Şimdi Ara

kopya taktikleri nelerdir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben daha çok silginin dış kabını yırtıp yazıyrum hoca arkasını dönünce açıp bakıyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: rache037

Kopya çekmek mi Arkadaşım kaç kişinin hakkını yediğinin farkında mısın??

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ileri%20d%C3%BCzey%20kopya%20%C3%A7ekme%20y%C3%B6ntemleri

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ileri%20d%C3%BCzey%20kopya%20%C3%A7ekme%20y%C3%B6ntemleri

Buralarda süper yöntemler var

• hatırlarım lise 1 deydim ozamnın popüler telefonu 8310 vardı bende telefon ile sesimi kaydedip sınavda kaydettiklerimi dinlerdim çokta işime yaradı
  • mikro uc kutusu var.
    kabı beyaz olan yani arka kısmı oraya cok rahat yazılıyor.
    hoca yaklaşınca da elinle üstünden geç silinir hemen
  • sınav sorularını aşırın sınav zamanı yaklaştımı hoca hep yanında taşır soruları

biz öyle yapardık eygidi günler ey...

ne uğraşıcan kopya yaz vs.

birde sat soruları sınıfta soru başı 3 tl 5 soru 12 tl vs kanpanya yap
  • mikro uç kutusu
  • Gerek var mı uç kutusu falan böyle şeylere? Yanındakine, arkandakine, önündekine, onun önündekine falan sor anlatsın? Öbür türlü zevki kalmıyor, o mikro uç kutusuna karınca duası gibi yazarken konuyu öğreniyosun.
  • Aga 1mikro uç 2 oturduğun yere bacaklarını aralayıp bakacağın şekilde bilgi yazarak
  • sağ olun beyler bunlar çok işime yarıcak
  • dostum cep telefonu kullanabılıyorsan mesaj at soruları .. bı arkadasın da dısarda kıtapla beklesın aynen gerı gelsın cevaplar.. cok kullandım bu yontemı .. ya da sıranın uzerıne yaz kursun kalemle okudukca sılersın :) sılgı de olur bak.. vay be lıse gunler ne guzeldı :)
  • Lisedeyken maalesef cep telefonu yeni çıkmıştı herkeste yoktu (1995'li yıllar)
    Sıranın altına mukavvadan sürgülü mekanizma yapmıştık. Mukavvayı çekdiğimizde kopya geliyordu iteklediğimizde mukavva sıranın altına gidiyordu .Baya işime yaramıştı Şimdi anımsıyorumda çok gülüyorum.
  • Kağıda yazıp avuç içinden bakmak işe yarar..

Olmadı bileğine doğru uzatırsın kağıdı.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linneus -- 11 Şubat 2010; 16:50:51 >
  • Kızın bacağına yaz beraber çekin ama sen yaz ok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnx=1

Kızın bacağına yaz beraber çekin ama sen yaz ok ?

oraya bakarken kopyamı çekilir
  • sıraya yazdım hep hiç yakalanmadım.Geometride hele çok işe yarıyor.Bütün formulleri falan yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAh0

quote:

Orijinalden alıntı: lnx=1

Kızın bacağına yaz beraber çekin ama sen yaz ok ?

oraya bakarken kopyamı çekilir

ne çekilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snncbc -- 11 Şubat 2010; 17:01:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlik

Lisedeyken maalesef cep telefonu yeni çıkmıştı herkeste yoktu (1995'li yıllar)
    Sıranın altına mukavvadan sürgülü mekanizma yapmıştık. Mukavvayı çekdiğimizde kopya geliyordu iteklediğimizde mukavva sıranın altına gidiyordu .Baya işime yaramıştı Şimdi anımsıyorumda çok gülüyorum.

dayımda aynısını yapmış birazdaha açık anlatırmısın mekanizmayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.