Şimdi Ara

Köpekler niye yavru yer?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bahçede baktığımız bi sokak köpeği vardı sahiplenmedik ama yemek falan veriyorduk yuva falan yapmıştık. Geçen gün 5 tane yavrusu oldu bunun. Yuvasında yavrularıyla beraber uyuyordu dün bi baktık yuvasının önünde kanlar var yavrular yok. Anasınin psikolojisi bozuldu. Dünden beri kanin üstünde yatıyo. Çok büyük ihtimal başka aç köpekler yedi. Neden yaparlar bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erkek köpekler, güç içgüdüsü sebebiyle yemiş olabilir veya açlıktan yapmışlardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • november27 N kullanıcısına yanıt
    Valla köpek depresyona girdi ya dünden beri ölü gibi dolaşıyo

• İnşallah köpekler yemiştir. Köpeklerin yediğini nereden biliyorsun? İnsan görünümlü cani köpekler dolu, zevk için işkence yapan.
  • Dişiler doğum sırasında çok fazla enerji harcar, bitap düşer, bunu karşılamak için yapabilirler belki. Köpekler değil de çoklu doğum yapan bir çok memeli yapabilir gibi geliyor bana

• Kopekler o kadarvahsi degil. Yavrulari kimse oldurmez. Anne kopek yavrusu oldugu icin yemistir.

• Yavrular yasamak icin yeterli kapasiteye sahip olmadigi icin onlari kendi olduruyor.Veya annenin emzirme kapasitesi tum yavrulara yetmeyince.

• Yavru kediyi kovalayıp parçalayıp yiyen köpek gördüm, artık şaşırmıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.