Şimdi Ara

Köpek buldum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
8
Favori
5.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

Hocam sut veriyorsaniz sulandiripda verin ve cok vermeyin isal olur. İcine ekmek koyabilirsiniz ama kucuk olsun.
    Yemek icin birde hazir yavru mamasi alabilirsiniz kati olmasi icin, kemik vermeyin bagirsaklarini cizer !
    Balkonda bakilir ama bir muddet, komsular sorun etmezse orda kalsin kerata :)
    Simdilik aklima gelen bunlar.

Sütü sulandırıp koydum dün. Ekmek de suya ıslayıp koydum. Kemik versem ne olur ki? Açıkcası kemik verecektim kemirmesi için büyük bir tane. Yemediği sürece sorun olmaz umarım :) Enerjisini atarsa havlamaz diye umut ediyorum :) teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: İnceuçluşarjaleti

Haahahah tipe bak len arkadaşın evlerinin bahçedede 7 tane yavru var

Kontrolsüz üreyen sokak köpeklerinin kısırlaştırılmasının şart olduğunu gösteren somut bir örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 4 Ocak 2013; 20:24:02 >

• Buyuk kemik verebilirsiniz ama daha dis, agiz yapisi gelismemiste olabilir.

Ben 7 yasindaki kangalima balik, tavuk kemigi vermiyorum.
    Olursa buyuk kemiklerden oda nadir. Koyun genelde. Veteriner bagirsagi cizecegini soyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sütü sade verme,içine ekmek doğra yoksa cırcır olur
  • ben yazıcaktım kılpaçino yazmış
  • gerçekten tebrik ederim SevapHack.exe gibi bişi yapmışşsın sen :D
  • quote:

Buyuk kemik verebilirsiniz ama daha dis, agiz yapisi gelismemiste olabilir.

Ben 7 yasindaki kangalima balik, tavuk kemigi vermiyorum.
    Olursa buyuk kemiklerden oda nadir. Koyun genelde. Veteriner bagirsagi cizecegini soyledi.

Hmm. Dişleri var köpeğin ama kemirecek birşeyler arıyor. Pis şeyleri kemirmemesi için düşünmüştüm. Büyük, etli kemikleri haşlayıp vermeyi

quote:

Orijinalden alıntı: Kılpaçino

sütü sade verme,içine ekmek doğra yoksa cırcır olur

:D Sulandırıp verdim.

quote:

Orijinalden alıntı: SpinnerKizaru

gerçekten tebrik ederim SevapHack.exe gibi bişi yapmışşsın sen :D

teşekkürler

• Tebrik ederim çoğu kişinin umursamayacağı birşey yapmışsın.Yavru köpekler de bir başka oluyor

• Buyuk etli bir kemik fena olmaz bir verin severse devam edersiniz

Birde veterinere goturebilirseniz parazit asilarini vs. Yapmasi gerek.

• Kopek geceleri aglıyorsa yanına kaynar olmayan sıcak su dolu sıse koy kardesı sanıp sokulur hem de ısınır ben de evde bu kadar kucuk yavru besledım gecelerı uyutmadı benı ama sıcak su sısesıyle alıstı bı kac gune baya bı buyuyunce koye yollamak zorunda kaldım. sımdı cok ıyı bakılıyor ve oldukca memnun. Ben bı hevesle aldım besledım ama sonrası hem bana hem kopege ezıyet oldu evde kopek beslemek cok ama cok zor ılerıde umarım sen de ayrılmak zorunda kalmazsın gece yatagımın ucuna gelıp aglıyodu bende alıyodum yorganın ustunde uyuyodu mısıl mısıl evde kemırmedıgı ayakkabı terlık corap bırakmadı ;)

• tebrik ederim çok duyarlı bir hareket bende kedi yavrusu besledim baya sokaktan bulma sıpalar büyüdü sokağa saldım ama kayboldu bahçeden
  • yaptığınız gerçekten çok güzel bir davranış ,Allah sizden razı olsun .İlerde Birgün sizde zora düşerseniz , Sizn yaptığınız yardım gibi Allah(c.c) sizinde yardımcınız olsn.
  • arkadaşı canı gönülden kutluyorum. çok güzel bir davranış. yavru köpek beslemekle ilgili önemli ipuçları yazılıyor bence üst konu olmalı...

ekleme : isim koydunmu hocam koymadıysan forumca bir isim buluruz

dişleri kaşınıyordur şimdi yavrunun bunlardan almak lazım. :)

http://www.petburada.com/?urun-16360-Ferplast-Kaucuk-Top-Dis-Guclendirici-Oyuncak-6cm--Pembe-.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 4 Ocak 2013; 22:04:21 >

• Öncelikle hayvanseverlik olayını abartmayan bir hayvansever olarak tüm hayvanseverler adına teşekkür ediyorum.Bunun dışında yavruyu veterinere götürüp detaylı bir parazit ve genel sağlık kontrolünden geçirirseniz hem sizin ve ailenizin hemde yavrunun sağlığı açısından iyi olur.Bunun dışında yavru sütten kesilmek üzere sanırım.Ilık süte ekmek doğrarsanız daha çok sevecektir.Eğer yavru erkek ise diş çıkarma dönemi yaklaşınca aşılarının vurulması gerekiyor yoksa yavruyu kaybedebilirsiniz.Bunun dışında dayanıklı bir kırma sokak köpeğie benziyor.Bu hayvanların adaptasyonu gayet iyidir ve yaşama güçlü tutunurlar...
  • Tebrik ediyorum seni dostum.Allah senden razı olsun.Şu köpeğin dışardaki halini bi düşününce tuhaf oldum
  • quote:

Buyuk etli bir kemik fena olmaz bir verin severse devam edersiniz

Birde veterinere goturebilirseniz parazit asilarini vs. Yapmasi gerek.

Yarın gidicez :)

quote:

Orijinalden alıntı: Raikirin

Tebrik ederim çoğu kişinin umursamayacağı birşey yapmışsın.Yavru köpekler de bir başka oluyor

Teşekkürler :)

quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

yaptığınız gerçekten çok güzel bir davranış ,Allah sizden razı olsun .İlerde Birgün sizde zora düşerseniz , Sizn yaptığınız yardım gibi Allah(c.c) sizinde yardımcınız olsn.

Amin

quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

arkadaşı canı gönülden kutluyorum. çok güzel bir davranış. yavru köpek beslemekle ilgili önemli ipuçları yazılıyor bence üst konu olmalı...

ekleme : isim koydunmu hocam koymadıysan forumca bir isim buluruz

dişleri kaşınıyordur şimdi yavrunun bunlardan almak lazım. :)

http://www.petburada.com/?urun-16360-Ferplast-Kaucuk-Top-Dis-Guclendirici-Oyuncak-6cm--Pembe-.html

İsmi "Uğurlu" koydum :) Dişleri çıkmış biraz ancak kemirme ihtiyacı duyuyor yine de. Kemik koyacağım yarın kemiği kemirsin. 10 TL çok para değil ama o site çok kargo istiyor eskiden tavşan yemi almıştım 10 tl ona vericem 7 tl kargoya... Değmez. Mutlaka yerine birşeyler uydururum ben

quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

Öncelikle hayvanseverlik olayını abartmayan bir hayvansever olarak tüm hayvanseverler adına teşekkür ediyorum.Bunun dışında yavruyu veterinere götürüp detaylı bir parazit ve genel sağlık kontrolünden geçirirseniz hem sizin ve ailenizin hemde yavrunun sağlığı açısından iyi olur.Bunun dışında yavru sütten kesilmek üzere sanırım.Ilık süte ekmek doğrarsanız daha çok sevecektir.Eğer yavru erkek ise diş çıkarma dönemi yaklaşınca aşılarının vurulması gerekiyor yoksa yavruyu kaybedebilirsiniz.Bunun dışında dayanıklı bir kırma sokak köpeğie benziyor.Bu hayvanların adaptasyonu gayet iyidir ve yaşama güçlü tutunurlar...

Yarın gidicez veterinere. Ne derse onu yaparız artık :) Ilık sütle suyu karıştırdım dün koydum az birşey kalmıştı bugün. Yavru erkek sürekli pipisini yalıyor :D Yarın veteriner ne yapacağımızı bilir diye umut ediyorum. :) Dişleri var ağzında gördüm. Aşı vakti geçmiş olması lazım o halde?

• Şimdi pc ye geçtimde videoyu izledim çok tatlı bir şey bu

Yalnız gazetelerin hareket ve sesinden gece rahatsız olup korkabilir. Videoda üzerlerine atlıyor Mümkünse çift taraflı bant ile yapıştırabilir.

Telden kafesede (Tavşanın dediğin herhalde) içine yumuşak bir şey konabilir. Minder olursa daha iyi, örtüyü dişleyip dışarı çıkarıp sonrada üstüne yapabilir

Bu arada taktir etmek gerek millet genelde ayağının kenarıyla itip yoluna devam ediyor.

• Köpeğin cinsi nedir ?
  • Usta balkonda köpek bakılmaz, şimdi sana kolay geliyor ancak ilerde ikiniz için de sıkıntılı bir durum olacak.
    Köpeği iyi bakılacağı bir yere gönder. Çok güzel bir köpek, alıcısı bol olur.
  • Merhaba ben Veteriner Hekimim, bi sokak köpeğini kurtardığına sevindim. Biraz ısınsın kendine gelsin yemeye başlar. Ama inek sütü bazı köpek yavrularını ishal edebiliyor. Bir yuva yapmışsın çok güzel iyi izole ettiğin taktirde sokaktan iyidir. Bütün balkona da gazete sermen çok iyi olmuş eğer bakmaya devam edersen zamanla gazeteleri azaltırsın. Eğer sokakta viral bi hastalık kapmadıysa, öncelikle kendi sağlığın için parazit ilaçlamasını yaptır. daha sonra dışkısını takip et parazit görürsen bir kez daha parazit hapı yuttur. en az 45 günlük olunca da ilk karma aşısını yaptırırsın sonra diğer aşılar, geçinip gidersiniz :) eğer istersen özelden mesaj at telefon numaramı vereyim. aklına gelen herşeyi sorabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.