyat- performans olarak bunu dene dediler. İlk kış lastiğim olacak bu hala kararsızım açık söylemek gerekirse site üzerinde fiyatlar uygun bayiye gittiğim zaman 240 dan aşağıya lastik yok.

Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

2012 den beri konuya mesaj yazılmış kimi bu lastikleri gömmüş kimi yere göğe sığdıramadı açıkçası pek netice alamadım.

Bedava Hosting
      2000MB Alan, 100GB Trafik, PHP ve MySQL, Site Kurucu, Reklam ya da Banner yok.
      http://api.hostinger.web.tr/redir/8549692
    • Yüzbaşı
      851 Mesaj
      08 Aralık 2017 23:52:29

Açıkcası 205 55 r16 gibi ebatta ucuz marka tercih etmek yanlış olur. Size Lassa Snoways 3 modeline bakmanızı tavsiye ederim.

https://www.carrefoursa.com/tr/lassa-snoways-3-205-55r16-91h-kar-lastigi-2017--p-30110069

|
      |
      efsane61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12697 Mesaj
      09 Aralık 2017 14:36:05

very good
      |
      |
      Taner Göde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Paff|Aroma
    • Binbaşı
      1005 Mesaj
      05 Ocak 2018 03:06:44
      quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

diğer konuda 4 mevsim diye yırtınanlardan sonra ,burada da en ucuz kış lastiğini kötüleme var ?
      orada dedik 4 mevsim yetmez ,en kötü kış lastiği bile onlardan üstündür ama millet demediğini bırakmadı
      çok fazla beklentisi olanlar neden gidip en ucuz ve pek bilinmeyen marka lastik alır onu da anlamıyorum ?

yaz lastiği konusu ise çok farklıdır ,çünkü çok değişik etkenler var
      kışın kaymasın ,beni yolda bırakmasın yeter dersin ama yazın sesini bile sorun edebilirsin

özetle en kötü kış lastiği bile 4 mevsim lastikten iyidir (zaten yazlık lastiği kışın kullanmak akla zarar) ,yazlık lastik için ise gücünüzün yeteceği en iyi lastiği seçmek akıllı bir hareket demektir

ancak ben kışında keyfimi düşünürüm ,arabayı biraz zorlarım diyenlerin ise tabiki daha kaliteli kışlık lastiklere yönelmesi gerekir

bizim insanımız gerçekten çok ilginç bir yapıya sahip
      maddi durumu çok kötü olmayan birisi asla gidip pazardan ayakkabı alıp giymez, arabası onun her şeyidir ama iş lastiğe gelince verilen parayı kabullenemez

araba lastikleri insanın ayakkabısı gibidir
      kışın kışlık ,yazın yazlık giyilir (sebeplerini anlatsak sayfa dolar)
      kötü ayakkabı ayakları mahveder ,çabuk dağılır ,sağlık sorunları çıkartır

neyse ben yine dost tavsiyesi olarak bir şeyler yazdım ama yine kötü cevaplar gelirse mesajımı silip rahat ederim :)

Cemil insanların kafalarını karıştırıp durma bişeyden anladığın yok

• Yarbay
      4740 Mesaj
      05 Ocak 2018 03:44:10

o zaman sen anladığını göster millet faydalansın
      Amerika'yı tekrar keşfetmeyi seviyorsan sen bilirsin ama başkalarının ne bildiğine sen karar veremezsin
      ne kafası karışacak adam kendisi söylüyor ,4 mevsim lastik 2. sene hiç yol tutmadı kaza yaptım diye (diğer konuda) ?

tekrar söylüyorum 4 mevsim diye bir lastik yoktur (teknik olarak olamaz ama firmalar bu isimle satabilir ,zaten yıllardır bu isimle satılan lastikler var ,yani bu yeni bir şey değil)

inanmak için illa yolda kalman yada kaza yapman gerekiyorsa buyur devam et

bu arada mesajımı silerim dedim ama vazgeçtim ,hiç bilmeyip başkalarını bilmemekle suçlayanlar için bir kaynak olarak dursun
      |
      |
      Ccestr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4740 Mesaj
      05 Ocak 2018 03:51:03

bana bilmiyorsun diyen sensin ama ilk defa yalnız başına uzun yola çıkacağım ne yapmalıyım diye soruyorsun ?

https://forum.donanimhaber.com/uzun-yola-cikacagim--130641832

ilk araba kullanmaya 1984 senesinde başladım ve 1985 senesinde ilk arabamı almıştım ,artık kaç yıllık şoförüm sen hesap et ve kim daha bilgilidir millette görsün

bu arada daha yeni üyelik almışsın ve millete kafa tutup duruyorsun ,sen şimdi küfür dahi edersin o nedenle bloklayım ve seni bir daha görmeyeyim
      |
      |
      Ccestr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      227 Mesaj
      28 Şubat 2018 14:44:24

Merhabalar konunun başlığına göre konuşmak istiyorum. Ben şuan ambulans şoförü olarak çalışıyorum. Kormoran 4tane kışlık var üstünde ambulansın fakat berbat bir lastik. Arkadaşlar frene basmaya korkuyorum,size tavsiyem kormorandan uzak durun,milliyetçiyim diyorsanız continentalin yaptığı rezilliğide gördükten sonra al yerli malı bi lastik tak git derim ben. Arabada frene basıyorum lastik kötü olduğu için hemen kızaklıyor abs de işe yaramıyor. Ambulansıda ister istemez agresif kullanıyoruz işimiz gereği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkuaz_TR -- 28 Şubat 2018; 14:54:40 >
      |
      |
      Bahsedilenler: efsane61

• Er
      1 Mesaj
      23 Ocak 2019 15:46:01
      Kormoran 205/55 R16 94H Snow Kış Lastiği aldım 2000 km yol yaptım. 2012 elantra sahibiyim çok iyi yol tutmayan araç olmasına rağmen lastikler oldukça iyi geldi bana kar buz ve yağmurda kullandım gayet iyi bence sadece biraz daha yumuşak olsa iyi olabilirdi

|
      |

• Yarbay
      4819 Mesaj
      14 Mart 2019 20:52:57
      arkadaslar sakın almayın snowpro b2 hadı ıslakta fren E olsun. Ama yol tutuş W falan o derece olumcul bir lastık yapmıs adamlar. LAstigin ustune komple don atlet bişeyler sarın yola cıkın daha ıyı performans gosterır
      |
      |

YURUTME YETKİSİNİN MECLİSTEN ALINARAK TEK BİR KİŞİYE VERİLMESİNE HAYIR !!!
    • Yarbay
      4819 Mesaj
      14 Mart 2019 20:55:29
      quote:

Orijinalden alıntı: efsane61

Arkadaşlar merhaba bendehttp://kolayoto.com/kormoran-snowpro-b2-205-55r16-91t.html bu lastiği almayı düşünüyorum. Fiyat performans olarak en iyi bu denildi. Açıkcası yerli marka almak daha mantıklı geliyor ama kullanan arkadaşlar fiyat- performans olarak bunu dene dediler. İlk kış lastiğim olacak bu hala kararsızım açık söylemek gerekirse site üzerinde fiyatlar uygun bayiye gittiğim zaman 240 dan aşağıya lastik yok.

Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

2012 den beri konuya mesaj yazılmış kimi bu lastikleri gömmüş kimi yere göğe sığdıramadı açıkçası pek netice alamadım.
      hocam sıze f/p ıyı dıyen kımse agır angutmus mlsf
      |
      |

YURUTME YETKİSİNİN MECLİSTEN ALINARAK TEK BİR KİŞİYE VERİLMESİNE HAYIR !!!

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.